FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 988 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Podatki 
[powiadom znajomego]    
Autor "Podatki"   

gienek78
 Wysłana - 5 luty 2007 13:32        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Zbliża się okres wypełniania PIT-ów. W związku z tym mam pytanie:
w 2006 r. podpisałem umowę o internet z tpsa (noeostrada), mam faktury. Gdzie znajdę informację jak to odpisać od podatku???? Jaki procent mam odliczyć od kwoty jaką rocznie zapłaciłem za korzystanie z tego cuda???? Na jakim picie (załączniku) dokonuje się odliczenia. Pół roku płaciłem w promocji jakąś złotówkę a 2 pół roku już normalną stawkę.

2 sprawa - jestem udziałowcem w spółce z ograniczoną odpowiedzialnością (pełnie funkcję wiceprezesa). W roku 2006 z tego tytułu nie zarobiłem nic. Czy muszę wypełniać jakiś dodatkowy PIT (mówi się na to chyba pit zerowy).

Jeżeli ktoś zna odpowiedzi na w/w pytania i się podzieli swoją wiedzą będe wdzięczny.

Praca to prymitywny sposób spędzania wolnego czasu

Kobieta, która jęczy w nocy nie warczy w dzień

Andromedaa
 Wysłana - 5 luty 2007 22:17       [zgłoszenie naruszenia]

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Podatki

Warto przeczytać: Pozwolenie na broń palną a wyrok w zawieszeniu. | wyrok w zawieszeniu a nowa kara | Praca licencjacka Banki vs Kryzys | Prawo pracy | Odwołanie od wyroku sądu apelacyjnego | Dopuszczalne bronie w samoobronie | ZUS / wczoraj i dziś | Działka rolna w budowlaną ?? | Oplata PZU | podatek za część spadku | Jak sprawdzić datę ukazania się sprawozdania finansowego spółki za ubiegły rok obr.? | Rozliczamy PIT-y | Ktoś przetwarza moje dane osobowe. | jaka forma opodatkowania działalności gospodarczej? | uprawnienia budowlane | stworzenie serwisu internetowego | animal | ps 3 | playstation | długość stosunku | żaba pokój | facebook to | _lauviah_ | chomikuj | podryw | uwodzenia | legalizacja | rrk6egq0b11u5y | azteka | KAROLINA MOTYLEWSKA | joanna brodzik | waga kuchenna | KAROLINA | aqua di gio | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.