FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 5925 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Filozofia, Psychologia, Religie
Polemika na temat Rydzyka 
[powiadom znajomego]    
Autor "Polemika na temat Rydzyka"   

rutek87
 Wysłana - 28 luty 2006 21:06        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam... wiem że temat ten bardziej pasuje to działu "emeryci i renciści" ale takowego nie ma więc piszę tutaj :) Ostatnimi czasy zacząłem przyglądać się o. Rydzykowi i jego działalności i mam kilka pytań na które poszukuję odpowiedzi:

1. Co o. Rydzyk takiego robi że oni (mochery) go kochają i miłują? Czy dotuje obiady w szkołach, walczy z narkomanią, patologiami społecznymi, czy on w ogóle komuś pomaga? W radiu są "audycje" typu "oddam stary tapczan" no ale chyba to nie czyni go bóstwem emerytów?!

2. Druga sprawa czy o. Rydzyk i jego "twórczość" nie zachacza już o sektę? Może to głupio brzmi ale mi sięwydaje że w pewnym sensie tak jest. W internecie są filmy jak zwollennicy o. R> wyzywają reporterów od żydów i takich tam.. ale teraz jest pytanie czy religia chrześcijańska nie jest odłamem religii żydowskiej??!! NO ludzie jak ktoś jest niedouczony to niech sięnie odzywa ale to są fakty!!

Tak więc są to moje dwa pytania proszę o w miarę normalne odpowiedzi ponieważ naprawdę mnie to interesuje... ale fakt faktem mogę napisać MOCHER Z WAMI! zajrzę tu jutro ide oglądać film na polsacie :)

Pieniondze to nie wszytko...

Voo de Mar
 Wysłana - 1 marzec 2006 00:05      [zgłoszenie naruszenia]

Chrześcijaństwo wywodzi się z Judaizmu. Osobiście nie rozumiem co Ci ludzie się tak rzucają na Żydów. Niech sobie przypomną, że Żydem był Chrystus i Żydami byli wszyscy jego apostołowie... Gdyby nie Żydzi, to teraz nie mieliby swojego Rydzyka.

Zmieniony przez - Voo de Mar w dniu 2006-03-01 00:10:46

People say believe half of what you see
and none of what you hear
[Bądźmy czujni!;]

P_E
forumzn.katalogi.pl
 Wysłana - 1 marzec 2006 10:33      [zgłoszenie naruszenia]

Tak im tłumacz a to do tych moheróow i tak nie trafi...

>--->>

Petz
 Wysłana - 1 marzec 2006 12:43      [zgłoszenie naruszenia]

[serwisy.gazeta.pl/swiat/1,34180,3171691.html]

Daj żyć.

condik
 Wysłana - 1 marzec 2006 13:26      [zgłoszenie naruszenia]

wiesz, on wykorzystuje naiwnosc dziadkow, daje im to czego szukali. Nadzieje na lepsze zycie (poza grobowe rowniez) przez ciagłe modlitwy w radiu czy TV. Co robią starzy ludzie? Jak myslisz? Odpowiedzi jest kilka.
1.Mieszkaja w domu starcow ,gdzie jedynym zajeciem jest wpatrywanie sie w sufit i odliczanie czasu do smierci.
2.Spedzaja czas w domach, gdzie jedynym zajeciem jest telewizja,radio itp. ,czyli to co o. Rydzyk aktualnie podaje na tacy.
3.Leżą w szpitalach ,gdzie takze sa karmieni przez ojca dyr.
4.Chodza do Kosciola (nie mam nic przeciwko Kosciolowi :) ) ,sluchaja Pisma Swietego ,ksiezy, a pozniej w domach odrabiaja prace domowe (Trwam i r.Maryja).

Rydzyk jako ksiadz wykorzystuje swoja siłe.Daje im zajecie -pielgrzymki ,spotkania, , walka z politykami, niesprawiedliwoscia , bitwa o dobro -ciagle cos sie dzieje !
Nie zdziwiłbym sie gdyby wkrotce powstał nowy kosciol.
Tak sie zastanawiam. Skoro mocherowe berety oddaja wielkie pieniadze na ojca dyrektora, co bedzie z reszta ksiezy. Przeciez parafie utrzymywane sa z datkow. Narazie obie strony milcza i nie widac zeby wladze Kosciola sie jakos zdecydowanie burzyly .Czas pokaze.

co czyni mnie innym od Was wszystkich ?

OloKK
Dżony Dep
 Wysłana - 1 marzec 2006 23:24      [zgłoszenie naruszenia]

Mowi im to co chca uslyszec

Bądź silny, o człowieku! Pożądaj, raduj się wszystkimi rzeczami
zmysłów i uniesienia: nie bój się, że jakikolwiek bóg wyprze się ciebie za to.
ZAPRASZAM: [www.olokk.pl] // [www.bng-studio.pl]
[www.facebook.com/olokk]

Ekspert -

rurkonos
 Wysłana - 6 kwiecień 2006 06:05      [zgłoszenie naruszenia]

Przyznaję szczerego sooga popieram temat

Methos
 Wysłana - 6 kwiecień 2006 08:28      [zgłoszenie naruszenia]

daję SOG

Zmieniony przez - Methos w dniu 2006-04-06 08:29:06

Ekspert -

denedra
 Wysłana - 6 kwiecień 2006 09:08      [zgłoszenie naruszenia]

Haha są gotowi walczyć za niego. Siedze w pociągu relacji K-ce - B-Biała, komentujemy z kumpelą artykuł w GW odnośnie bojówkarzy M Wszechpolskiej. obok starszy pan. Nie zauważyłąm, że czyta Nasz Dziennik. Zdzielił mnie gazeta bo sieje propagandę komunistyczna zaczerpnięta z tej wszawej gazety (GW) przez tego Żyda prowadzoną. Już miałam zacząć się kłócić ale sobie odpuściłam. Zignorowałam go całkowicie. Około 20 min. Gadał cos o RM o ojcu i jednej słusznej sprawie. Naprzeciw mnie siedział 2-gi starszy pan zasłoniety Dziennikiem Zachodnim i cały czas chichotał.Zza gazety głupie miny w kierunku tamtego pokazywał . Do dziś nie daje mi spokoju to czy miał ze sobą okolicznościową flage Radia Maryja. Acha musze dodac że używał "mądrych" słów, nie zapamietałysmy nawet ich więc chyba prymityny i głupi nie był. Mój wniosek ojciec Imperator potrafi robić pranie mózgu.

Mówię tylko do tych
Którzy chcą mnie słuchać
Ci, którzy nie chcą
Nie obchodzą mnie

Methos
 Wysłana - 6 kwiecień 2006 09:14      [zgłoszenie naruszenia]

nie tyle robi pranie mózgów... co jak pisano wyżej daje im chęć do życia

stary człowiek w tym przypadku - przewaznie samotny i niezrozumieny stary człowiek - no niewiele już może od życia otrzymać... i potrzebuje coś robic... w sumie cokolwiek...

o.Rydzyk to w taki a nie inny sposób wykorzystuje, daj im cel... i tak osiaga swoją "potęgę"

Ekspert -

denedra
 Wysłana - 6 kwiecień 2006 09:19      [zgłoszenie naruszenia]

No tak zawsze to jakiś cel. Idżcie i nauczajcie. Metody są nie ważne,ważny jest cel.

Mówię tylko do tych
Którzy chcą mnie słuchać
Ci, którzy nie chcą
Nie obchodzą mnie

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 13 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Polemika na temat Rydzyka

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Warto przeczytać: Lęk czy strach? | Ludzie, ludzie sogi rozdaję | 2006 17tego października specjalny dzień. | SMS dzwoni na mszę... kolejny pomysł KK %-) | i co dalej? | Kochające myśli :-D | Tezy pROF. Giertycha | Pytanie do ateistow | Poczucie wiary | Opisy gg miłosne a zarazem filozoficzne | Kto kopnie piłkę...? brak motywacji | Autoagresja-samookaleczenia. | Jak minął dzień? | Hinduizm | Bajka... | Czy różnimy się od pokolenia naszych dziadków?? | katarzyna obara | kurestwo wśród waszych znajomych | napój który oszukuje alkomat | Borderlands 2 pc na jednym ekranie | moje foty spod żagli | jak postawić system | świątek | uwm geodezja | rozmowy na komorke przez internet do niemiec | nie umie | nie umie tańczyć | two guys one horse | grójec | student wygląd | dziadek | dziadek sex opowiadania | sine nogi po anfetaminie | heide | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.