FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 5322 razy ¬

ROZRYWKA | Polityka
Polacy na emigracji 
[powiadom znajomego]    
Autor "Polacy na emigracji"   

ziemon
LADY
 Wysłana - 17 lipiec 2008 12:22        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Poprzedni temat tego typu niestety zostal usuniety, a watek byl wieloaspektowy i zdaje sie lubiany

[http://www.pardon.pl/artykul/5588/uk_zabrac_polakom_noze_jestesmy_az_tak_niebezpieczni]

czy ktos mi moze powiedziec jakie sa przepisy w UK odnosnie nozy?

[cafewitteveen.files.wordpress.com/2011/09/b5rip.jpg?w=419&h=334]

Without data you are just another person with an opinion.

Specjalista -

ciastosz
 Wysłana - 17 lipiec 2008 13:38      [zgłoszenie naruszenia]

nie wiem jakie sa przepisy, ale ostatnio jest tu wielka wrzawa na temat noszzenia nozy przez mlodych ludzi i ilosci zabojstw przy ich uzyciu...

bzdura jest obwinianie Polakow, gdyz wiekszosc dotyczy mlodziezy, a tej jako takiej to raczej duzo polskiej nie ma (mowie tu o ludziach do 18-19 roku). Z reguly sa albo znacznie mlodsi, albo troche starsi. W wiekszosci to czlonkowie gangow itp. Poza tym jak ostatnio slyszalem, to srednia ilosc smierci w skutek dzgniecia nozem nie jest wieksza niz w ostatnich 10 latach. Po prostu panuje tu teraz pewnego rodzaju panika, podsycana przez media, to i zawsze ktos cos palnie i zwali na imigrantow.

prawie jak JDM

[rainbowsunnybeach.sry.pl/]

danro
 Wysłana - 17 lipiec 2008 13:56      [zgłoszenie naruszenia]

nie jestem pewien co do przepisów prawnych odnośnie noszenia noża, ale wiem, że Policja ma problem z ich interpretacją.
obecnie panuje wielka debata narodowa co robić z ludźmi poniżej 16-go roku życia noszącymi noże, a więc potencjalnymi "nożownikami". jeden z pomysłów pewnej przedstawicielki rządu (nie pamiętam nazwiska) zakłada, aby potencjalnym nożowym przestępcom pokazywać konsekwencje tzw stabbingu w postaci wizyt i rozmów w szpitalach z ofiarami pchnięć nożem oraz ich rodzinami. co dla mnie osobiście jest idiotyzmem w czystej postaci.

Superbia In Proelia

mlkv
 Wysłana - 17 lipiec 2008 13:57      [zgłoszenie naruszenia]

W UK jest zakaz noszenia noża, sankcja karna.

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

Znawca -

moschino
 Wysłana - 17 lipiec 2008 14:05      [zgłoszenie naruszenia]

Nie mozna nosic nozy i jest to przewinieniem.
Problem w tym, ze policja ma problem z wylapywaniem ludzi, ktorzy tego nie przestrzegaja. Zatrzymuja czasem zwyklych ludzi na ulicy (zazwyczaj czarnych, bo wzbudzaja najwieksze podejrzenia) i szukaja ot tak. Jednak wiele nastolatkow i mlodych ludzi sie burzy o to, poniewaz moga przeszukac kogokolwiek i kiedykolwiek.

Co do Polakow to jest to wielka bujda, Noze nosza czarni i ciapaci "gangsta wannabe" oraz mlodzi ludzie. Codziennie (w samym Londynie) jest przynajmniej jeden przypadek, gdy ktos kogos zadzgal nozem. Zdazaja sie to porachunki miedzy mlodocianymi, czasem ktos kogos popchnie nozem za nic, za zle spojrzenie, a czasem siostry w klotni zapominaja do czego sluza ostre narzedzia. I to w wieku 13 lat powiedzmy.

Policja nie wie co ma z tym zrobic, a tymczasem jest na to wielka nagonka w prasie. Sa pod presja, wiec wymyslaja rozne zarzuty wziete z nieba, bo nie wiedza jak maja sobie poradzic z problemem dzieci nozownikow.

"Tis better to be silent and be thought a fool, than to speak and remove all doubt"

CBR600
 Wysłana - 17 lipiec 2008 14:10      [zgłoszenie naruszenia]

Noze nosza czarni i ciapaci "gangsta wannabe" oraz mlodzi ludzie.
Czyli zwykla odpowiedz naszych na tamtejsza sytuacje.

moschino
 Wysłana - 17 lipiec 2008 14:16      [zgłoszenie naruszenia]

Byles? Widziales? Jezeli sie myle, to popraw.

Gazety mowia same za siebie. W szkole, do ktorej uczeszczalam, zginelo w ten sposob dwoch chlopakow. Jeden z klasy. Ale moze masz racje, nie mam pojecia o tym, co sie dzieje.

"Tis better to be silent and be thought a fool, than to speak and remove all doubt"

mlkv
 Wysłana - 17 lipiec 2008 14:19      [zgłoszenie naruszenia]

CBR - odpowiedzi naszych są często trafne, bo ignorują political correctness która nakazuje białym tubylcom z uk o pewnych sprawach nie mówić.

U ciapaków nie ma specjalnej tradycji ani walczenia 1x1 ani honorowości. Więc nóż jest u nich na porządku dziennym, tak samo jak pyskowanie w grupie do jednego, a potem szczenie po spodniach jak się skvrwysyna samego złapie.

O czarnych się nie wypowiadam, bo nie miałem z nimi przykrych doświadczeń w UK.

Zmieniony przez - mlkv w dniu 2008-07-17 14:20:55

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

Znawca -

CBR600
 Wysłana - 17 lipiec 2008 14:23      [zgłoszenie naruszenia]

Byles? Widziales? Jezeli sie myle, to popraw.

Na wyspach nie bylem. Na tyle ile znam ciapakow z Hiszpanii i Niemiec to jestem gotow w to uwierzyc, ze z nozem to co niektorzy sie nawet kapia.

Tamci nosza to Polacy tez zaczynaja. Na rodzimym podworku sporo "gangsterow" z gimnazjum nosi cos ze soba.

ziemon
LADY
 Wysłana - 17 lipiec 2008 14:23      [zgłoszenie naruszenia]

Codziennie (w samym Londynie) jest przynajmniej jeden przypadek, gdy ktos kogos zadzgal nozem.

jestes pewna? oznaczaloby to minimum 365 zgonow od noza rocznie w samym Londynie, w art bylo o 250 rocznie w UK

znalazlam takie cos i rozumiem ze noz podchodzi pod offensive weapon? (jak zapewne pare innych rzeczy)
[http://www.met.police.uk/crimestatistics/2008/200804.htm]

swoja droga ciekawa jestem ile osob nosi noze w polsce...

[cafewitteveen.files.wordpress.com/2011/09/b5rip.jpg?w=419&h=334]

Without data you are just another person with an opinion.

Specjalista -

moschino
 Wysłana - 17 lipiec 2008 14:30      [zgłoszenie naruszenia]

Ziemon - jest to "trend", ktory zaczal sie stosunkowo niedawno. Na poczatku wielkim szokiem byl pierwszy taki indycent, potem nastepny i coraz bardziej sie to "rozkreca". Codziennie w jakiejs gazecie jest artykul o nowej ofiarze, ostatnio pisali o czterech osobach zadzganych jednego dnia. 365 na pewno sie nie zebralo (i miejmy nadzieje nie zbierze), poniewaz nie jest to az tak aktywne od takiego czasu.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 8 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Polacy na emigracji

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8