FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 902 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Podatek... 
[powiadom znajomego]    
Autor "Podatek..."   

Peen
 Wysłana - 4 listopad 2004 20:44        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Jak to jest z tym zwrotem podatku z GB. Jakie papiery trzeba przedstawic w skarbowce? Ile trzeba pracowac zeby go otrzymac?
Za wszelki info z gory dzieki

Truth is the most important

Tommygun
 Wysłana - 5 listopad 2004 09:03      [zgłoszenie naruszenia]

JAKIEGO PODATKU?

Specjalista -

Peen
 Wysłana - 7 listopad 2004 02:24      [zgłoszenie naruszenia]

podatku zaplaconego w Uk za prace...

Peen
 Wysłana - 8 listopad 2004 01:54      [zgłoszenie naruszenia]

Tommygun znasz odp?

Tommygun
 Wysłana - 8 listopad 2004 09:08       [zgłoszenie naruszenia]

to już zależy od umowy o unikaniu podwójnego opodatkowania, z każdym państwem to wygląda inaczej (o ile podpisano taką umowę, do tej pory umowy są zawarte z ok 80 państwami), tekst umowy wklejiłem w innym poście, link: [http://www.insomnia.pl/temat157978/]
czyli czytajcie a będziecie wiedzieć
z tego co wiem funkjonuje kilka firm trudniacych się załatwianiem takich spraw, jednak nie mam informacji o ich rzetelności oraz prowizjach

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Podatek...

Warto przeczytać: Pytanie o teleprace | sad | Bezrobocie??? | Prawo pracy-praca dyplomowa | O co pytać bankowca;) | Wizerunek firmy skąd?? | Czy mozna zyc bez zameldowania?? | nieważnienia mandatu :-/ | Pytanko | Super biznes dla każdego myślącego;-) | unijne programy pomocowe-notatki | kara grzywny | Dzierżawa | Ubezpieczenie dla sportowca | ZUS - ulgi w podatkach | postęp w kraju :-( | doA,adowanie heyah | przyA,apany | roksa nagrywa | enginego | betfair | magda wójcik | piosenki do tańczenia | fluoxetin | kemesO | Biting Elbows | won na mróz | twoje uczucia sa najwa | southland | Olivia28 | Olivia | kod ograniczeA" nokia 6300 | koncerty | voodoowiec | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.