FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 9027 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Sport
Polska - Czechy [mecz towarzyski] 
[powiadom znajomego]    
Opcja Wyniki Głosuj
Zwycięstwo Polaków 
Remis 
Zwycięstwo Czechów 
wyniki ankiety dostępne po głosowaniu
Autor "Polska - Czechy [mecz towarzyski]"   

eevee_king
 Wysłana - 2 luty 2008 10:06    | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Kadra Polski na ten mecz:

bramkarze: Artur Boruc (Celtic Glasgow), Łukasz Fabiański (Arsenal Londyn);
obrońcy: Marcin Wasilewski (Anderlecht Bruksela), Marcin Kuś (Kolporter Korona Kielce), Mariusz Jop (FK Moskwa), Jacek Bąk (Austria Wiedeń), Michał Żewłakow (Olympiakos Pireus), Tomasz Lisowski (Widzew Łódź), Grzegorz Bronowicki (Crvena Zvezda Belgrad);
pomocnicy: Rafał Murawski (Lech Poznań), Dariusz Dudka (Wisła Kraków), Mariusz Lewandowski (Szachtar Donieck), Wojciech Łobodziński (Zagłębie Lubin), Jakub Błaszczykowski (Borussia Dortmund), Radosław Majewski (Groclin Dyskobolia Grodzisk Wlkp.), Jacek Krzynówek (VFL Wolfsburg), Euzebiusz Smolarek (Racing Santander);
napastnicy: Tomasz Zahorski (Górnik Zabrze), Maciej Żurawski (Celtic Glasgow), Artur Wichniarek (Arminia Bielefeld)

Kadra Czech na ten mecz:

bramkarze: Jaromir Blazek (1. FC Nuernberg), Petr Cech (Chelsea Londyn), Daniel Zitka (Anderlecht Bruksela)
obrońcy: Zdenek Grygera (Juventus Turyn), Marek Jankulovski (AC Milan), Michal Kadlec (Sparta Praga), Radoslav Kovac (Spartak Moskwa), Zdenek Pospech (Sparta Praga), Jan Rajnoch (Mlada Boleslav), David Rozehnal (Newcastle United), Tomas Ujfalusi (AC Fiorentina), Jan Simunek (VfL Wolfsburg)
pomocnicy: Tomas Galasek (1. FC Nuermberg), Mario Holek (Dnipro Dnepropetrovsk), David Jarolim (HSV Hamburg), Lubos Kalouda (1. FC Brno), Jiri Kladrubsky (Sparta Praga), Marek Matejovsky (FC Reading), Jaroslav Plasil (Osasuna Pampeluna), Jan Polak (Anderlecht Bruksela), Daniel Pudil (Slavia Praga), Tomas Rosicky (Arsenal Londyn), Libor Sionko FC Kopenhaga)
napastnicy: Milan Baros (Olympique Lyon), Martin Fenin (Eintracht Frankfurt), Stanislav Vlcek (Anderlecht Bruksela), Jan Koller (1.FC Nuernberg), Marek Kulic (Sparta Praga)

Mecz transmituje TVP1 6 lutego (środa) o godzinie 20:15

Smutno dziś do nieba iść...

Ekspert -

dort
mistrzu kiczu
 Wysłana - 2 luty 2008 15:05      [zgłoszenie naruszenia]

Dobry sparing w kontekście eliminacji do MŚ

"... nie dziękuj, powiem Ci szczerze, pierwszy bym strzaskał pałkę na Twej głowie,
gdyby nie dziatek pacierze..."

Potrzebujesz fotografa ? --->[mietekmalek.com/]

Ekspert -

maciejq
 Wysłana - 2 luty 2008 19:12      [zgłoszenie naruszenia]

hahahahah, jaka wiara w polski zespol
ale w sumie nie ma sie co dziwic - czesi swiatowa czolowka

i got 99 donuts but a bitch ate one

Znawca -

Black Pete
 Wysłana - 2 luty 2008 19:17      [zgłoszenie naruszenia]

No to zagłosowałem na Polaków, żeby ta ankieta tak źle nie wyglądała.

R11 rządzi - R11 radzi - R11 nigdy Cię nie zdradzi !!!

Ekspert -

Wania81
 Wysłana - 2 luty 2008 19:41      [zgłoszenie naruszenia]

Ja też,dlatego,że wszyscy narzekają na Polaków nawet jak wygrywają!!A ja jestem zawsze za Polakami nawet jak przegrywają,bo za kim mam być??

Wuuu Kaaaa eeeeS!!!!!!!

Znawca -

number1one
 Wysłana - 2 luty 2008 20:52      [zgłoszenie naruszenia]

ja na remis stawiam

moja 11 na ten mecz

--------------Boruk--------------------
---Wasilewski--Jop--Bąk--Żewłakow------
-Błaszczu--Lewandowski--Dudka--Krzynio-
---------Smolarek----------------------
-------------Wichniarek----------------

bodymaker
 Wysłana - 2 luty 2008 22:04      [zgłoszenie naruszenia]

remis wydaje się prawdopodobny, ale u buka stawiałbym raczej x2, w oficjalnych sparingach za kadencji Leo nie idzie nam najlepiej.

Specjalista -

KamilBTM
 Wysłana - 2 luty 2008 22:58      [zgłoszenie naruszenia]

1:2 dla Czechów w mojej opinii

Znawca -

ricky
 Wysłana - 2 luty 2008 23:24      [zgłoszenie naruszenia]

3-1 dla polanda

SÓL DROGOWA, CHLOREK WAPNIA
HURT, DETAL

dort
mistrzu kiczu
 Wysłana - 3 luty 2008 05:18      [zgłoszenie naruszenia]

Jakulovski i Galasek nie zagrają z Polską

Bez kontuzjowanych Tomasa Galaska i Marka Jankulovskiego uda się na Cypr piłkarska reprezentacja Czech, która w środę rozegra towarzyski mecz z Polską.
To kolejne osłabienie zespołu trenera Karela Bruecknera, po tym jak uraz wyeliminował Tomasa Rosicky'ego. Jankulovski nie doszedł jeszcze do siebie po kontuzji kolana, a Galasek narzeka na bóle mięśni brzucha.
W miejsce Jankulovskiego i Galaska Brueckner powołał Josefa Kaufmana (Teplice) i Ondreja Kudelę (Sparta Praga).

"... nie dziękuj, powiem Ci szczerze, pierwszy bym strzaskał pałkę na Twej głowie,
gdyby nie dziatek pacierze..."

Potrzebujesz fotografa ? --->[mietekmalek.com/]

Ekspert -

maciejq
 Wysłana - 3 luty 2008 12:25      [zgłoszenie naruszenia]

szkoda ze nie zagraja. fajnie byloby zmierzyc sie z graczami takiego kalibru.

moja 11 prawie taka sama
---------------Boruc-------------------
-Wasilewski--Jop--Zewlakow--Bronowicki-
-Błaszczu--Lewandowski--Dudka--Krzynio-
--------------Smolarek-----------------
-------------Wichniarek----------------

i got 99 donuts but a bitch ate one

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 10 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Polska - Czechy [mecz towarzyski]

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Warto przeczytać: 94 Tour de France 2007 | Puchar Polski | Puchar Azji 2007 | Rozmaitości sportowe | Lipiec podał się do dymisji | Jerzy Dudek w Realu Madryt! | WISŁA KRAKÓW | Głupota pseuduchów i męczeństwo Legii | Football Manager 2006 update | ==Typer Orange Ekstraklasa 2007/08 - Klasyfikacja== | zaglebie sosnowiec zdegradowane | STS pytanie | [Pekin 2008] Ciekawostki | [Pekin 2008] Obiekty | [Pekin 2008] Terminarz | [Pekin 2008] Kwalifikacje olimpijskie | robił zdjęcia | robił zdjęcia xxx | Manchester | melanie brown | katy pery | MnIe a OcEnIaĆ cHcEsZ PoPiErDaLaSz W sWeTeRkU BaNaNoWy fRaJeRKu | penis stoi jest twardy i niechce opaść | fotografie | jano krupa | janusz krupa | xbox one | goecja | dan bilzerian | aukcje policyjne | wysypka na zoledziu | kia ceed | kiedy wybuchnie III wojna światowa | wytrysk do środka | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.