FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 6509 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Poczulem sie jak gowno 
[powiadom znajomego]    
Autor "Poczulem sie jak gowno"   

Morsik1991
 Wysłana - 31 sierpień 2010 12:20        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

W niedziele mialem sie spotkac z dziewczyna (niech to bedzie dziewczyna A) z ktora krece (mieszkamy 50km od siebie) (to ona zaczela). Jednak jak sie pozniej okazalo jej kolezanka(niech bedzie dziewczyna B) (ktora tez znam) robila domowke i nie moglismy sie w ta niedziele spotkac. Mowie dobra, chvj. Spotkamy sie w srode. Niedziela wieczor (ok 22) dostaje smsa od B , co tam i wgl takie bzdety, pyta sie co robie i nagle pytanie Czy przyjade na ta domowke. Ja jej mowie, ze o wiele za pozno mi powiedziala, bo juz jest 24 i teraz juz nie przyajade a ona ze zdziwieniem: To A Cie nie zaprosila? ;O ;O W TYM MOMENCIE POCZULEM SIE JAK JAKIS SMIEC. Odpisalem jej, ze nie itp itd, ze sie ustawimy jakos w nastepnym tygodniu. Poczulem sie tak chvjowo, ze to poezja. A ciagle sie pyta zaczepnie kiedy jej zrobie sniadanie itp itd to mowie, zeby do mnie przyjechala. Ale jak przychodzi co do czego to nie moze konkretnie podac dnia kiedy przyjedzie, ciagle cos przeklada. Wlasnie dlatego poczulem sie jak smiec - ze ciagle niby chce sie spotkac a nie zaprosila mnie nawet na ta ***ana domowke o ktorej bardzo dobrze wczesniej wiedzielismy oboje (ja nie chcialem sie wpraszac, poza tym myslalem, ze to bedzie babska posiadowa) a jej kolezanka byla bardzo zdziwiona tym, ze ona mnie nie zaprosila. Oczywiscie nie powiedzialem jej o tym fakcie. Pewnie nawet nie wie, ze B do mnie pisala. Zaznacze, ze to ona sie do mnie pierwsza ciagle odzywa. Staram sie nie byc az taka ciota.
Pytania:
1. Czy przesadzam z tym wszystkim?
2. Czy podac ostatni raz konkretna date kiedy mamy sie spotkac i jezeli znowu cos wykreci to juz miec calkowicie wyebane?
3. Czy jestem taka wielka piz.da?

hassarol
 Wysłana - 31 sierpień 2010 12:24      [zgłoszenie naruszenia]

1.TAK
2.TAK
3.TAK

Po trzykroć TAK!!!

Widzieliście film "Catwoman"? To całkowita bzdura. Przecież gdyby rzeczywiście
skrzyżowano kota i kobietę, to stworzenie to byłoby potwornie leniwe, nieposłuszne,
wredne i samolubne. A do tego doszłyby jeszcze cechy odziedziczone po kocie...

Sweet69
 Wysłana - 31 sierpień 2010 12:31      [zgłoszenie naruszenia]

dużo bab tak ma, że wodzą faceta za nos dla dowartościowania się a potem olewają
z tą domowką moze być nieporozumienie
poczekaj na to spotkanie, jeśli będzie coś kręcić to wiesz co masz robić

Ekspert -

Gosia_p
 Wysłana - 31 sierpień 2010 12:31      [zgłoszenie naruszenia]

a dlaczego to Ona ma do Ciebie przyjechać?
może Ty zaproponuj, że do niej przyjedziesz?

po za tym dziewczyna "A" może chciała na pierwsze spotkanie zobaczyć się tylko z Tobą a nie w towarzystwie swoich znajomych
pierwsze spotkania w wielkim gronie nie są zbyt dobrym pomysłem
zamiast bawic się musiałaby siedzieć cały czas przy Tobie

Znawca -

_reaktor_
 Wysłana - 31 sierpień 2010 12:32      [zgłoszenie naruszenia]

nawet sie nei osmieszaj kolejna proba spotkania bo bedziesz pisda nad pisdami

jest dokladnie tak jak pisze sweet

Zmieniony przez - _reaktor_ w dniu 2010-08-31 12:33:53

"watroba sie regeneruje, a nerki sa dwie"

Pracoholik
DOBRY FACET
 Wysłana - 31 sierpień 2010 12:35      [zgłoszenie naruszenia]

daj jej szanse

zaaaałatwie Cie %-)
by Max Payne 1

Znawca -

_reaktor_
 Wysłana - 31 sierpień 2010 12:36      [zgłoszenie naruszenia]

hahah losiek

Pracoholik
DOBRY FACET
 Wysłana - 31 sierpień 2010 12:40      [zgłoszenie naruszenia]

no kówa ironia,chyba jestes madry czlowiek i olejesz typiare co robi cie w bola

zaaaałatwie Cie %-)
by Max Payne 1

Znawca -

Morsik1991
 Wysłana - 31 sierpień 2010 12:41      [zgłoszenie naruszenia]

sweet69
Tylko chodzi o to, ze tak sie kvrwa dogadujemy, ze nie jestesmy umowieni na konkretny dzien.

Gosia
To nie bedzie nasze pierwsze spotkanie. Widzielismy sie juz kilkanascie razy...
A z tym przyjazdem to ona kiedys zaproponowala, ze mnie odwiedzi wiec jak juz tak powiedziala i teraz co chwile glupio zagaduje kiedy to, kiedy tamto, to nie bede proponowal, ze to ja przyjade.

_reaktor_
 Wysłana - 31 sierpień 2010 12:41      [zgłoszenie naruszenia]

najgorsze jest to ze taka typiara zawroci w glowie kolesiowi i potem robi z siebie ostatnia pisde bo óczucie jest wieksze

trzeba byc twardym i powiedziec wypjerdalaj

medyk_90
 Wysłana - 31 sierpień 2010 12:46      [zgłoszenie naruszenia]

j/ reaktor

Obojetnie co by gadała teraz olej, zapomnij o niej

"Nieważne jak mocno bijesz, ale jak dużo jesteś w stanie znieść i nadal iść do p

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 9 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Poczulem sie jak gowno

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Warto przeczytać: problem;/ | Czy jest jeszcze sens? | Do ekspertów :) | Wakacyjny Spampost Singli vol 45 by Obi %-))) | Sytuacje cz.1 pt samice chronią samice | Kobieta życia? | Bo mam za co przepraszac (oj nie i tak wam nie powiem co zrobilem) | Była.. | Chłopak a znajomi | Chłopak ma długi co zrobić? | Miłość od pierwszego wejrzenia }:-( | mieszane uczucia | Zakochana dziewczyna. | Samo życie. | Inwitejszon | Prosze o radę | godzina | wiórek | wiórek playboy | drmartens | Bohater literacki w walce o godność i prawa człowieka | superb | carisma | tabrox | survival | sielpia | miss | podkoszulka | solones | testy z psychologi | słodki skurviel | sex bez obowiązań | mama spała wsadziłem | problem penisem | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.