FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1132 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Pogrążyłem się? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Pogrążyłem się?"   

suzukiGS
 Wysłana - 10 czerwiec 2010 09:14        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Słuchajcie zrobiłem głupotę, teraz potrzebuję pomocy.
Zapisałem się do firmy z galeriami twarzy, dostarcza ona ludzi do reklam czy jako statystów.

Teraz dokładnie przeczytałem umowę i widzę coś, co mi się bardzo nie podoba.

"Uczestnik wyraża zgodę na nieodpłatne wykorzystanie wizerunku we wszelkich materiałach promocyjno-reklamowych firmy X, na wszelkich istniejących nośnikach eksploatacji, zarówno w trakcie trwania umowy jak i po jej wygaśnięciu lub rozwiązaniu bez konieczności każdorazowego informowania."

Czy to jest umowa nie do odwołania?! Nie można tego cofnąć?

Drugi zapis to:
"Umowa wchodzi w życie od dnia umieszczenia zdjęć na stronie."

Minie jeszcze z 2 tygodnie zanim je zamieszczą, więc mam szanse to cofnąć?

Z drugiej strony - czy powinienem się przejmować? Przecież nie poobwieszają sobie firmy moimi zdjęciami...

Zmieniony przez - suzukiGS w dniu 2010-06-10 09:29:43

Wojtasss..
 Wysłana - 10 czerwiec 2010 10:44      [zgłoszenie naruszenia]

A z trzeciej strony, chciałbyś kiedyś reklamować jakieś produkty albo coś innego dla gejów np.?

Eska
 Wysłana - 10 czerwiec 2010 11:16      [zgłoszenie naruszenia]

niezla umowa a zaplacili ci chociaz cos?

!-=PEACE, LOVE & TOLERANCE=- !

Znawca -

Konio
 Wysłana - 10 czerwiec 2010 15:00      [zgłoszenie naruszenia]

Pewnie po to sie tam zapisales, zeby na tym zarabiac, a nie urzadzac im caritas. Zawarles te umowe u nich w lokalu czy na odleglosc?

suzukiGS
 Wysłana - 10 czerwiec 2010 15:58       [zgłoszenie naruszenia]

Byłem tam i powiedziałem, że chcę to anulować. Babka powiedziała, że zostanie anulowane, podpisałem się na umowie, ona przybiła pieczątkę..

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Pogrążyłem się?

Warto przeczytać: Zle nadany przekaz | przepisanie mieszkania | Zabezpieczenie pozyczki | Problem z wymeldowaniem osoby | pukniete auto na parkingu, sprawca uciekł | pijany pirat drogowy | Sprawdzanie czy przysługuje stypendium?? | Pobyt w szpitalu i ubezpieczenie | Jak osądzić Pocztę? | Materialy budowlane z Czech | Mandat za spozywanie alkoholu. postepowanie sądowe. | Calkowity koszt wykupu mieszkania | Mielona zmarł w Nowojorskim Szpitalu :( | Spadek?? | trudna decyzja, potrzebna pomoc | Własna działalność a kredyt studencki | xperia e3 | sex z corka | swedzenie penisa | big brother 1 | kamera | monitoring | wygrać | znak zodiaku | dziewczyny do towarzystwa | ja bym nie odróżnił od jelenia | ja od jelenia | sex kino | egipt | część główna | patola | za granicą | opowiadania erotyczne siostra | opowiadania erotyczne siostra | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.