FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1745 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Podwykonawca w firmie w której jestem zatrudniony. 
[powiadom znajomego]    
Autor "Podwykonawca w firmie w której jestem zatrudniony."   

xxx320
BUKA
 Wysłana - 3 listopad 2011 08:46        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam.

Czy jest możliwość pracowania jako podwykonawca (mając własną DG) w firmie w której jestem zatrudniony na umowę o pracę?
Tzn. Jestem zatrudniony na etacie przykładowo jakiegoś zwykłego pracownika biurowego, a dodatkowo wystawiam fakturę za usługi informatyczne?

W ogóle czy jest możliwość posiadania własnej DG i bycia zatrudnionym na umowę o pracę jednocześnie?

Czy urząd skarbowy nie przyczepi się jeśli miesięcznie będę otrzymywał wynagrodzenie za umowę o pracę + wystawiał fakturę ?

Ojajebie!

Taki problem to NOŁPROBLEM!

Tiger_KK
 Wysłana - 3 listopad 2011 10:13      [zgłoszenie naruszenia]

Miałem a właściwie mam podobną sytuacje, z tym że u mnie pracownik był zatrudniony na umowę o pracę, a teraz założył swoją DG i chce mi wystawiać fakture za usługe. I mimo że to jest jego pierwsza działalność to nie ma prawa to pomniejszonego ZUSu bo jeśli jest podwykonawcą u swojego byłego pracodawcy to traci to prawo. Taki przepis mi zacytowali w Zusie, Poiebane to

xxx320
BUKA
 Wysłana - 3 listopad 2011 10:14      [zgłoszenie naruszenia]

Ok.

Ale czy jest możliwość jednoczesnej pracy na umowę o pracę i bycia podwykonwacą w tej samej firmie.

Ojajebie!

bambochaaa
 Wysłana - 3 listopad 2011 17:44      [zgłoszenie naruszenia]

można

"Mężczyźni są dla kobiet wesołym miasteczkiem z ubezpieczeniem na życie"

Znawca -

Riddic
 Wysłana - 4 listopad 2011 22:11      [zgłoszenie naruszenia]

jw z tym że usługi jakie świadczysz w ramach obowiązków służowbych zawartych w umowie o pracę powinny mieć inne pkd niż usługi na które wystawiasz fakturę. Tak przynajmniej twierdzi moja słono opłacana księgowa.

Zmieniony przez - Riddic w dniu 2011-11-04 22:11:14

matrix has you

kulmas
 Wysłana - 4 listopad 2011 22:50      [zgłoszenie naruszenia]

spytam sie mamy
i ci powiem

...

xxx320
BUKA
 Wysłana - 6 listopad 2011 20:40      [zgłoszenie naruszenia]

będę wdzięczny

bo robie robote za informatyka i zastanawiam sie czy nie założyć DG, płaciłbym tylko zus, bo zdrowotne mam z umowy o pracę i wystawiałbym fakturkę sobie + jakies dodatkowe korzyści z prowadzenia DG.

Ojajebie!

bambochaaa
 Wysłana - 6 listopad 2011 21:08      [zgłoszenie naruszenia]

płaciłbym tylko zus, bo zdrowotne mam z umowy o pracę

chyba na odwrót

"Mężczyźni są dla kobiet wesołym miasteczkiem z ubezpieczeniem na życie"

Znawca -

Dj Tiesto
 Wysłana - 6 listopad 2011 21:39       [zgłoszenie naruszenia]

+ jakies dodatkowe korzyści z prowadzenia DG.

audi Q7 w leasingu

It's a tough world. Be tougher.

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Podwykonawca w firmie w której jestem zatrudniony.

Warto przeczytać: dokumenty | pomocy sprawa komorniczo-sadowa-wyludzenie??? | JAK SIE WYRABIA NIP?? | Pytanie o umowe zlecenie | Ucieczka przed policją /miejskimi | kurier / poczta | wypadek- niezabezpieczona studzienka kanalizacyjna | Jak zapłacić za mandat? | alo alo | Rower, alkohol, policja | Abolicja budowlana | praca na etacie a własna działalność | Podatek od nieruchomości? | szkolenie / przymusowe jakieś czy co!?/ | Polski wyzysk! | Mandat za jazde bez biletu, z przed dwóch lat | buddyzm | roksa szczecin | david91 | związku | kulki analne | umowa zlecenie | zalozenie dzialalnosci | hydroksyzyna | dopalacze a testy | 91898452490796 | tatiana | Pszymszyk | Sons of | maurice lacroix | mk2 | karinabor | marta | tylko jeden buch | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.