FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2918 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Moda i Uroda
Podrażniona skóra, czym smarować? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Podrażniona skóra, czym smarować?"   

Scorpion17
 Wysłana - 2 listopad 2008 08:53        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam! Od kilku dni mam podrażnioną skórę na podbródku. Jest czerwona na maksa, sucha i schodzi mi skóra, muszę smarować to kremem co godzinę, bo inaczej znowu się łuszczy. Mam tak od kilku dni. Już kiedyś miałem coś takiego, zeszło samo po tygodniu, jednak mam jutro randkę i jestem załamany... Macie jakiś pomysł jak to zlikwidować domowymi sposobami?

Cierpliwość, cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość.

domen_16
 Wysłana - 2 listopad 2008 09:55       [zgłoszenie naruszenia]

Idz do apteki i spytaj sie o cos dobrego na podrazniona skore, domowymi sposobami duzo czasu minie zanim cos wyleczysz

...

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Podrażniona skóra, czym smarować?

Warto przeczytać: Moda wiosna/lato' 09 | buty - śmierdzą, co robić | Kolczyk w brwi Problem | Pomocy buty piszcza | Trądzik - Różne kremy kiedy i jak ? | czym umyć buty | czapka z daszkiem | Jack&Jones - Bytom %-) | Cardigany | Tipsy zniszczyły mi paznokcie – jak je nareperować? Malować, czy nie? | Farbowanie włosów. | ZARA bydgoszcz | Zagraniczny sklep z wysylka do Polski | Ubranie do ślubu, własnego?:) | Przetłuszczające się czoło :/ | Snood Dogg - Vato... glownie sie rozchodzi o okulary ^^ | jesteś bogiem | hamskie | iwona scymalla | everr | moda damska | bieżnikowane | króciaki | lonerpl | dekoder | dvb | kobiety | buty trekingowe | chłopaki do wzięcia | chlopaki do wziecia | programista | Marekletra | show up | sex z psem | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.