FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 856 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Podatek od nieruchomości? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Podatek od nieruchomości?"   

jbartek
 Wysłana - 25 czerwiec 2007 18:25        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam nie jestem zbytnio w temacie. przy wynajęciu mieszkania została podpisana umowa. taka dla picu. nie miałem tymczasowego zameldowania.wszystko wydawało by sie ok ale lekarz w ZUSie sie przyczepił ze to nielegalne bo właściciel nie płaci podatku od odstępnego któro się płaci. żaden urząd nie widział nigdy tej umowy. aha była ona na 3 miesiące a później nie wygasła jeszcze dość długo mieszkałem tam. czy mógłby ktoś napisać jaka jest "postawa" tej sytuacji ponieważ teraz właściciel dzwoni ze mu automat w 30 letniej wiatce popsółem. gość nie daje spokou i wydzwania. jak jest możliwość to chciałbym go poszczuć skarbówką żeby sie od*******ił. mam dowody wpłaty które on podpisywał i mi dawał. taką jakąś manie gość miał

VLAD.IV
 Wysłana - 26 czerwiec 2007 05:41      [zgłoszenie naruszenia]

a popsółeś mu ten automat?

ale lekarz w ZUSie sie przyczepił ze to nielegalne bo właściciel nie płaci podatku od odstępnego któro się płaci

że co???
przegapiłem jakąś nową ustawę o funkcjach sledczych lekarzy w sprawach karno-skarbowych??

Zmieniony przez - VLAD.IV w dniu 2007-06-26 05:44:06

Sons Of The Gods Today We Shall Die
Open Valhalla's Door
Let The Battle Begin With Swords In The Wind
Hail Gods Of War

Znawca -

kanarek
 Wysłana - 26 czerwiec 2007 21:37      [zgłoszenie naruszenia]

ale jaki automat w ogóle ?
kurde trochę śmieszny post - bez urazy

Chroń swoje nerwy.

MarcinLeg
 Wysłana - 26 czerwiec 2007 21:44      [zgłoszenie naruszenia]

co to jest ten podatek od odstepnego?

VLAD.IV
 Wysłana - 26 czerwiec 2007 21:53      [zgłoszenie naruszenia]

a to juz niech lekarz z ZUSu wyjasni

Sons Of The Gods Today We Shall Die
Open Valhalla's Door
Let The Battle Begin With Swords In The Wind
Hail Gods Of War

Znawca -

kanarek
 Wysłana - 26 czerwiec 2007 21:58      [zgłoszenie naruszenia]

lubię taki humor hrhr

Chroń swoje nerwy.

jbartek
 Wysłana - 28 czerwiec 2007 14:25       [zgłoszenie naruszenia]

chodzi mi o to że nie było karty meldunkowej, ani nic skarbówce nie płacił. znowu dzwonił, powiedziałem żeby sie odczepił bo go bezczelnie pod***ie. hehe zobaczymy czy znowu zadzwoni nie popsułęm ta pralka miała 30 lat trzeba było prać ręcznie bo jak sie ją wkońcy włączyło to skakała po całej łazience. nie było nawet umowy, tylko przynosił świstki ze zapłaciłęm mu za mieszkanie. chce tylko żeby sie kolo odczepił

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Podatek od nieruchomości?

Warto przeczytać: | | out of body experience | chat kamerki | gołota | bramka sms play | czA,owiek bez zasad | atorvox | niski wzrost u kobiet | niski wzrost | dobrodziey | Co jeść żęby schudnąć | mercedrech | Tomasz Judym Marek Edelman Bernard Rioux motyw porownaj lekarzy | motyw lekarzy | dubtep | dubstep | zaświadczenie o gwarancji zatrudnienia | siłownia gdańsk | silownia gdansk | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.