FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1018 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Militaria
Policjanci zastzrelili byka %-) 
[powiadom znajomego]    
Autor "Policjanci zastzrelili byka %-)"   

beldzior
ERKAEMISTA
 Wysłana - 14 sierpień 2007 13:26        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Wtorek, 14 sierpnia 2007

Policjanci zastrzelili byka atakującego mieszkańców wsi
PAP - dodane 1 godzinę i 27 minut temu

Świętokrzyscy policjanci zastrzelili byka, który zaatakował mieszkańców wsi Liwoszów. Rozjuszone zwierzę poturbowało wcześniej opiekuna, który w ciężkim stanie trafił do szpitala.

Byk zaatakował mężczyznę w chwili, gdy ten chciał go zagonić do obory. Gospodarzowi pomagał jeden z sąsiadów. Później dołączył do nich kolejny sąsiad.

Zwierzę cały czas atakowało. Mężczyźni - w tym poturbowany gospodarz - ratowali się ucieczką. Poszkodowanego 52-latka, który stracił przytomność, pogotowie ratunkowe zabrało z pola. W tym czasie byk niszczył ogrodzenia okolicznych posesji.

Przybyła na miejsce "corridy" wójt gminy i lekarz weterynarii zdecydowali o zastrzeleniu zwierzęcia. Pierwsze strzały oddane przez myśliwego okazały się nieskuteczne. Dopiero strzały oddane z broni policjantów uśmierciły agresywne zwierzę.

Źródło [wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?kat=1342&wid=9112268&rfbawp=1187089645.895]

Policjanci dzielnie położyli byka ze swoich p-64,albo jakichś nowych zabawek

Ja chcę karabin taki, którego lśniąca stal ogniste śle zygzaki, gdy padnie rozkaz: Pal!
Ja chcę karabin taki, co ciska śmierci grom, by wraże tłuc żołdaki , za Polskę,......

Specjalista -

Comodore
 Wysłana - 14 sierpień 2007 20:38      [zgłoszenie naruszenia]

"Policjanci dzielnie położyli byka ze swoich p-64,albo jakichś nowych zabawek"

Wystarczyło stare poczciwe AK lub mosberg z breneką które znajdują sie na wyposażeniu wiekszosci KP.

beldzior
ERKAEMISTA
 Wysłana - 14 sierpień 2007 21:03      [zgłoszenie naruszenia]

Jakoś dziwne, bo z doświadczenia wiem że tych brenek w policji strasznie brakuje, na strzelaniu jakoś nigdy ich nie
No ale ,,na akcje" może dali.
Ktoś może się doczepić że zamieszczam takie duperelowaty temat w tym dziale, ale jakoś rozruszać dział trzeba, a trochę związku z militariami ma (działania różnej amunicji na rozwścieczone zwierzę)
Ciekawe z czego strzelał myśliwy ?

Ja chcę karabin taki, którego lśniąca stal ogniste śle zygzaki, gdy padnie rozkaz: Pal!
Ja chcę karabin taki, co ciska śmierci grom, by wraże tłuc żołdaki , za Polskę,......

Specjalista -

INSOMNIA
 Wysłana - 15 sierpień 2007 12:38      [zgłoszenie naruszenia]

wlasnie nie wiem z czego strzelał mysliwy, ze śrutu?

gonił mnie kiedyś byk, jak byłem mały. Ale był na łańcuchu, a łańcuch przypiety do drzewa. I ten łaańcuch mu się skończył nagle...uwierzcie-zobaczylem jak byk stoi na przednich nogach...

a ostatnią przygodę z tego typu zwierzeciem miałem ubiegłego lata. Zabrałem psiaka nad rzekę, tam są pastwiska. I Garda pływa, a ja słyszę jak coś łamie krzaki...i łeb wsadza krowa. Krowa jak krowa, mowie do niej "sio" i stoje spokojnie. A krowa zaczyna parskać...mysle sobie-podejde, pacne ją w głowę i pójdzie...ale ona jakieś dziwne dzwięki wydaje...
zapiąłem psa na smycz i łukiem obchodze krzaki. A krowa zaczyna się rzucać i przeciskać do nas, grzebie kopytem jak na corridzie...
Mysle sobie-byk? Ale nie-krowa na 100 %! uszedlem ładny kawalek zanim sie wydostala z zagajnika, a ona biegnie na nas! Łeb opusciła i się rozpędza! Mysle sobie-cholera, do rzeki skakać? Jak mnie dopadnie, to zabije...przeczytają w "Fakcie": "zabiła go krowa!" co za wstyd!!!
Ale co z tego ze tylko krowa, wielkie bydle z rogami rozwścieczone...Pies mi warczy...Wszystko to szybko sie dzieje, bo i ja i Garda i krowa gnamy brzegiem rzeki bijąc rekordy na setkę! No i schylam się bo taki duży konar, odwracam się i rzucam w krowę...i trafilem ją dokladnie w nos. I w tym biegu usiadła. Pokrecila głową zupełnie jak psiak...ja nie czekalem, tylko dalej biegiem...a ona wstale, przeszła jeszcze kilka kroków i zawróciła.

stanąłem kilkaset metrow dalej zadyszany i patrzę na tą agresywna krowę...I wszystko się wyjaśniło. Ona w kępie nieopodal rzeki miała 2 cielaczki małe. I to mój pies ją wystraszył, nie ja. Dlatego zaatakowała.

Adrenaliny było sporo.

beldzior
ERKAEMISTA
 Wysłana - 15 sierpień 2007 19:22      [zgłoszenie naruszenia]

Pitt, łapaj soga

Specjalista -

Comodore
 Wysłana - 15 sierpień 2007 20:47       [zgłoszenie naruszenia]

"Jakoś dziwne, bo z doświadczenia wiem że tych brenek w policji strasznie brakuje, na strzelaniu jakoś nigdy ich nie"

Nie braki tylko w zwykłych jednostkach nie ma potrzeby strzelania z tego rodzaju amunicji. Bo niby w jakim celu? do ludzi nie wolno. A na stanie raczej powinna byc, oczywiscie o ile są Mosbergi. Zreszta jak juz wczesniej pisałem, AK bez problemu sprawe załatwi.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Policjanci zastzrelili byka %-)

Warto przeczytać: Giwera i kto tu rządzi tera :) | LUFA | Ochrona licencja 1 stopnia | Proszę o pomoc dam SOG'a Balistyka | Ciekawe pytanie | Jak szybko dostales odpowiedź po multisekcie ? | Archiwista w wojsku ? | Gaz obronny dla dziewczyny | Wojskowe świece dymne | IPSC (lub coś w podobie) - Łódź | nabory ? | mannlicher schoenauer 8x60S | książki o wojnie w Afganistanie | Co oznacza ten orzełek ?? | Narodowe Sły Rezerwy | żałoba | holtz | chamskie vol | d3100 | luise | Sprzęgło od Opla | lsd | jak żyć | Nolens | kroniki | kukurydza solona | zikuzaku | analny | wagner | flaga | łazarsk | darowizna | co sie dziej z penisem po pierwszym razie | matura | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.