FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 5044 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | HYDEPARK
Podróż życia 2! 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Podróż życia 2!"   

el - passo
 Wysłana - 28 grudzień 2008 04:56        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam.
Może znajdą się osoby które nie czytały jeszcze tego tematu [http://www.insomnia.pl/Podr%C3%B3%C5%BC_%C5%BCycia-t591408.html]

W tym roku planuję kolejną podróż. Jestem ****a tak cholernie napalony, że od początku grudnia planuję trasę, sprawdzam ceny paliw, szukam pól namiotowych itp.
Zrobiłem sobie rozpiskę. Oczywiście jest ona do poprawej jesli po drodze napotkamy jakieś dodatkowe miejsca, miejscowości, miasteczka itp.:

1 Wstepny plan podróży:
Przyszowice >> Dortmund >> Amsterdam >> Bruksela >> Paryż >> Le Mans >> Bordeaux >> San Sebastian >> Madryt >> Barcelona >> Marsylia >> Saint-Tropez >> Cannes >> Monaco >> San Semo >> Milan >> Zurich >> Wieden >> Przyszowice

* Przyszowice to miejscowość w której mieszkam, woj śląskie obok Gliwic i Zabrza
* Do Dortmundu jedziemy z jednego powodu - jest kumpel który podczas wakacji będzie tam pracował. NA DZIEN DZISIEJSZY cholernie chce jechac z nami więc w drodze do Amsterdamu wstapimy po niego.

2 Link google maps dla zainteresowanych:
[maps.google.com/maps?f=d&saddr=Pszczy%C5%84ska&daddr]=
L672%2FM%C3%A4rkische+Str.+to:A10+to:Droga+bez+nazwy+to:
Boulevard+de+Strasbourg+to:A28+to:Autopista+M-50%2FM-50+to:
B-10%2FRonda+del+Litoral+to:A50+to:Avenue+Augustin+Grangeon+
to:Rue+Georges+Clemenceau+to:Avenue+Jean+M%C3%A9decin+to:
Boulevard+Charles+III+to:Via+Alessandro+Manzoni+to:45.471688,
9.179077+to:A3+to:A23+to:Nowy+%C5%9Awiat&hl=pl&geocode
=Fbjm_gIdYrsdAQ%3BFXrkEQMdzBZyAA%3BFYKYHgMd2KVKAA%3BFdbnBwMdZi5DAA%3BFXa26QIdCv
AjAA%3BFYzg2wIdxAQFAA%3BFSBEZwIdPGXI_w%3BFXxQdwIdjDkhAA%3BFQqWlAIdQt9RAA%3BFS47
lAId6lVlAA%3BFcaAmAId8PlqAA%3BFXDKmgIdMutuAA%3BFbJLmwIdfDBxAA%3BFWyfnAId4rB2AA%
3B%3BFY6r0gIdJw6CAA%3BFSzj3gIdigL6AA%3BFVJb_wIdwNYcAQ&mra=dpe&mrcr=11&mrsp=14&sz=
8&via=1,3,14&sll=45.371443,8.574829&sspn=2.770762,4.943848&ie=UTF8&ll=45.95115,15.
556641&spn=43.852908,79.101563&t=h&z=4

3 Co i jak?
1) Kamper - [moto.allegro.pl/item507811056_wypozyczenie_kampera_6_os_klima_sat_itp.html]
Jak widzicie jego cena to 250zł na dobe, jednak w okresie od listopada do kwietnia. Myślę nad zarezerwowaniem kampera już w okolicach lutego, marca. Planujemy oczywiście jechać w okresie wakacyjnym. Strzelam, że zapłacimy wtedy około 350zł na dobe. Kamper jest 6 osobowy, ma 6 łóżek, klimatyzacje, tv+dvd, prysznic i łazienke. Oczywiście prysznic i łazienka jest bardzo mała. Na polach namiotowych są takie rzeczy ale wydaje mi się, że to dobra sprawa. Nie wiadomo, moze będziemy spali jedną czy dwie noce na jakimś parkingu? Wtedy to dobra sprawa aby przynajmniej umyć głowe, zęby itp.
Przeważnie właściciel takiego kampera stawia sobie małe warunki:
- Kaucja około 2500zł która później jest oczywiście oddawana jeśli wszystko po powrocie jest ok - to nie problem.
- Prawo jazdy minimum 3 lata. To też nie problem.
- Wiek wypożyczającego minimum 28 lat. Tutaj też nie jest problem bo zawsze można wziąc na ojca, matke, starszego brata itp. Jednak proszę mnie poprawić jeśli się mylę - chodzi tylko o to, aby właściciel kampera w razie czego wiedział kogo podać na policję, kogo ścigać itp tak? Nie jest to chyba gdzieś wpisane w samochodzie? Przy kontroli policji ważne jest prawko i dokumenty z samochodu. Mam kategorię B, mam dokumenty pojazdu więc mogę jechać. Osoba na którą w Polsce został wynajęty samochód nie musi z nami jechać, to jest tylko dla właściciela. Proszę mnie poprawić jeśli się mylę.
To samo tyczy się pasażerów. W kamperze może spać 6 osób, jest 6 miejsc do spania, siedzacych itp wiec podczas jazdy może w nim przebywać 6 osób prawda? Wiem, że w przyczepie kempingowej nie mogą podczas podróży przebywać żadne osoby, ale w przypadku kampera chyba to nie obowiązuje? Proszę mnie poprawić w razie czego

2) Koszty i czas(liczone w grubym przybliżeniu, przy 6 osobach, zaokrąglam zawsze do góry chociaż).
Trasa w przybliżeniu 6500km, spalanie kampera w przybliżeniu 10 litrów ropy/100km, cena 1 litra ropy w przybliżeniu 4zł. Czas hmm. Myślę, że 14 dni wystarczy. W ciągu 7 dni jadąć do Rzymu zrobiliśmy 4000km i zwiedziliśmy naprawde dużo i chyba wszystko co mieliśmy w planach (oprócz Lamborghini i Wenecji, ale za to wpadło San Marino). 14-16 dni na przejechanie 6500km myślę, że jest jak najbardziej ok. Wyjeżdżami np o godzinie 9-10 rano i jedziemy mniej więcej do 20-21. Planuje zatrzymywać się w głównych celach podróży przynajmniej na noc. Jeśli zdarzy się tak, że dojedziemy np do Le Mans o godzinie 13 a nie będzie tam aż tak wiele do zwiedzania, wtedy pochodzić, porobić zdjęcia i po około 3-4 godzinach jechać dalej. Tak czy siak, w każdym mieście w moim planie chce spędzić noc albo przebyć pare godzin. Problem na pewno będzie w Monaco. Wątpię, czy są tam jakieś pola kampingowe. Tam raczej chciałbym pochodzić pare godzin, porobić zdjęcia i pojechać dalej. Oczywiście, trasa, czas podróży itp są do małych zmian ale wydaje mi się, że zaplanowana przeze mnie trasa zapewni nam wiele wrażeń. Poza tym nawet za rok można wybrac się w tą samą trasę i zwiedzić to czego się nie widziało wczesniej, jesteśmy młodzi i piękni

Liczymy orientacyjnie koszty przy 6 osobach:
*Kamper 350zł doba
*Spalanie 10 litrów/100h
*Koszt 1 litra ropy 4zł
*Dystans 6500km
*Nocleg na polu namiotowym. We Włoszech na początku września kamper kosztował około 35 euro. W każdym kraju, w każdej miejscowości zależnie od terminu podróży może być różnię. Liczę 60 euro. Oczywiście mam nadzieję, tak jak we Włoszech prysznic + ubikacja + umywalka + prąd w cenie.

Liczę:
Kamper spali 650 litrów, koszt 1 litra 4 zł czyli 2600 . Przy 6 osobach na łeb wychodzi w przybliżeniu 450 zł na głowę. Kamper liczę 350 zł doba, przy 14 dniach i 6 osobach wychodzi 820 zł na głowę. W sumie więc 1300 zł. Liczę, że pole namiotowe 60 euro (z pewnością mniej ale biore zapas). 840 euro przy 6 osobach na 14 dni czyli 140 euro ~ 600 zł na głowę (liczę przy wiekszym kursie euro mianowicie 1 euro - 4,2zł).

Wychodzi 1870 zł. Wszystko jest przybliżone do góry. No ale dobra ****a, zróbmy jeszcze przybliżenie:
2000 zł - 14 dni, kamper, noclegi na polach, paliwo, stan euro 1zł-4,2zł (nie wiadomo jak to będzie w sierpniu, wrzesniu).

Myślę, że oprócz tych 2000zł na oczywiste sprawy 1000zł to minimum na jakieś pamiątki, wodę do picia, jakąs pizzę, ciepły obiad, piwko itp. Takie rzeczy jak jakieś gorące kubki, szynki, serki itp będziemy brali z domu. W kamperze jest lodówka wiec coś się tam zmieści. Takie rzeczy jak chleb, masło, napoje itp oczywiście po drodze.
3000zł wychodzi przy kursie 4,2 euro ponad 700 euro. Myślę, że 800 euro trzeba mieć i będzie naprawde ok.
Oczywiście wszystko jest cholernie przybliżone i prosze brać na to poprawkę.

3) Ludzie
Tutaj jest ****a najwiekszy problem. Jak wybierałem się do Rzymu, mieliśmy chętnych na 3 samochody. Jak zbliżał się termin wyjazdu to albo ktoś miał egzaminy, ktoś nie dostał wolnego, ktoś nie miał kasy itp.
Na dzień dzisiejszy oprócz mnie jest jeszcze 3 pewniaków. Czyli jest nas 4.

Teraz do Was drodzy forumowicze
Szukam 2 pewnych osób!
Ale ****a pewnych!
Takich którzy wiedzą, że znajdą przez wakacje robote i do sierpnia zarobią te 800 euro, takich którzy nie rozmyślą się 2 tygodnie przed, którzy jak postawią sobie jakiś cel to go realizują. Takich których nie interesuje w*******enie dupy w samolot i po 2 godzinach wylądowanie na miejscu tylko takich którzy chcą naprawde przeżyć coś wspaniałego, zobaczyć piękne krajobrazy, poznać nowych ludzi i zobaczyć wiele wspaniałych miejsc!

Jak pisałem, 2 pewne osoby. Mieszkam w okolicach Gliwic więc miłe widziane osoby z tych okolic. Mile widziane również osoby kibicujące Górnikowi Zabrze albo nie kibicujące Ruchowi Chorzów, Piastowi Gliwice lub Zagłębiu Sosnowiec ze względu na 2 kumpli którzy ze mną jedą i jak Boga kocham, poza******lają taką osobę jak troche wypiją Znam ich od dziecka. Ja jestem tolerancyjny Piszę zupełnie poważnie. Więc lepiej albo nie jechać albo się nie przyznawać Mówimy również gwarą więc jak najbardziej jestesmy na osobą z naszego otoczenia.

Najwazniejsze jest wynajęcie kampera. Jak pisałem wcześniej, planuje załatwiać już to w lutym, marcu. Więc do tego czasu chciałbym miec te najwazniejsze rzeczy zapięte na ostatni guzik.

Proszę nie myśleć, ze zapomniałem o terminie wyjazdu:
Mi to obojętnie. Kase mam nawet teraz. Moge jechać w czerwcu i pójść do roboty po powrocie, mogę iść do roboty zaraz na początku wakacji i jechać w sierpniu lub we wrzesniu (jeśli dotrwam do sesji letniej na bank bede miał egzaminy poprawkowe) więc sierpień jest najlepszym terminem. Dużo zalezy też od kumpla po którego jedziemy do Dortmund. Jedzie tam zaraz po nowym roku wiec w lutym lub marcu jak bedzie już 5 osób + kumpel z niemiec zmusze go żeby już pytał się o ten sierpien.

Ktoś chętny?
gg-2674452

Dziś wyjeżdżam ale wracam w sobote 3 stycznia.
Jak pisałem - tylko konkretni ludzie z jajami.
Jak ktoś mi będzie truł dupę tekstami ' Ja bym pojechał ale mam 200 euro, możemy jechać tylko do Amsterdamu' albo 'Jade na bank ale dam Ci jeszcze znać w czerwcu' to blokada i **** Wam w oko

edit: link do google maps cholernie *******i sprawę, więc postaram się go podzielić na części. Proszę wszystko kopiować do onka i usunąć tylko te nawiasy [ ] z pierwszego linku. Zresztą macie ****a łby na karku to sobie chyba poradzicie nie?
Jesli się nie uda, moge podsyłac linki zainteresowanym na gg.

Zmieniony przez - el - passo w dniu 2008-12-28 04:59:45

Zmieniony przez - el - passo w dniu 2008-12-28 05:16:49

Ekspert -

ohayo
 Wysłana - 28 grudzień 2008 05:58      [zgłoszenie naruszenia]

Poważnie się nad tym zastanowię.
Od dłuższego czasu o czymś takim myślę... jak się prześpię (bo dopiero wróciłem do domu ) to przeanalizuję jeszcze raz ten temat.
Pozdro

Specjalista -

Kisielu
 Wysłana - 28 grudzień 2008 05:59      [zgłoszenie naruszenia]

jak 2 to juz chyba nie "zycia"

Ekspert -

el - passo
 Wysłana - 28 grudzień 2008 06:24      [zgłoszenie naruszenia]

E tam dalej życia bo teraz jadę w większą podróż, w inne miejsca itp.

Ekspert -

gothic666
Elfen Lied
 Wysłana - 28 grudzień 2008 08:45      [zgłoszenie naruszenia]

taki euro trip
za rok pojade jak będziesz robil na 100 % <yes>

<3<3 Revy <3<3

Ekspert -

fredens
 Wysłana - 28 grudzień 2008 08:50      [zgłoszenie naruszenia]

Szkoda, że mnie nie stać tym bardziej, że do wsiadłbym w 47 i jestem w Przyszo

Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej.!;)

[http://www.insomnia.pl/Polerwoanie%2C_prostowanie%2C_renowacja_felg-t667212.html]

Ekspert -

Alkofather
 Wysłana - 28 grudzień 2008 08:54      [zgłoszenie naruszenia]

dobnry patent

To fajne forum tylko ludzie na nim to kurwy.
[http://www.youtube.com/watch?v=HeaQzfE2kHw]
CWP!!

Ekspert -

gothic666
Elfen Lied
 Wysłana - 28 grudzień 2008 08:55      [zgłoszenie naruszenia]

fredens ja bym pojechał ale tak w marcu koncze 18, szkola, ****a za rok skoncze szkole wezme jakis kredyt i jade na 100%

<3<3 Revy <3<3

Ekspert -

fredens
 Wysłana - 28 grudzień 2008 08:56      [zgłoszenie naruszenia]

Ja jak już to pod koniec przyszłego roku Po maturze i jak wyjde na swoje.

Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej.!;)

[http://www.insomnia.pl/Polerwoanie%2C_prostowanie%2C_renowacja_felg-t667212.html]

Ekspert -

cccp_rus
Abstynent
 Wysłana - 28 grudzień 2008 10:28      [zgłoszenie naruszenia]

rozumie ze jak jestem z Bytomia i ide za moja Kochana Polonia to se pojechalem ta?

JAK KRASC TO MILIONY,JAK RUCHAC TO KSIEZNICZKI !!! %-))

Ekspert -

David89
 Wysłana - 28 grudzień 2008 10:36      [zgłoszenie naruszenia]

Chłopak z Łodzi, kibicujący fanatycznie Widzewowi też chyba odpada, nie ?
Bo tak to serio bym rozważył

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 7 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Podróż życia 2!

Strony: 1 2 3 4 5 6 7

Warto przeczytać: Serwis Toshiba gdansk/gdynia ktokolwiek wie | Nowe Wormsy 2D ! | orange go- kumulacja wazności konta? | Jaki płyn do soczewek polecacie? | Wydarzenia polsat | Sto lat Faramka | Czy mozna pić | Service Pack 2 jak zainstalowac | Patologia %-) | Sms z telefonu domowego | gadu-gadu - ocb ? | Szybka akcja - poszukuję zdjęcia | Nie śpimy leeeecimyyyy! INSOZABAWA | 22.00 Polsat Moment Prawdy | Ile macie punktow karnych?%-) | Dowód osobisty - spisane dane | 00759007734576507754 | sawardega | wardega | prank | ciotka | gudzow | gudzowaty | nikki86 | sprawdziany lustra A]wiata wsip | klimatyzacja | problem folia 3d | problem folia 3d auto | caps | hmm | zepsuł | problem | zepsuty | przypali | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.