FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2682 razy ¬

ROZRYWKA | Moda i Uroda
Podkład 
[powiadom znajomego]    
Autor "Podkład"   

kicia87
 Wysłana - 26 styczeń 2007 20:05        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Od jakiegoś czasu szukam lekkiego podkładu wyrównującego kolor skóry (tj. podkążone oczy, zmęczona cera, nie mam większych problemów skórnych) mam cerę mieszaną

Zastanawiam się nad Rimmelem Recover, ale troszkę przerażają mnie te drobinki w nim i nie chcę wyglądac jak Miss Sylwestrowej Nocy
używa go któras z Was?
bo nie wiem czy warto w niego inwestować

macja
 Wysłana - 27 styczeń 2007 22:31      [zgłoszenie naruszenia]

Ja nie używałam regularnie, ale testowałam dwa razy jak byłam u koleżanki na noc - jak dla mnie beznadziejny. Strasznie dużo w nim połyskujących drobinek, które w rezultacie wyglądają jak brokat, a moja twarz jak twarz klauna
Jeśli chcesz skórę rozświetlić, aby sprawiała wrażenie, że promienieje od Ciebie blask, to polecam Revlon Skinlights Face Illuminator - jest to emulsja rozświetlająca, którą możesz używać pod lub bezpośrednio na podkład. Efekty na prawdę są wielkie.
Z podkładów jako takich polecam Lancome Adaptive Skin-Balancing Makeup, Lancome Color Ideal, które wyrównują kolor skóry i doskonale wtapiają się w nią, dzięki czemu uzyskujesz efekt "jest,a jakby go nie było" jednocześnie wyglądając na wypoczętą
Z tych tańszych - Avon Calming Effects - podkład rozświetlająco-antystresowy: rozświetla koloryt skóry i łagodzi objawy stresu na skórze,
a ponadto idealnie maskuje defekty.

Zmieniony przez - macja w dniu 2007-01-27 22:36:39

Zmieniony przez - macja w dniu 2007-01-27 22:36:57

Specjalista -

kicia87
 Wysłana - 27 styczeń 2007 22:53      [zgłoszenie naruszenia]

hm...szczerze mówiąc jestem trochę uprzedzona do kosmetyków firmy Avon, pozatym nie wyobrażam sobie dobrania koloru patrząc jedynie na małą plamkę w katalogu...
tak więc macja podpowiadaj dalej
Ważna jest dla mnie przystępna cena oraz to żeby podkład sprawdzał się na cerze mieszanej

Zmieniony przez - kicia87 w dniu 2007-01-27 22:56:08

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 27 styczeń 2007 23:04      [zgłoszenie naruszenia]

Ja mam ten z Avonu i miałam Recovera. Avonowski lepszy i z pompką

stateczna żona swojego męża%-)

Specjalista -

macja
 Wysłana - 27 styczeń 2007 23:05      [zgłoszenie naruszenia]

Hehe tak myślałam Ja też uważam, że Avon to kicha, ale myslałam, że może lubisz ich kosmetyki
Mowiłam o tym rozświetlaczu Revlon - na Allegro kosztuje tylko 25 zł Na prawdę warto - na wizażu są b. pozytywne komentarze
A z tych tańszych absolutnym hitem jest Lirene podkład rozświetlający, kosztuje nie więcej niż 18 złotych. Mimo tego, że nie mam wyrzutów sumienia po zainwestowaniu we fluid za np. 70 złotych, to często wygrywał tani dobry, polski Lirene od Ireny Eris Serio, świetny!

Specjalista -

kicia87
 Wysłana - 28 styczeń 2007 08:52      [zgłoszenie naruszenia]

a co powiesz na temat wersji matujacej tego pokladu?
bo troszke się boje tego, że jak nałoże na moją nmieszaną cerę podkład rozświetlający to będzie mega total hardcore błysk

macja
 Wysłana - 28 styczeń 2007 14:34      [zgłoszenie naruszenia]

Moja mama używa tego matującego, a ja używałam rozświetlającego, więc zależnie od humoru raz używałam matującej wersji,a raz rozświetlającej. Ten rozświetlający owszem rozświetla, ale tak jak podkład za kilkanaście złotych Wcale nie ma żadnych widocznych drobinek, ale skóra tak czy inaczej wygląda na wypoczetą. Ja też mam skórę mieszaną i wcale żadnego hardkoru nie było Matujący też jest fajny. Dobrze wyrównuje koloryt twarzy i w sumie nie trzeba nakładać pudru, jest tak matujący

Specjalista -

House girl
 Wysłana - 28 styczeń 2007 15:12      [zgłoszenie naruszenia]

Ja polecam Rimmel -Stay Matte. Dobrze kryje,wyrównuje cerę i wygląda naturalnie.Cena też jest bardzo przyjemna

Zmieniony przez - House girl w dniu 2007-01-28 15:13:14

kicia87
 Wysłana - 28 styczeń 2007 15:17      [zgłoszenie naruszenia]

moja znajoma kupiła niedawno Rimmel StayMatte, i jest bardzo niezadowolona, podkład fatalnie się rozprowadza..
Zdecyduję się chyba na ten matujący Eris, nie będę przesadzać z rozświtlaniem bo mam jescze puder rozświetlający a co za dużo to nie zdrowo

macja SOG nie wchodzi

tyśka18
 Wysłana - 28 styczeń 2007 19:04      [zgłoszenie naruszenia]

a ja nienawidze podkładów Lancome .

Firma , jak dla mnie świetna , uwielbiam , cienie tusze , błyszczykiale pudry i podkłady jak dla mnie porazka .

Pozostawiaja na skórze taka dziwna gestą powłokę , w dodatku lepiącą sie i spływaja :-/

Jak dla mnie rozpacz ...

Kiedys lubiłam podkład z Bel , tani i dobryz tego co pamietam , ale bylo to kika lat temu , teraz moglo sie duzo zmienic ...

Jo Sem Je Nietoperek !!

House girl
 Wysłana - 29 styczeń 2007 17:20       [zgłoszenie naruszenia]

Kicia- Jak dla mnie rozprowadza się OK :) Jak sama nie spróbujesz to się nie dowiesz <yes>
Polecam również podkład Lumene.Nie pamiętam konkretnej nazwy,ale opakowanie perłowe z niebieska zakrętką.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Podkład