FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2623 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nasze Szkoły
Politechnika vs. Wyższa szkoła oficerska w Dęblinie 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Politechnika vs. Wyższa szkoła oficerska w Dęblinie"   

ArvaL
 Wysłana - 26 czerwiec 2008 10:48        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

siema:)

sprawa wyglada tak:

ide w tym roku na polibude kierunek mechanika, inzynieria produkcji albo trnsport. Pomyslalem ze za rok sprobuje złozyc do Deblina moze uda mi sie dostac. Ktos wie jakie sa tam kryteria? wiem ze sa egzaminy z matmy i fizyki no i zrowie musi byc na 110%. Moze wie ktos jak wygladaj egzaminy z tych przedmiotów? mysle ze poziom bedzie zblizony do tego na PwR.

Pozdrawiam!

lucid
 Wysłana - 27 czerwiec 2008 23:00      [zgłoszenie naruszenia]

A Ja Ci powiem tak
bez wcześniejszego doświadczenia lotniczego to Ty sie w ogóle tam nie pchaj, bez PPL, PL(G) albo jakiegokolwiek nalotu...

life is pain

Doradca działu Zdrowie

ArvaL
 Wysłana - 29 czerwiec 2008 22:15      [zgłoszenie naruszenia]

dzieki:) sog

nulsanter
 Wysłana - 11 sierpień 2015 16:41      
 Usunięta przez mlkv za naruszenie Pkt1 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Politechnika vs. Wyższa szkoła oficerska w Dęblinie

Warto przeczytać: Płatne już od 2010/11 | PROGI POLITECHNIKA BIAŁOSTOCKA | Praca inżynierska - gdzie zaczyna się plagiat ? | Germanistyka, którą uczelnie wybrać? | Ekonomia Uniwerek Białystok | Ponowne podejście do studiowania | Szkoła Wojskowa... | Filologia germańska - co po tym? | jaka uczelnia? pomocy! ;] | Co wybrać? Pomóżcie! | na jaki profil w technikum | Dziennikarstwo i komunikacja społeczna | Simr na PW czy Logistyka na wat? wady,zalety | Matematyka finansowa | GLIWICE - jakie liceum zaoczne polecacie ? | air,mibm | przedawnienie niemcy | muzyka trening | zdjęcie kleo | winny | dziewictwo | agencja wywiadu | Sławomir Opala | syndrom cipci | sex w rodzinie | eks | koneser napisy | pralka | hiszpanska mucha | kurzajki | business support group | drastyczne | hodowca bmw | seks spotkanie | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.