FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1400 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nasze Szkoły
Podyplomówka BHP 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Podyplomówka BHP"   

kenshin206
 Wysłana - 18 sierpień 2015 17:40        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam

Czy ktoś z forum studiuje lub studiował BHP ?

Przymierzam się właśnie do jakiejś podyplomówki w Krakowie i jeszcze nie podjołem decyzji ale myślę że bedzie to BHP ewentualnie HR

Prosiłbym o jakies opinie jakie szanse wiążą się z tym zawodem jak wyglądała wasza sytuacja po skonczeniu podypomowki etc

pzdr

elgoff
 Wysłana - 20 wrzesień 2015 11:02      [zgłoszenie naruszenia]

Sama podyplomówka nic Ci nie da. Jak firma chce BHPowca to chce kogoś z doświadczeniem. Traktuj to raczej jako dodatek, że pracując na danym stanowisku w branży pracodawca może dodatkowo dać Ci część obowiązków behapowca i dopiero kiedyś przejdziesz do służb BHP.
Ludzi z takim papierkiem jest pełno. Zasada jest jedna: dobry BHPowiec to osoba z doświadczeniem w danej branży.

o0o0o

Aga4584
 Wysłana - 30 wrzesień 2015 13:46      [zgłoszenie naruszenia]

Rzeczywiście, doświadczenie ma znaczenie. Też interesuję się tematyką BHP i wiąże swoją przyszłość z tą "branżą" ;). Jestem świeżo po magisterce, a teraz jeszcze idę na podyplomowe na Zarządzanie BPH na UTH w Warszawie. Pracuję już, ale chciałabym przede wszystkim uzupełnić wiedzę na danym stanowisku, a poza tym wyższe kwalifikacje to szansa na awans. Jestem zdania, że jeśli mamy możliwość dodatkowego dokształcenia i wybrania się na studia podyplomowe to nawet nie ma się nad czym zastanawiać, zawsze to lepsza perspektywa na przyszłość.

Aga4584
 Wysłana - 30 wrzesień 2015 18:40       [zgłoszenie naruszenia]

Oczywiście miałam na myśli Zarządzanie BHP ;)

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Podyplomówka BHP

Warto przeczytać: W jakich latach świadectwo maturlane miało rozmiar 17x24cm? | maturzysci! licze na wasze podpisy- petycja co do zmian maturalnych | Matura | WSHE Grafika | WSHiFM....skarbek.... | Człowiek renesansu :) | MEDYCYNA | Polibuda czy SGH?? | Wyszukiwarka uczelnii | Stypendium z Europejskiego Funduszu Społecznego i Budżetu Państwa! | matura | Czy wystarczy ? | Celnik... | studia co sie oplaca? | Dwa języki w szkołach państw unijnych | LINKI :) | volvo xc90 | d3lfin | Ku pamieci Madzia | dobro dobro | Kuewstwo-wśród-waszych-znajomych- | Polski vloger spina dup | Kuewstwo wśród waszych znajomych | zdj cia | instrukta | jak zagada | ma dup jak szafa | jak zrobi loda | jak w ama sie na email | soze | mad | jak zrobi loda | opel frontera | jak zrobi loda | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.