FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 13168 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Praca
Polityka zatrudnienia.. H&M 
[powiadom znajomego]    
Autor "Polityka zatrudnienia.. H&M"   

Fana
 Wysłana - 15 kwiecień 2008 14:57        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Jest taka sprawa:
moja kobieta studiuje dziennie i ostatnio straciła prace w sklepie odzieżowym. W związku z tym poszukuję nowej - praca w sklepie z ciuchami jest dla niej najbardziej na rękę, bo:
1. mieszka z rodzicami i ją karmią, kupują kosmetyki itd., nie musi się dorzucać do rachunków etc.
2. w sklepie odzieżowym może dostosować sobie grafik do planu studiów
3. ma ciuchy po kosztach(a to wiadomo - najważniejsze); kokosów może nie zarobi, ale pieniądze potrzebuje tylko do rozrywki, bo jak już pisałem - całą resztę finansują rodzice.

Tyle wprowadzenia w temat i teraz konkrety:
budują w Czewce galerie, która będzie gotowa na połowę roku 2009(prawdopodobnie - optymistyczny termin), nie wiadomo jakie tam będą sklepy etc. W tym mieście nie ma żadnego sklepu H&M, ale w necie teraz wyskoczyła taka oferta:
[ogloszenia.pracagazeta.pl/texis/jobsearch/details.html?id=47ff552848b40]

termin nadsyłania cv, to 19 maj tego roku... i teraz pytanie, bo ja w ogóle w tej dziedzinie się nie orientuję:
- czy w takich przypadkach, kadry kierowniczej szyka się już na ponad rok przed otwarciem sklepu? Tak się robi?
- czy można się niedługo spodziewać otwarcia H&M poza galerią?

Kompletnie nie znam się na "polityce zatrudnienia" i dlatego Was proszę o odpowiedź, rozwianie wątpliwości... dziękuję za odp.

Specjalista -

katani
 Wysłana - 15 kwiecień 2008 15:11      [zgłoszenie naruszenia]

u mnie w miesci ostatnio otworzyli house i cropp town, a ogloszenia o zatrudnieniu widzialem w lokalnej gazecie duzo szybciej (jeszcze w trakcie budowy pasazu)
bylo to ok. 2-3 miesiecy szybciej
pozdrawiam

Zmieniony przez - katani w dniu 2008-04-15 15:11:58

1812 - klęska Napoleona pod Moskwą
1912 - katastrofa Titanica
2012 - Mistrzostwa Europy w Piłce nożnej w Polsce i na Ukrainie

Fana
 Wysłana - 15 kwiecień 2008 15:33      [zgłoszenie naruszenia]

no właśnie...
a tutaj jeszcze grubo ponad rok, półtora raczej...
Dzięki za odpowiedź, również pozdrawiam.

Specjalista -

TankAbbot
 Wysłana - 15 kwiecień 2008 16:04      [zgłoszenie naruszenia]

A dużo taniej ma te ciuchy?

Niech się zgłasza jak najszybciej. A co tu zwlekać?

Zmieniony przez - TankAbbot w dniu 2008-04-15 16:05:41

roberto 55
Outsider
 Wysłana - 15 kwiecień 2008 16:07      [zgłoszenie naruszenia]

A konkretniej to co tam ma być?
Słyszałem, że coś wielkością zbliżonego do Silesii, ale to takie informacje jak od Kazika z rogu o romansie Lecha z Helgą z Niemiec.

"A teraz pytanie z dziedziny savoir vivre'u - kiedy Cię mijam,
mam się odwrócić dupą czy jajami?"

Znawca -

Fana
 Wysłana - 15 kwiecień 2008 16:24      [zgłoszenie naruszenia]

Galerie Jurajską budują:
[miasta.gazeta.pl/czestochowa/1,88454,4891667.html]

Mniejsze od Silesi, z tym, że tutaj jest tylko powierzchnia handlowa, a w Katosach masz jeszcze biura i mieszkania.

Oraz, jest ktoś kto rozwieje moje wątpliwości?

Specjalista -

Grezegor
 Wysłana - 15 kwiecień 2008 16:26      [zgłoszenie naruszenia]

wydaje mi sie ze nikt na 20 miesiecy przed otwarciem biznesu nie szuka pracownika. pewien jestes, ze akurat idzie o to wlasnie miejsce?

Fana
 Wysłana - 15 kwiecień 2008 16:53      [zgłoszenie naruszenia]

Idzie o H&M generalnie.
O to czy otwierają niebawem jakiś nie w galerii o czym nie wiem czy poszukują już do galerii, która będzie otwarta za półtora roku.
I stąd moje pytanie: czy ktoś w ten sposób działa? Jeżeli nie, to oznacza, że otwierają coś lada moment na mieście. Jeżeli tak, to rozchodzi się o ten w galerii.

Zmieniony przez - Fana w dniu 2008-04-15 16:54:04

Specjalista -

Grezegor
 Wysłana - 15 kwiecień 2008 16:56      [zgłoszenie naruszenia]

no tak jak pisze raczej nikt zdrowy na umysle nie szuka pracownika z takim wyprzedzeniem.

Pan Śmierć
BARON
 Wysłana - 15 kwiecień 2008 17:01      [zgłoszenie naruszenia]

Robią-ja się spotkałem parę razy z takim wyprzedzeniem. A to dlaczego? Bo jak sam wspomniałeś-jest to wakat na stanowisku kierowniczym.

Proces rekrutacyjny trwa dłużej wtedy niż przy zatrudnianiu zwykłego pracownika, poza tym sklep jeszcze nie istnieje i nie ma tej osoby, która wprowadzi w obowiązki tak "na żywo" w funkcjonującym już dobrze sklepie, więc pewnie jeszcze przed otwarciem będzie jakiś kurs, szkolenie, cokolwiek, żeby nie było sytuacji, że osoba wybrana na to stanowisko nie ma jakiejś tam praktycznej umiejętności...a wszystkiego się przy rekrutacji nie da sprawdzić, więc pewnie wolą dmuchać na zimne.

A poza tym się pewnie spodziewają dużej ilości chętnych, co dodatkowo wydłuży cały proces.

Tak ja to widzę i tak było w przypadku rekrutacji w paru sklepach i firmach, które ja widziałem.

Ale fakt faktem-20 miesięcy to b.dużo i nie wiem dlaczego aż tyle, ale jak mówię-ja się spotkałem z 12 i 14 miesięcznym wyprzedzeniem.

Zmieniony przez - Pan Śmierć w dniu 2008-04-15 17:03:14

Zmieniony przez - Pan Śmierć w dniu 2008-04-15 17:05:05

AD ANCALES, PLEBES!!!! EGO SUM BARON!!!
Veni, Vidi, Banni!%-)
Mafia znających łacinę%-)Baron wszystkich działów%-)
Rada Jedenastu i Inso 2009

Specjalista -

Nicci
 Wysłana - 15 kwiecień 2008 22:27      [zgłoszenie naruszenia]

Moze jutro zlapie znajomego z H&M, to sie dowiem blizej, co i jak ale kierownik dzialu, to nie kierownik sklepu. Watpie, zeby byly potrzebne jakies dlugotrwale i szczegolowe szkolenia na takie stanowisko.
Obiektywnie patrzac jesli studiuje dziennie, pracowala w sklepie krotko (mniej niz 6 miesiecy) i to tylko na stanowisku zwyklego sprzedawcy jej szanse sa mizerne.

Wiec kimze w koncu jestes?
Jam czescia tej sily, ktora wiecznie zla pragnac,
wiecznie czyni dobro
Noctua Summe Farmosa Parvula

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Polityka zatrudnienia.. H&M

Strony: 1 2

Warto przeczytać: BHP dotyczace murarza | na co wydałbys wygraną | Allegro - reklama, triki, konkurencja i inne.. | Kupno samochodu do drzewa | Wypowiedzenie w trybie natychmiastowym | Kombinacje | Praca przez Internet! | Zwrot podatków za pracę za granicą | Tele2 | Straż Pożarna | Wypowiedzenie... | praca w POLICJI - azyl dla ulomnych? | Praca w Media Ekspert | Co robić w życiu? | Stydia podyplomowe. Co konkretnie daja? | MOŻNA ZAROBIĆ!!! | seat ibiza II fl | lord | AIR MAX | przerywany dni płodne | rulettka | licealistki | lordov | canadian | magdalena mielcarz | malaaa | test sześciany | test multiselect | kobiece stopy | policz sześciany | Eurowizja | zespół otella | p_q | hyc | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.