FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 11618 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Polityka
Polska Partia Narodowa 
[powiadom znajomego]    
Autor "Polska Partia Narodowa"   

Regggie
PUMBUS
 Wysłana - 6 listopad 2005 03:55      [zgłoszenie naruszenia]

gieniu,pogadamy jeszcze na gie gie
tylko musze zrobic ten ***any dyplom wstep

"Wiedzie mnie po wlasciwych sciezkach, przez wzglad na Swoje imie.
Chociazbym chodzil ciemna dolina, zla sie nie ulekne, bo Ty jestes ze mna"

"Pozwol mi zwyciezyc, a jesli nie zdolam, pozwol mi byc dzielnym w mej walce."

Znawca -

Gientelmen
 Wysłana - 6 listopad 2005 11:12      [zgłoszenie naruszenia]

Lisuu - jestem zdrowy, gdyż czytam także dla równowagi prasę Pana Jerzego Urbana oraz Fakty i Mity. Pozatym nie jestem żadnym skrajnym prawicowcem , bo prawica mi się kojarzy z radiem maryja i takimi klimatami. Skrajna lewica kojarzy mi się z skrajną tolerancją, a pewnych zachowań tolerować nie można, jestem przeciwny np. narkotykom - to chyba jedyny postulat który mnie oddala od lewicy a zbliża ku Rydzykowi
Tak więc stoję po środku , i zdaża mi się odchył w prawo lub lewo, zależy to od sytuacji zewnętrznej.
Wygrywa radio maryjny oszołom - idę w lewo, wygrywa komunista - idę w prawo

Pozdrawiam

Dwa tysiące lat męskiej dominacji
Zabiło w kobietach radość z kopulacji

_Gąbka_
 Wysłana - 6 listopad 2005 14:56      [zgłoszenie naruszenia]

w programie "młodzież kontra" gówniarze pokazali, kto naprawdę rządzi w Polsce. na polecenie swoich "idoli" zbojkotowali ten program i nie zadawali pytań narodowcom. nawet dupki z tzw. młodzieży wszechpolskiej (nic wspólnego z Młodzieżą Wszechpolską okresu 20-lecia miedzywojennego) przyłączyli się do bojkotu, a nadto byli najbardziej chamscy.
stalinowska jedność pociech liberałów, komuchów, demokratów i innego badziewia była widoczna gołym okiem. tylko głupiec mógł wysunąć wniosek, że "młodzieżówki" są 'solidarne' jeśli chodzi o niedopuszcznie do słowa, wymiany poglądów i wypowiedzi tych, którzy u siebie w Polsce powinni mieć najwięcej do gadania.
to było widoczne w całej tej kampani. ilość kolejnego masońskiego tworu- platformy w mediach przyprawiała o wymioty. ze świeczką było szukać w wiadomościach róznego rodzaju i programach publicystycznych wypowiedzi i programu jednej z największych partii, które się zarejestrowały w całej Polsce - PPN. takie mamy "wolne media". ale proces o to, co zagwarantowane w uchwalw o publicznej TV się dopiero zacznie...

"Jakie nazwiska o czym ty gadasz? Dużo osób nie zna swoich przodków, ja o pradziadku słyszałem może 1 zdanie więc o swoich pochodzeniu prawie nic nie moge powiedzieć, a ty?
Co do Niemców to nie musimy ich kochać ale co Ci da człowieku nienawiść? To co było to minęło i teraz żyje całkiem inne pokolenie Niemców którzy nie mają nic wpsólnego z II WŚ a ty chcesz ich nienawidzić za ich dziadków"

- ja znam swoje pochodzenie do piątego pokolenia wstecz, jestem Polakiem, nazwisko moje jest szlacheckie, ponoć z niezamożnej szlachty ale to nie ma nic do rzeczy tutaj.
Niemcy byli, są i będą naszymi naturalnymi wrogami. cała historia Polski (i plemion Słowiańskich) to obrona za obroną przed niemieckim "Drang nach osten" (parcie na wschod - przestrzeń życiowa dla germanów). całe tereny byłej NRD i Austrii były kiedyś Słowiańskie, wiedziałeś o tym? ale pewnie to nie ma dla Ciebie znaczenia...
jaka nienawiść? ja nienawidzę tylko syjonistów, którzy są śmiertelnym wrogiem mojego narodu i wszystkich innych narodów.
teraz Niemcy są inni? hehe... patrz dalej na Stefana Mulera... Niemiec teorię "nadczłowieka" ma we krwi, obecnie morze po II wojnie światowej trochę przytłumioną, ale kwestia czasu, jak znów będziemy musieli się bronić przed najazdem (teraz napewno w sensie ekonomicznym, gdzie "polski" rząd - czyli piąta kolumna wprowadza takie prawo, aby tylko mniejszościom narodowym żyło się dobrze; wiadomo jakim mniejszościom... )

"fajnie że ich witali skoro jeszcze przed wojną Niemcy zaczeli ścigać niemieckich żydów i zamykać ich w obozach więc raczej nie byli radośni. "

- oj człowieczku, jak Ty mało o życiu wiesz... pewnie, część Żydów Hitler zamknął w OBOZACH PRACY, bo uważał Żydów za naród darmozjadów: pośredników i lichwiarzy (współcześnie to prawie cnota: ekonomia i bankowość). w pierwszej kolejności mordował Polaków, głównie inteligenję, przy pomocy Żydów. porozmawiaj ze starszymi ludźmi, co robili Żydzi podczas II wojny, a nie oglądaj bezmyślnie filmów o "holocauście".

"stary, jak sądzisz że niemcy nie zabijali żydów to masz mały problem, pojedź do Oświęcimia na zwiedzanie z rpzewodnikiem to zmienisz zdanie "

- nie twierdzę, że Niemcy nie zabijali Żydów. wiem co opowiadają przewodnicy w Oświęcimiu, bo MUSZĄ! jak będą głosić prawdę o tym kto, kiedy i w jakiej ilości zginął w Oświęcimiu i w Brzezińce, to zostaną uznani przez "polskie" "prawo" za 'kłamców oświęcimskich. wiem, zę masz wiedzę taką jak podaje telewizornia, że "holocaust" to śmierć 6 mln Żydów... ale to Mit. wkleję tu może książkę poświęconą m.in. tym zagadnieniom w osobnym poście. jedną z licznych...

"z tego co pamiętam że od 41, ale to znaczy że jednak zabilaji żydów! A zaczął od tego roku bo wcześniej był "zajęty" podbijaniem Polski i innych państw więc wcześniej nie mógł bo jak? "

- wcześniej nie mógł, bo mordował Polaków, pisałem wyżej. Żydzi stanowią do 3 % ofiar wymordowanych ludzi w wieku XX, a nonstop słyszymy o holokauście, W POLSCE!!! gdzie w czasie II wojny św. zginęło więcej Polaków niz Żydów z rąk Niemców, Sowietów (NKWD - głównie Żydzi), UPA, litewskich oddziałów ss... ale o tym nie ma w polskich szkołach...

"bo żydów ogólnie było mniej niż Polaków ale zginął o wiele większy ich procent. "
- bez komentarza....

"Poucz się histroii. Po wojnie żydzi zapragneli swojego państwa w któśym nie byli by mniejszością czesto dyskryminowaną więc wyruszyli do ówczesnej Palestyny który istniała na świętej ziemi dla żydów. Jasne że inne kraje im pomagał ale nie znaczy że odrazu były prożydowskie, np. ZSRR pomagał Żydom bo mieli nadzieje że zrobią z Izraela kolejne Państo Rad (czy jak to się nazywało)
dlaczego jest państwem ponad prawem? - niby w jakim sęsie? "

- :-% brakuje mi sił na pisanie odpowiedzi na tę wypowiedź, po prostu poucz się i poczytaj jeszcze troszkę. ( o przywilejach Żydów w ZSRR, o organizacjach Żydowskich, kto finansował III Rzeszę, dlaczego USA bez mrugnięcia okiem popiera faszystowską politykę Żydów, dziś Izralela- państwa, którego nigdy nie było, bo Żydzi są plemieniem koczowniczym... itd.)
Izrael - otacza się 'tolerancyjnym' murem od Palestyńczyków; jakiekolwiek stanowisko państwowe może być zajęte tylko przez Żyda, który ma udowodnione do pięciu pokoleń wstecz pochodzenie żydowskie; żaden satelita nie może wykonywać zdjęć rejonu Izraela (pilnuja tego posłuszne USA); jest całkowity zakaz aborcji; nie-Żyd nie może być rabinem (pochodzenie połowy naszych biskupów jest jasne: Pieronek, Życiński, Gocłowski, Czajkowski, Boniecki itd.) itd. poznaj 'tolerancję' po żydowsku do innych narodów...

"no bo żydzi to lud semicki, równie dobrze można by ich nazwać antyżydami albo antyizraelitami ale czy to by coś zmieniło? "

- zmieniłoby to chłopcze, i to dużo. ja jestem ANTYSYJONISTĄ, dowiedz się czym jest syjonizm. a czy antypolonizm i antysłowianizm to wg Ciebie też to samo? litości...

"podaj przykład stacji kontrolowanej przez żydów i rozwiń: jak niby jest przez nich kontrolowane "

- to nie jest takie proste, gdyby jakiś Żyd posiadał swoją stację, np. TVN, to sprawa byłaby jasna, i ludzie szybko by się zorientowali, kto za tymi wszystkimi kłamstwami i przekrętami stoi. ale Talmud naucza: dobry Żyd to zakonspirowany Żyd (co mawiał również Shechter-Michnik). TV, radia, portale (te większe), prasa - są pod kontrolą międzynarodowych korporacji prasowych, na których łapę trzymają Żydzi i ich banki. jak się ktoś wyłamuje, to robią na niego nagonkę. ostatnie wybory to był popis sterowania wyborcami jak stadem... z antyPolaka tuska robiono już prezydenta, wszystkie "sondaże" (na zamówienie) sztucznie ferowały wynik, w każdych wiadomościach było "co mówi tusk" i "co mówi platforma" (podobnie z kaczorami). nie widziałeś tego????? czy nie chciałeś widzieć???

"jak straci prace to raczej szuka następnej a nie myśli o żydach, chwyba że będzie pod wpływem skrajnyuch ideowców "

- logiczne, chłopcze... mówienie prawdy o postępowaniu Żydów to wg Ciebie "skrajność"? chyba pora zresetować swojego twardziela i pojęcie "tolerancji".

"chciałbym, aby w Polsce był swoisty 'numerus clausus' - tzn. aby taki procent Polaków rządził w Polsce, ile Polaków zamieszkuje w Polsce.
gdyby to sprawdzić, nie poznali byście prawie żadnego ryja w telewizji...
- Jasne, to niby jak to się stało że w państwie Polskim nie ma Polaków? :D "

- po drugiej wojnie światowej narzucony nam przez sowiecką (czyli żydowską) Rosję rząd składał się w ogromnej większości z Żydów; dyrektywa Jakuba Bermana (wujek Borowskiego) nakazała Żydom którzy przeżyli (a było ich naprawdę duzo) zmieniać nazwiska na polskie. prawie wszyscy żydzi należeli do partii, bo popierali "równość" wg Orwela. po dojściu frakcjo polskiej w latach sześdziesiątych do władzy (tylko jeden minister był Żydem) nagle w tej złej komunistycznej Polsce zaczęły jak grzyby po deszczu powstawać Bloki mieszkaniowe, kopalnie itd... żydki zeszły do opozycji, i przygotowywały grunt pod rozruchy społeczne (finansowane przez organizacje światowe Żydów). Gdy polski zryw solidarności zaczynał zbyt mocna przybierać na sile, parch Jaruzelski wprowadził stan wojenny, aby usunąć kierownictwa związków zawodowych a na ich miejsce dać "swoich" działaczy, obrzezanych towarzyszy m. in. : Geremka, Kuronia, Michnika i innych przestepców. okrągły stół to była "hucpa", teatrzyk dla niezadowolonych Polaków.
- krócej się chyba nie dało wyjaśnić, pomijałem duzo ważnych szczegółów.

"mieszanie podobnych kultur jak np. europejska która się wywodzi głównie z Rzymu i Grecji a raczej Arabowie-muzułmanie (Palestyńczycy) i Semici-Żydzi (Izraelici) wiele wspólnego ze sobą nie mają żeby się "wymieszać" od tak odrazu "

- pisałeś poważnie? czy masz coś nie tak z głową? nie mam zamiaru mieszać swojej kultury z odwiecznymi wrogami Niemcami. a Palestyńczycy to też naród semicki, tylko innego wyznania. eh....

"Wiesz kto zbudował swą kariere na antysemityźmie i skrajnie narodowych poglądach jakie wy macie? Hitler "

- brawo, błysnąłeś wiedzą. jesteśmy antysyjonistami, powtarzam matołku.
a kto wg Ciebie ma "nie skrajne", ale narodowe poglądy?
bo z doświadczenia wiem, że jak zaczyna się mówić o polskim interesie, to ludzie Twojego pokroju rzucają takie wyuczone frazesy o nietolerancji, rasizmie, faszyźmie, naziźmie, ksenofobii... boże, już tysiące razy to tłumaczyłem różnym ludziom... ale taka jest moja rola jako narodowca: praca u podstaw, bo nie mamy jakiejś, choć jedej, POLSKIEJ TV. przyszłością jest internet i to tą drogą wolne narody pokonają globalno-żydowsko-masońską szajkę. wiem, że większość na tym forum będzie się śmiać z takiego poglądu, ale musicie jeszcze troszkę pożyć na tym świecie, aby pewne sprawy dostrzec...

"Jak się czujesz z tą twoją "SŁAWĄ!!!" w postaci ułamku ułamka (:D) procenta w wyborach parlamentarnych i prezydenckich? "

- jak pisałem wyrzej: media to pierwsza władza. media wybrały PO i PiS, a 'prostym' ludziom i innym masom sugerowały co pomniejsze partie: Samoobronę, LPR, PSL, SLD, SDPL, i PD (chyba najbardziej zażydzoną...)
życie toczy się dalej, otwieram oczy coraz większej liczbie ludzi, inteligentnych i oczytanych jest mało... głównie są głąby oglądające TV i powtarzające za nią dyrdymały... ale to jest największe wyzwanie dla narodowca.

SŁAWA!!!

"Na czym więc polega polski nacjonalizm wg PPN? Te hasła są niezdrowe i odwołują się do wyssanej z palca terminologii Adolfa Hitlera i jego ziomków. "
- niemiecki nazizm ma niewiele wspólnego z nacjonalizmem. nacjonalizm jest kwintesencją patriotyzmu: szacunek dla swojego narodu i szacunek do innych narodów, że mają te same prawa do swich ziem i spraw, co Polacy do Polski. ale sprawy Polski sa najważniejsze, jeśli więc ktoś nam szkodzi, trzeba adekwatnie reagować (dziś wprowadzać cła na giga import itd). niestety nie rządzą nami Polacy, czyli gospodarz jest robolem w swoim domu pod zarządem gnoja podającego się za Polaka i 'obywatela świata'.
wynika to poniekąd z naszej wady narodowej: zbyt dużej skromności, o czym pisał największy polityk i Polak XXw - Roman Dmowski.

znasz 'terminologię' Adolfa Hitlera? kogo uważał za wrogów? a kogo za podludzi? - skoro pleciesz takie dyrdymały, znaczy że wiesz niewiele.
duzo darmowych książek znajdziesz na [www.polonica.net]
i [www.epolacy.(livenet).pl] - bez nawiasu.

gientelmen, mógłbyś powymyślać jakieś nazwiska, a nie pisać te z listy, PRAWDZIWEJ. śmiech jest groźną bronią, więc dlaczego starasz się to wysmiać? w czyim interesie działasz? a może jesteś młodym ignorantem, który czyta pseudointeligentną prasę "polityka" "newsweek" itp.
nieistotne.
nie waże swojej prasy, mam mnóstwo książek narodowych i historycznych, razem ważą dobrych kilkadziesiąt kilo, oprócz tego mase książek mam na twardym dysku, ściągniętych z netu. głupi argument, ale skoro wyciągnąłeś mnie do tablicy...

SŁAWA!!!

WWW.POLONICA.NET
"...mam obowiązki polskie."
Roman Dmowski
[http://www.polonica.net/wyklady_wywiady.htm]

Gientelmen
 Wysłana - 6 listopad 2005 15:25      [zgłoszenie naruszenia]

A ja mam te książki nie z netu ,a kilka nawet kupionych - "Polsko -żydowska wojna o krzyże", "Protokoly mędrców syjonu" itd... Kojarzysz zapewne. Plus historycznych bardzo wiele...

Pozatym jaja sobie robie i tyle, ale czy te nazwiska którekolwiek jest z listy ???? Jeśli tak, to nieumyślnie.
Sam je wymyślałem , może w pamięci mi zostały jakieś, ale specjalnie zamiast pisać z listy wymyślałem coś co brzmi po żydowsku ...
Jeśli takie są, to napewno najwyżej nazwiska lub imiona, bo nie wierzę, że trafiłbym jedno i drugie, to musiałbym być jakimś jasnowidzem, i spróbować trafić w tolototku

Ale skoro już wróciłeś do tego tematu, to ja jaj nie będe sobie robić.
Koniec jajcowania, wracamy do normalnej dyskusji

Pozdrawiam

P.S - w czyim imieniu działam ?? Napewno nie w imieniu Izraela.
Poczucie humoru nie oznacza,że ktoś jest żydem
Pseudointeligentem nie jestem , a czytam jak wspomniałem - Od Szczerbca , przez Dziennik Narodowy (jak wiesz, Tylko Polska już nie istnieje) poprzez Najwyższy Czas, Opcję na prawo, aż do Przekroju, Polityki, Ozonu czy Wprost, chociaż tego ostatniego nie lubię... Ale w ręce wpada mi różna prasa.

Aha, i soga Ci dam za to :

w programie "młodzież kontra" gówniarze pokazali, kto naprawdę rządzi w Polsce. na polecenie swoich "idoli" zbojkotowali ten program i nie zadawali pytań narodowcom. nawet dupki z tzw. młodzieży wszechpolskiej (nic wspólnego z Młodzieżą Wszechpolską okresu 20-lecia miedzywojennego) przyłączyli się do bojkotu, a nadto byli najbardziej chamscy.
stalinowska jedność pociech liberałów, komuchów, demokratów i innego badziewia była widoczna gołym okiem.

Bo programu nie widziałem, ale w "Tylko Polsce / Dzienniku Narodowym" był przedruk słowo w słowo, więc wiem jak to wyglądało....

Zmieniony przez - Gientelmen w dniu 2005-11-06 15:30:38

_Gąbka_
 Wysłana - 8 listopad 2005 10:51      [zgłoszenie naruszenia]

podziwiam Cię, że masz czas na przeglądanie tego wszystkiego...
ja do większości tych kolorowych i polularnych tygodników nie zaglądam, bo nie widzę większego sensu (mają swoich zwoerzchników i piszą to co piszą).
ale gratuluję zawzięcia i czasu
szkoda, że we Francji rozwiązuje się problem w taki sposób... :-/
to było nieuniknione, bo nie można wszystkich ludzi mierzyć miarą globalizmu, tolerancji i całego tego 'nowoczesnego' badziewia.
powinno to dać Francuzom do myślenia i nie powinni już więcej brudzić swojego narodu ciemnoskórymi.
m. in. przez takie wydarzenia narodowcy będą rosnąć w siłę.
problemem są szowiniści i faszyści...

czas pokarze.
u mnie w szkole uczniowie zaczynają mnie szanować, za to że nie jestem 'poprawny politycznie' i mimo, że część jeszcze trwa przy swoim "owsiakowym" zdaniu, zaczyna dostrzegać to, czego nie ma w massmediach. powiało nutką optymizmu...

SŁAWA!!!

WWW.POLONICA.NET
"...mam obowiązki polskie."
Roman Dmowski
[http://www.polonica.net/wyklady_wywiady.htm]

Lisuu
 Wysłana - 8 listopad 2005 12:36      [zgłoszenie naruszenia]

Dobra, teraz tak na luzie
Jesteś nauczycielem? Troche dziwne mieć nauczyciela ze skrajnymi poglądami i do tego rasiste ale cóż... nauczycieli isę nie wybiera :D
I ilu jest członków PPN wogóle i na śląsku?

Gientelmen
 Wysłana - 8 listopad 2005 13:29      [zgłoszenie naruszenia]

Ja pamiętam jak w ósmej klasie podstawówki był jakiś sprawdzian z Wosu i nauczyciel mnie opieprzył za to, że wymieniłem wśród różnych ugrupowań politycznych (mielimy wypisać wszystkie jakie znamy!) żeby było śmieszniej napisałem też AFP (Aryjski Front Przetrwania) Ale i tak dostałem szóstkę, bo wymieniłem chyba z 20 partii ... a większość uczniów znała jedną może dwie, i to bez objaśnienia nazwy
Powinno się odbierać takim prawa wyborcze. Już kiedyś pisałem o tym - skoro architekt decyduje o konstrukcji mostu czy budynku, piekarz o składnikach ciasta, to czemu jakiś ignorant czy prostak ma decydować o kształcie państwa ???? Takiemu to można wcisnąć każdy populistyczny chwyt. Słyszałem o jakichś pajacach z wioski co mówili ,że głosują na Leppera ,bo on KAŻDEMU da ileś tam hektarów
A Lepper nic takiego nie głosił przecież ,ani nawet nic podobnego ...
No ale skoro mamy demokrację, to może niedługo np. lekarzami zostaną też przypadkowi ludzie którzy wierzą, że wymieszanie wody z solą , octem i rtęcią da efekt leczniczy Jak ktoś o czymś nie ma pojęcia , to czemu go do tego dopuszcząć ??? Znam takich co głosują na byle kogo, nawet nie wiedzą co zaznaczyli.... Demokracja ma to do siebie, że im wyższa frekwencja, tym głupszy wybór, dlatego nietórym politykom tak zależy na wysokiej frekwencji

Otzi
 Wysłana - 23 wrzesień 2007 18:03      [zgłoszenie naruszenia]

Jak beda kandydowali teraz w wyborach to ich popre.
Nie powiem, nie w całosci sie nie z nimi zgadzam, ale kilka pun któw maja naprawde interesujacych.

Pozatym:

CZECZETKOWICZ NA PREMIERA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Imperiall
 Wysłana - 23 wrzesień 2007 18:17      [zgłoszenie naruszenia]

juz nic

Zmieniony przez - Imperiall w dniu 2007-09-23 18:19:04

Znawca -

coverley
 Wysłana - 24 wrzesień 2007 17:41      [zgłoszenie naruszenia]

jakbym byl narodowcem to juz bym wolal NOP poprzec, niz tego idiote Bubla.
Ewentualnie LPR

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 13 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Polska Partia Narodowa

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Warto przeczytać: Upadek Polski - spojrzenie w przyszłość... | Platforma i jej agitacja w internecie - dokument :) | antypolskie działania Platformy Obywatelskiej | Co sądzicie o tym? | Totalitaryzm najbardziej zaawansowany. | Dlaczego politycy są niscy? | Kilka słów o podatkach. | O co chodzi z przeniesieniem krzyża ?? Czytajcie !! | ppp=polski parnas polityczny | rozliczanie rządu | Jest ktoś z inso w partyji politycznej ? | W telegraficznym skrócie | Francja wyrzuca Romów | Ikonowicz vs Prezydent Nowej Soli | Polska polityka zagraniczna | Krzywonos | tribal | Basia reklama plusa | aktorka z reklamy plusa | reklama plus | lukasz stanislawoski | aktorka z reklamy plusa | typer | pytania z egzaminu na wychowawce kolonijnego | smutne piosenki | ccna | co jest po śmierci | po sylwestrze | kobietę telewizora | islandia | akcje | sdfsdf | zielsko | sex bezzobowiazan | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.