FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 11299 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Polityka
Polska Partia Narodowa 
[powiadom znajomego]    
Autor "Polska Partia Narodowa"   

Gąbka
 Wysłana - 3 wrzesień 2005 17:08       

Przeniesiona przez Donio z działu 'Prawo i Ekonomia'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

zanim zaczniecie wypowiedzi, poznajcie program i założenia.
rośniemy w siłę, a nasza partia jest partią prawdziwych Polaków - narodowców, a nie ludzi z pozmienianymi nazwiskami...
którzy rządzą od kilkudziesiąciu lat, głównie żydowskiego pochodzenia...
pierwszy, który mnie nazwie antysemitą, jest trybkiem w maszynie,
która ukróca jakąkolwiek krytykę narodu "samowybranego".
czytajcie i myślcie, to nie boli:
[www.ppn.foxnet.pl]

SŁAWA!!!

chamstwo młodzieżówek pseudopolskich:
[http://www.polskapartianarodowa.org/index.php?option=com_content&task=view&id=258]

Nowieńkij
 Wysłana - 3 wrzesień 2005 17:42      [zgłoszenie naruszenia]

Nie jesteś antysemitą, jesteś trybikiem w maszynie kilku średnio rozgarmiętych oszołomów, którzy próbują się twoim i twoich kolegów kosztem ustawić (nie wiadomo jak ).

Lecz kiedy nadejdzie godzina powstania, magnatom lud ucztę zgotuje,
muzykę piekielną zaprosi do grania, a szlachta niech wtedy tańcuje.

Gąbka
 Wysłana - 3 wrzesień 2005 18:12      [zgłoszenie naruszenia]

moim kosztem ustawić?
sam napisałeś "niewiadomo jak"...
szkoda słów...
Polska się uwolni, ale muszą mieć narodowcy dostęp do mediów, na razie kontrolowanych przez syjonistyczno-globalistyczne siły...
walka trwa.

SŁAWA!!!

[http://www.polskapartianarodowa.org/index.php?option=com_content&task=view&id=258]

Morigron
 Wysłana - 3 wrzesień 2005 18:37      [zgłoszenie naruszenia]

Nikt nie nazwie Cie antysemita czy oszolomem jesli napiszesz skad bierzesz takie informacje i udowodnisz to, co piszesz.

Nowieńkij
 Wysłana - 3 wrzesień 2005 19:03      [zgłoszenie naruszenia]

"niewiadomo jak" - znaczy mają fajne mrzonki chłopaki.

Vesoly
 Wysłana - 3 wrzesień 2005 22:52      [zgłoszenie naruszenia]

Tyle tam jadu. Gdzie ten BÓG?

Jutro może skomentuje dokładniej na razie się ciesze.
Polska - Austria 3:2

amebowiec
 Wysłana - 3 wrzesień 2005 22:52      [zgłoszenie naruszenia]

niestety spozniliscie sie "troche" z powstaniem swojej partii granice panstw coraz bardziej sie rozmywaja, co za tym idzie staja sie one powoli wielonarodowe. Tak wlasnie ewoluuja spolecznosci tego swiata- oraz, co najwazniejsze nie jest to szkodliwe

edit: Walka sie skonczyla. Przegraliscie.

Zmieniony przez - amebowiec w dniu 2005-09-03 23:12:20

amebowiec
 Wysłana - 3 wrzesień 2005 23:34      [zgłoszenie naruszenia]

Pozwolilem sobie zajrzec na podana strone. Wybralem dzial przeznaczony dla mlodziezy, no bo w koncu jestem mlody. Oto jakie kwiatki tam znalazlem po 5 minutowej analizie

Opcja narodowa oznacza walkę o interes Polski i Polaków oraz obronę ich dobrego imienia. "... Zlikwidować obozu narodowego nikt nie zdoła: nie jest on wyrazem, ani jakiejś doktryny, ani jakichś partykularnych interesów; wyrasta on z istoty narodu, jest organizacją narodowego ducha i gdy naród żyje, on zginąć nie może..." (Roman Dmowski). Zachowaliśmy zdolność samodzielnego myślenia i krytycznej oceny tego, co się dzieje wokół nas.

no rzeczywiscie zachowali zdolnosc samodzielnego myslenia, powoluja sie co chwile na dmowskiego, przeterminowanego o jakies 80 lat, cytujac jego wypowiedzi, wspanialy dowod samodzielnosci myslenia

Nie podoba nam się, że polskie media są niemal w 100 proc. w rękach zachodniego kapitału, a co się z tym wiąże, tubą propagandową obcych interesów. Czujemy się w tej rzeczywistości niepotrzebni i lekceważeni, co jest absurdem.

Ostatniego zdania nie rozumiem. Sami sobie przecza? Absurdem jest to co czuja?

Popieramy z całym przekonaniem narodową muzykę rockową, która powinna znaleźć swe koncertowe miejsce w Klubie Polskim "Made in Poland". Przyjdzie z pewnością wkrótce na to czas. Skinheadzi!

Wielcy obroncy narodu nazywaja swoj klub po angielsku? Czyzby zachodnia cywilazcja konsumpcji wdarla sie w szeregi

Gąbka
 Wysłana - 4 wrzesień 2005 12:24      [zgłoszenie naruszenia]

wypowiedzi Romana Dmowskiego są ponadczasowe.
Był on największym Polakiem XXw. Jak ktoś z Was zna choć część historii (nie tej podawanej w szkole - opracowanej przez poprawnych politycznie historyków), wie, jak i dzięki komu odzyskaliśmy niepodległość, kim naprawdę był Selman-Piłsudzki, itd...
z pozostałych wypowiedzi wynika, że jesteś młody, a młody to....

a to, że masoneria chce zrobić z całego świata taką Anglię czy Holandię,
to tragedia... ale i na to znajdzie się bat.
powoli narody europy budzą się z letargu i nowomowy unijnej, dowód:
referendum konstytucyjne, oczywiście odpowiednio skomentowane prze "wolne" media...

w wyborach 25.09. 10 partii będzie miało listy w całej Polsce (m.in. PPN), a w TV, radiu, prasie i portalach (wszystkie są "wolne") ciągle są te same mordy, tyle że pod innymi szyldami. Naiwni ludzie przed TV wybierają tak jak im ten ołtarz każe, ale jest ich coraz mniej...
nadchodzą zmiany, powoli, ale nadchodzą, w końcu się ludzie obudzą.

a tępych małolatów "wychodowanych" na MTV i innych murzyńsko-blondynkowych kiczach, życie samo pokory nauczy.

strona PPN-u jest dla ludzi, którzy myślą po polsku, a nie kosmopolitycznych owieczek powtarzających trendy-frazesy europejskie.

nie wiem, czy z ludźmi którzy uważają "wolny rynek" za niebo, jest sens wogóle dyskutować.

pozdrawiam

Nowieńkij
 Wysłana - 4 wrzesień 2005 13:42      [zgłoszenie naruszenia]

A czemu Dmowski nie był żonaty?
Miał dzieci, ten prawdziwy katolik?

A Mieszko I - to był Mojsze Erst, pamiętaj.

Zmieniony przez - Nowieńkij w dniu 2005-09-04 13:50:32

Gąbka
 Wysłana - 4 wrzesień 2005 18:26      [zgłoszenie naruszenia]

Dmowski nie był żonaty, to fakt.
mnie samemu ciężko pogodzić swoją działalność z czasem dla rodziny (praca, trening, muzyka i tłumaczenie ludziom na polski,co się dzieje na świecie).
nie był też prawdziwym katolikiem.
nawrócił się przy końcu życia.
ale był wychowany w kulturze łacińskiej. polecam lektury prof. Feliks Konecznego o kulturach świata.
w Polskiej Partii Narodowej nikt nie wymaga od ludzi bycia katolikami, najważniejszaa jest dbałość o prawdziwy interes i dobro Polski.

i nie wiem skąd masz takie rewelacje, że Mieszko I nazywał się tak jak to przytaczasz , może jesteś z jakiejś sekty? i wykładają Ci "swoją" historię? I-)

idea narodowa broni się sama: "Jestem Polakiem, więc mam obowiązki polskie." kto tego nie rozumie, niech spieprza szorować kible i czyścić tyłki staruszkom w dojczlandzie...

a ang. nazwa skinhead`s, hmmm... tak się przyjęło, jest to subkultura, więc po co to zmieniać?
i tak lewackie media przez ostatnie 20 lat zniszczyły obraz prawdziwego "skina"-narodowca, przypinając mu łatkę faszysty kochającego Hitlera (choć nie twierdzę, że kilku takich idiotów nie ma).

większość z Was nie rozróżnia zasadniczych pojęć, czym jest nazim, faszyzm, rasizm, nacjonalizm, ksenofobia itd.
tylko debil wrzuca te pojęcia do jednego worka.
myślcie, myślcie i czytajcie, np. ostatnią polską gazetę: Tylko Polska, dostępną prawie w każdym kiosku, ale pod ladą...
tak już jest w "wolnej" Polsce (Judeopoloni), że na blacie są obcokapitałowe: "Fakt" "Wyborcza" "Polityka" itd. itd.

pozdrawiam

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 13 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Polska Partia Narodowa

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Warto przeczytać: Senator Piesiewicz | Kradzież w Oświęcimiu | Internet w Polsce pełnoletni :-D | W 2010 r. kończy się polska jazda na gapę przez kryzys!!! | EMPATIA w polityce | Straż Miejska, nowe przegięcia | D.Tusk - PO - Niespełnione obietnice - dyskusja | Kamienice dla niemców | Jaki system sprawowania władzy oraz gospodarczy uważasz za najlepszy? | Jak zostac posłem? czyli bierzemy sprawy w swoje rece %-) | Jak działa demokracja? | Potrzebuje natchnienia %) | Jaka tajemnica zabija świadków? | E-papierosy, dlaczego delegalizacja? | Toniemy w długach. | Teoria spiskowa jako metoda ukrywania | deportivo1 | człowiek kij | ania walewska | studia prawnicze | sesje | brak zeba | Motyw domu i jego funkcje w utworach literackich z różnych epok Omów na podstawie wybranych przykładów Moja literatura podmiotu to Odyseja Na dom w Czarnolesie Pan Tadeusz Przedwiośnie I mam problem literaturą przedmiotu | Motyw domu i jego funkcje w utworach literackich z różnych epok Omów na podstawie wybranych przykładów Moja literatura podmiotu to Odyseja Na dom w Czarnolesie Pan Tadeusz Przedwiośnie, mam problem literaturą przedmiotu | zmierzch koksów | rimming | lizanie | Balony rekonstrukcja | po ilu dniach abstynencji pojawi się polucja | polucja | profkrzys | sec | avatar | penis | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.