FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3736 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Praca
Policealna Szkoła Ochroniarska 
[powiadom znajomego]    
Autor "Policealna Szkoła Ochroniarska"   

matiz-89
 Wysłana - 8 kwiecień 2008 22:19        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam,
jestem w trzeciej klasie liceum, mam w tym roku mature ... i tak się zastanawiam nad szkołą: Policealna Szkoła Detektywów i pracowników ochrony O'Chikara . Czy jest ktoś kto był już lub uczy sie w takiej szkole ? Jak tam wrażenia, jesteście zadowoleni ? Bo właściwie waham się, bo nie wiem czy przyda mi się to w życiu, nie chciałbym być ochroniarzem w supermarkecie tylko jakimś "ważniejszym", może potem ABW albo BOR po skończeniu innych kursów.

Lapunov
 Wysłana - 9 kwiecień 2008 07:34      [zgłoszenie naruszenia]

Kolega uczył się w takiej szkole. Trwało to pół roku. Mówił, że się cały czas wygłupiali, a semestr można zaliczyć w jeden dzień bez zbędnej nauki A do ABW biorą raczej policjantów, a nie ochroniarzy.

...

TankAbbot
 Wysłana - 9 kwiecień 2008 15:36      [zgłoszenie naruszenia]

Daj sobie spokój, lipa naprawde. Ja też w tamtym roku jak miałem maturę to się zastanawiałem nad taką szkołą. Wychodziłem z założenia, że matury nie zdam, ale potem i tak postanowiłem że jeżeli nie zdam matury to pójdę do woja No i wyszło, że jakoś z ledwoscią zdałem tą maturę i dzisiaj zaocznie sobie studiuje. No chyba, że naprawdę chcesz w swoim życiu pracować w ochronie. Ale nie radze. Ochronie kariery nie zrobisz, mało się zarabia w tej branży.

matiz-89
 Wysłana - 9 kwiecień 2008 22:35      [zgłoszenie naruszenia]

No właśnie chyba zrezygnuję z pomysłu szkoły ochroniarskich bo i tak po tym nic nie będę miał ...
Teraz czaje się na szkołę podoficerską, czyli wojsko ;p

TankAbbot
 Wysłana - 10 kwiecień 2008 15:16      [zgłoszenie naruszenia]

Nom to juz lepszy pomysł I to też już przerabiałem Jednak jakoś po zdaniu matury stwierdziłem, że pójdę na studia, zrobie magistra i wtedy wybiorę się na studium oficerskie Nie wiem, może jeszcze mi się coś odmieni. Ale raczej wątpie. No chyba, że nie dałbym rady skończyć studiów, bo w szkole nigdy nie byłem orłem i wzorem do naśladowania

A ty kolego wiesz już co i jak z tą podoficerką? Pytałeś w WKU?

Piotruś88
 Wysłana - 15 listopad 2008 18:53       [zgłoszenie naruszenia]

Siemaka mam pystanie pisałeś moze prace z etyki bo ja jestem pierszy rok na tym profilu i musze prace napisac ale nic nie wiem. odezwij sie

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Policealna Szkoła Ochroniarska

Warto przeczytać: ucikom %-) | Pierwsze pieniądze -na co wydaliście? | umowa zlecenie - wypowiedzenie? | zakladanie wentylacji | Staż oraz kilka ważnych szczegółów | IDE DO WOJSKA I PRACUJE PRZUSŁUGUJE MI 3 MIES.WYPŁATA? | Praca w ochronie... | operator wózka wodłowego | Novision | Produkcja Cegły | w sklepie... | praca po politologii | Praca od zaraz dyspozytor handlowy | kierowca | Capgemini itp. stawka godzinowa ? | Dlaczego chcą zatrudniać tylko na pełny etat? | sex foto | oceń pulpit | stopem | kakao | sex spotkania | darowizna gruntu rolnego | Mayday Polska 2000 | prawo i ekonomia | obciaganie | robienie laski | chlopaki dowziecia | karoool | co ubrać | alkohol w moczu | depo provera | chlamydia | opowiadania erotyczne rodzina | pdfxmlsig jakim sposobem to otworzyc | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.