FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3468 razy ¬

Informacje tutaj przedstawione są opiniami użytkowników i dają co najwyżej ogólną wiedzę o problemie. Nie mogą zastąpić profesjonalnej porady lekarskiej. Forum służy do wymiany poglądów i doświadczeń, w żadnym wypadku nie może być podstawą do samodiagnozy. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości odnośnie stanu zdrowia/przebiegu leczenia należy zwrócić się po poradę do lekarza. Tylko porada lekarska oparta na osobistym zbadaniu pacjenta, wywiadzie chorobowym i badaniach dodatkowych gwarantuje postępowanie bezpieczne, takie, które może dać pożądany efekt leczniczy.

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Zdrowie
Podatność na próchnicę ? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Podatność na próchnicę ?"   

lasthope5
 Wysłana - 1 listopad 2008 12:12       

Przeniesiona przez shinsei z działu 'MODA I URODA'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam. Mam problem ze swoimi zębami. Myję 2 razy dziennie (dokładnie, tak jak zalecane ok 3min, pasta Elmex) i płuczę płynem do płukania jamy ustnej Elmex też 2 razy dziennie. U dentysty staram się bywać co pół roku, w najgorszym wypadku raz na rok. Mimo to za każdym razem mam jakiś mały ubytek. Jeszcze trochę i na każdym zębie będę miał plombę i to w wieku 18lat. Można jakoś wzmocnić zęby dodatkowo? A może muszę się poprostu przyzwyczaić ?

marcin-ek
 Wysłana - 1 listopad 2008 12:15      [zgłoszenie naruszenia]

hm , nie wiem jak to wszystko jest zrobione . Ja odpukać <napjierdvlala jak głupi w niemalowane> nie byłem juz hoho u dentysty . Nie mam żadnej próchnicy . Myje zęby 2 razy dziennie .
Mysle ze dużo w tym uwarunkowań genetycznych .

Znawca -

ShirruBAN
 Wysłana - 1 listopad 2008 12:17      [zgłoszenie naruszenia]

Może wegetarianin?

marcin-ek
 Wysłana - 1 listopad 2008 12:18      [zgłoszenie naruszenia]

a może palisz ?

Znawca -

lasthope5
 Wysłana - 1 listopad 2008 12:22      [zgłoszenie naruszenia]

Wegetarianin w żadnym wypadku nie.
Palić też nie palę. Piję bardzo okazyjnie.
Kawę pijam często i mam przebarwienia ale tego się nie czepiam. ;)

marcin-ek
 Wysłana - 1 listopad 2008 12:36      [zgłoszenie naruszenia]

to skoro chodzisz regularnie do dentysty to podczas takiej wizyty powinieneś zapytać co robisz nie tak i jak masz robić aby było dobrze .

Znawca -

lasthope5
 Wysłana - 1 listopad 2008 13:29      [zgłoszenie naruszenia]

Tak właśnie zrobię, a wizyta w tym miesiącu.

Właśnie zauważyłem, że pomyliłem działy, a miałem wrażenie że zakładam w Zdrowiu. Proszę o przeniesienie ;)

Gosia_p
 Wysłana - 3 listopad 2008 10:02      [zgłoszenie naruszenia]

z Elmexu jest taki żel do stosowania doraźnego
kosztuje coś koło 25 zł i fluoryzuje, remineralizuje i wzmacnia szkliwo zębów

INSOMNIA
 Wysłana - 6 listopad 2008 04:47      [zgłoszenie naruszenia]

Podatnosc na prochnice jest rozna. Ja myje kilka razy dziennie, nie mam zadnych bierzacych ubytkow, ale na kazdym trzonowym powyzej 4ki mam plombe. Moj dziadek zmarl w sedziwym wieku, nie majac zadnych ubytkow, ani brakow. Nie wiedzial co to dentysta.

F0rest
 Wysłana - 6 listopad 2008 09:53      [zgłoszenie naruszenia]

dokładnie jak Seba
Mój "dziadek" nigdy nie był u dentysty ma 60 lat i wszystkie zęby zdrowe (tłumaczy to czosnkiem poprostu w jego diecie czosnek jest wszedzie)

...wegetarianin co to ma do próchnicy??

Zmieniony przez - F0rest w dniu 2008-11-06 09:53:51

''Roses are red. Violets are blue. Milk, eggs, coffee.'

finezyjna
 Wysłana - 15 listopad 2008 18:56      [zgłoszenie naruszenia]

myślę,ze to kwestia czy ktoś ma mocne czy słabe szkliwo...Ja myję zęby po kazdym posiłku + nici dentystyczne i płyn do płukania jamy ustnej,ale i tak za każdym razem bedąc u dentysty(czyli co jakieś 3 miesiące) muszę leczyc jakiegoś zęba i mówi mi,że nie mam mocnych zębów,taki już peszek..

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Podatność na próchnicę ?

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Problem z czlonkiem :( | Widzenie | Plecy | Odstające uszy | Ból żebra (PROBLEM) | since | ramie problem | Dziwna sprawa | ?suplementy? do nauki | problem z katarem | Waga | wysypka | czy to moja wina ?? | ząb ukruszony | prosba o pomoc - pilne | lekarz s****ysyn i rzepka | nagrzewnica | sex z osoba poznana w internecie | tinder | seks z matką | odstawienie masturbacji | nowy użytkownik | nareszcie kurva | redbull i amfetamina | narkotyki w piwie | stand up | charlie sheen roast | subaru | serwis węgierski | wszystko dla cienie | motyw sądu i procesu | Sadhana | dziewczyna nerwy | nerwy dziewczyna | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.