FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4537 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Podwójne becikowe dzięki PO 
[powiadom znajomego]    
Autor "Podwójne becikowe dzięki PO"   

Daer
 Wysłana - 29 grudzień 2005 14:19        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

PAP 10:20

Becikowe w wysokości 1 tys. zł otrzymają, niezależnie od dochodu, wszystkie matki, jeśli zaś dochód w rodzinie nie przekracza 504 zł na osobę, zasiłek z tytułu urodzenia dziecka może wynieść nawet 2 tys. zł. To efekt głosowań w Sejmie nad poprawkami Senatu do znowelizowanych ustaw o świadczeniach rodzinnych.

Nie spodziewaliśmy się takiego rozwiązania, wierzyłam w sukces rządu - komentowała na gorąco po głosowaniach wiceminister ds. rodziny w resorcie pracy i polityki społecznej Joanna Kluzik-Rostkowska. Posłowie są zgodni, że takie rozwiązanie przeszło dzięki poparciu Platformy Obywatelskiej. Za "podwójnym" becikowym głosowała także Samoobrona, PSL i oczywiście pomysłodawca - LPR.

Chciałem na stronie Sejmu sprawdzić, ale albo źle szukam, albo Wirtualna Polska szybciej się aktualizuje niż Sejm swoją stronę..
W każdym razie teraz widać, że PO ma twarz Leppera, Giertycha i Pawlaka.. Gdyby nie chodziło o budżet, tylko o coś bardziej błahego, to bym się cieszył, ale teraz jakoś mi nie do śmiechu..

[foty.ifd.pl/sb.asp?w=520&p=2/images2009/20090826172846.jpg] :-D

Znawca -

redone
 Wysłana - 29 grudzień 2005 15:29      [zgłoszenie naruszenia]

oj zatesknicie jeszcze za rzadami sld ;P

znowu beda musieli naprawiac po aws/pis/po... o ile polska nie zbankrutuje do tego czasu, bo bedzie pewnie tak ze beda przechodzily prosocjalne ustawy pisu, lpru i samoobrony, a ustawy mniej popularne spolecznie ale majace na celu rozwoj gospodarki beda odpadac...

Cogito ergo sum

Daer
 Wysłana - 29 grudzień 2005 17:22      [zgłoszenie naruszenia]

PiS i SLD głosowali przeciw takiej zmianie, tak wspominam, jakby ktoś tego nie zauważył

Redone:
W obecnej sytuacji trudno mówić o rządach AWS czy PO-PiSu, co zaś do drugiej części wypowiedzi, to czas pokaże. Na dzień dzisiejszy wiem, że rządy PiSu póki co mi odpowiadają, tylko mi przeszkadza mała ilość posłów w Sejmie i związana z tym konieczność targów - PiS jednak daje sobie radę, inna sprawa, że nienawistne PO woli rzucać kłody pod nogi nie zważając na racjonalność.. Biedna, zaślepiona nienawiścią partia..
Zresztą te wspaniałe rządy SLD nie wydają mi się czymś, za czym będę tęsknił Tak jak i za prezydentem Kwaśniewskim

Btw, temat założyłem nie po to, by biadolić nad sytuacją obecnej Polski, tylko by fanom PO wepchnąć w usta ich własne słowa obrucone przeciw nim - by zobaczyli, jacy byli naiwni idealizując politykę. Ciekawi mnie, czy odwrócą się od PO, czy też udowodnią, że są hipokrytami.. Tyle że jak pisałem fakt, iż chodzi o budżet państwa odbiera mi radość z tego faktu.
Została tylko ciekawość.

Pozdrawiam

Znawca -

Romerro
 Wysłana - 29 grudzień 2005 17:56      [zgłoszenie naruszenia]

a póżniej PO będzie wielce zdziwiona i rozczarowana bo przecież Premier Marcinkiewicz obiecał że deficyt budżetowy nie przekroczy 30mln zł..
Widać jak PO troszczy sie o interes partyjny nie zważająć na dobro kraju..

quasar
 Wysłana - 30 grudzień 2005 00:18      [zgłoszenie naruszenia]

bardzo tendencyjny ten temat dlatego
mam 2 wersje odpowiedzi

1. PO dala ostro dupy, jak oni mogli glosowac za pomyslem becikowego, z zawodowymi socjalistami z SO i LPR.
juz nigdy nie zaufam PO

2. swietne posuniecie strategiczne PO :-]
wymusza veto prezydenta a to mu popularnosci nie przysporzy.
jak nie bedzie veta to rzad bedzie mial problem, ale sami sie prosili.
becikowe dla wszytskich to jedno z hasel wyborczych PiS
milo ze PO pomaga im w ich wypelnieniu
teraz jeszcze niech ich zmusza do wybudowania 3 mln "tanich" mieszkan
i pare innych wspanialych pomyslow kaczorow.
Jak sie skladna obludne, populistyczne i
kretynskie obietnice wyborcze, to trzeba tez posmakowac ile kosztuje ich
realizacja

why so serious?

Romerro
 Wysłana - 30 grudzień 2005 01:30      [zgłoszenie naruszenia]

ehh.. a PO popierająć takie ustawy pokazuje jacy to z nich ,,wielcy" Liberałowie..

[wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3089113.html]

Zmieniony przez - Romerro w dniu 2005-12-30 01:38:17

Bin Laden
 Wysłana - 30 grudzień 2005 10:58      [zgłoszenie naruszenia]

To są socjaluchy takie, że ho ho. Dla PO jest to sytuacja ratowania się przed utonięciem. Takie sypanie piachu w tryby. Zwróćcie uwagę, że ostatnio jakoś się cicho zrobiło o PO a rosło zadowolenie społeczne z rządów PiS. Oczywiście tytuły internetowe jasno mówią do kogo należą media.
"PO za becikowym dla wszystkich matek" ale już w tytule "LPR w koalicji z Samoobroną za becikowym" PO usunięto aby nie kojarzono tej partii z "postępowymi inaczej". Strasznie nachalna propaganda, strasznie.

Coś z filmów Almodovara, odrobina Jarmuscha, szczypta Tarantino
i do tego ciut ciut Burtona - oto przepis na moje życie.

Daer
 Wysłana - 30 grudzień 2005 15:06      [zgłoszenie naruszenia]

To jeszcze nie wszystko:

Mało kto spodziewał się, że PO może poprzeć LPR. Zaskakujący był też gest Platformy w stronę PSL: ta liberalna partia zagłosowała za tym, żeby rolnicy mogli łatwiej dostawać zasiłki i dodatki rodzinne. Dzięki temu większość rodzin rolników zyska prawo do zasiłków (do tej pory korzystała z nich zaledwie co piąta). Becikowe i ułatwienia dla rolników będą kosztowały budżet - bagatela - 1,5 miliarda złotych.

Z Rzeczypospolitej.

Znawca -

Zzz....
 Wysłana - 30 grudzień 2005 15:32      [zgłoszenie naruszenia]

Najlepsze, ze w Warszawie kwota calego dodatku na dziecko wyniesie ok 8tys. zł to jest smiech, polityka prorodzinna ? Tylko kto pozniej bedzie placil za wychowanie tych "owocow milosci" bo ja juz widze meneli, ktorzy zrobia dzieciaka dla tych 8tys. a pozniej oddadza je do domu dziecka bo pieniadze sie skoncza a dziecko jesc musi.

Bin Laden
 Wysłana - 30 grudzień 2005 16:12      [zgłoszenie naruszenia]

Ta ustawa jest społecznie szkodliwa w każdej wersji. Teraz powstanie sytuacja, że dzieci bedą płodzić rodziny z elementu aby mieć na flaszkę (i tak mają ich kupę a przynajmiej dostaną kasę). Młodzi ludzie - myślący posiadają dzieci wtedy gdy są stworzone odpowiednie dla nich warunki rozwoju i wychowania, nie wierze aby ktoś z moich jakkolwiek nielicznych znajomych dał się na to podpuścić. Paranoja a wystarczyło przedłużyć zasiłek wychowawczy w oparciu o warunek wysługi lat. Kobiety dostałyby pieniądze, które i tak już odprowadziły w formie ubezpieczenia.

Coś z filmów Almodovara, odrobina Jarmuscha, szczypta Tarantino
i do tego ciut ciut Burtona - oto przepis na moje życie.

Casusbelli
 Wysłana - 31 grudzień 2005 00:48      [zgłoszenie naruszenia]

Weee tam, jak dla mnie to teraz jest najwygoniej wierzyc w proroctwo Oriona ze w 2012 bedzie kataklizm.

Cywilizacje szlag trafi i na jej gruzach zbudujemy porzadne wolnorynkowe panstwo

a nie jaskies socjalistyczne pierd0lenie o becikowym...

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Podwójne becikowe dzięki PO

Strony: 1 2 3 4 5

Warto przeczytać: faktura duplikat | mam takie zadanie z prawa.... | pensja minimalna? | Jedna taka osoba | Dzisiejsza polska młodzież | Praca w policji | Jak lewicowcy "rozumieją" procesy w gospodarce | Zbiórki pieniędzy - gdzie to zarejestrować... | Kalkulator IP | Jak ja kocham ten kraj | GŁOSOWANIE TO NIE WYBÓR MNIEJSZEGO ZŁA | Zakupy za granicą | Zastrzeżenie nazwy (przyszłej) firmy | wojsko | Bukmacherka-kto sie utrzymuje z tego?? | ZUS - założyć firme i nie płacić składek. | bia ko | wygładzanie krawędzi warstwy photoshop | poradnik dla desperata | trzech panów | omamy w chorobie alkoholowej | teorie spiskowe lotto | lotto | tomaszów mazowiecki belcvhatów | the killing | TMBAF25J993035535 | przepuklina przełyku | glebokie gardlo | insopaker | insopakerzy | adamszky | gazy | anna korcz | mma panowie | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.