FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1489 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja
Podniesione obroty i wysoka temperatura silnika. 
[powiadom znajomego]    
Autor "Podniesione obroty i wysoka temperatura silnika."   

Osteusz
 Wysłana - 2 sierpień 2013 23:52        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Właściwie to jak w temacie. Silnik 2.0 TDI 170KM Seat Altea. Problem przytrafił mi się już drugi raz, za każdym razem gdy przekroczyłem 3 tyś. obrotów. Temperatura silnika wskakuje na 105 stopni, obroty jałowe wskakują z około 800-900 na 1100. Wentylatory nie włączają się, jadąc temperatura utrzymuje się na 105. Nie idzie, ani w górę ani w dół. Po zatrzymaniu się, zgaszeniu silnika i ponownym odpaleniu wszystko wraca do normy - temperatura wraca na 90 i obroty na na te 800. Płyn chłodzący oczywiście jest , błędów w kompie zapisanych nie ma. Co za czort?

baca_o-ca
 Wysłana - 5 sierpień 2013 17:07       [zgłoszenie naruszenia]

Jedź do mechanika, który ma KTS'a 500 albo VAGa bo takim zwykłym pudełkiem do wszystkich marek nie zdiagnozuje ci poprawnie usterki. Wiem, bo sam musiałem chwilowo zmienic mechanika, bo o mały włos nie wymieniłbym sprawnej turbiny.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Podniesione obroty i wysoka temperatura silnika.

Warto przeczytać: Kupno/rejestracja motoroweru i PCC-3 jak to teraz jest? | naj motorowniki ! | fotoradar | Czyszykuja się zmiany w egzaminach na prawo jazdy ? | wspomaganie | samochód z usa | Limit wieku dla kierowców | Problem z odpalaniem na mrozie | zbiornik benzyny | Audi A3 1.9 TDI - problem z zapaleniem na zimnym silniku | Opel Corsa C | ZAMARZLY SRUBY ? | Stag-150 i inne wątpliwości | Mandat na podstawie moich zeznań | seat ibiza - mały problem | [NEWS] Skoda Superb II - atak na klasę średnią | bibliotekoznawstwo | studniówka | Rocco Siffredi | Rocco | acta | avee | imprezy uA ywki seks | ostrovit isolate | hpv | ola szwed | instruktaż | aleksandra woźniak | ola szwed playboy | zdjęcia | nagie | windows cd key | tatoo | geronimo | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.