FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 164712 razy ¬

ROZRYWKA | Zjawiska niewyjaśnione, nauka i historia
Polska grupa przestępcza 
[powiadom znajomego]    
Autor "Polska grupa przestępcza"   

inf3ction
 Wysłana - 19 maj 2008 14:22      [zgłoszenie naruszenia]

No teraz jak już połowa gryzie piach a druga połowa siedzi, to jasne że nie ma w polsce mafii. A zwał jak zwał, po prostu banda, w tym przypadku osadzona w polskich realiach.

Tomk06
 Wysłana - 19 maj 2008 16:13      [zgłoszenie naruszenia]

w Polsce nie ma mafii ! ! sa tylko zorganizowane grupy przestepcze ! w kazdym miescie czy wsi znajdzie sie najwiekszy kozak co nimi wszystkimi dyryguje, ale to nie jest zadna mafia to banda recydywistow ktorzy nawet nie sa najnizszymi zolnierzami w hierarchi "mafii" czy tam zorganizowanych grup przestepczych. Plotki i gazety wykreowaly wyglad gangstera - z poczatku dres, bmw i klamka. Ludzie zaczeli sie tak ubierac i kupowac bron na targu zeby sie przykozaczyc w miescie ze niby kto on nie jest.

genovese
 Wysłana - 25 maj 2008 20:42      [zgłoszenie naruszenia]

Ja uważam ze jednak był u nas w kraju odpowiednik mafii.
Dla mnie gangster to czlonek gangu np. złodzieji samochodów , taki zrzeszony przestępca.
Mafia to grupa przestępcza mająca koneksje ze swiatem polityki,biznesu.Ludzie którzy kontroluja pewne inwestycje,korumpuja służby i polityków.I taka grupę mieliśmy w Polsce.

Ventinari
 Wysłana - 26 maj 2008 11:33      [zgłoszenie naruszenia]

Mysle, ze dobrym przykladem na to, ze w Polsce byla mafia jest wyrok uniewinniajacy dla Slowika podpisany przez samego prezydenta.Kontakty z poslami i senatorami, biznesmenami w latach 90' napewno byly na porzadku dziennym.
Nie porownujcie polskiej mafii do mafii np z lat prohibicji w USA, albo wloskiej...inne swiaty.

booe
biały miś
 Wysłana - 26 maj 2008 15:11      [zgłoszenie naruszenia]

w polsce nie ma mafii?
panowie
a ile jest takich przypadków jak sprawa olewników?

rafee
 Wysłana - 26 maj 2008 15:54      [zgłoszenie naruszenia]

najpotezniejsza to ta torunska gangsterka z DYREKTOREM na czele

"Cześć kle0 jestem nie wiem czy mnie kojarzysz byłam pare lat z deberem z forum"

ATJ
 Wysłana - 26 maj 2008 16:30      [zgłoszenie naruszenia]

Spadajcie, Torun fajne miasto. Szkoda tylko ze tyle osob kojarzy je wylacznie z radiem maryja i tym oszolomem ktory je prowadzi. Ale juz niedlugo

A co do tematu - ktos cos wie o tym co dzialo sie w latach 90 w Toruniu? Mielismy tu jedna strzelanine "egzekujce" pod domem towarowym a tak to bylo cicho.

Zmieniony przez - ATJ w dniu 2008-05-26 16:30:51

Ventinari
 Wysłana - 27 maj 2008 09:00      [zgłoszenie naruszenia]

Jezeli chcesz wiedziec co dzialo sie w twoim miescie to popytaj ludzi ktorzy ten okres moga pamietac, w bibliotekach moze jest stara prasa do poczytania, duchowowni zawsze duzo wiedza
Tu na forum raczej nikt ci nie pomoze.

wolf_69
 Wysłana - 28 maj 2008 00:08      [zgłoszenie naruszenia]

w polsce nie ma mafii?

Mafii jako takiej nie ma. Są zorganizowane grupy przestępecze, gangi które mają wpływy u osób na wysokich szczeblach, ich macki sięgają do świata polityki itp.

Z Olewnikiem fakt, jestem z Płocka więc tutaj o tej całej sprawie było głośno już dawno temu a nie dopiero po reportażach TVNu. Parę rzeczy można wywnioskować prostą drogą dedukcji

...life's a bitch....

riviva
 Wysłana - 6 czerwiec 2008 14:32      [zgłoszenie naruszenia]

a kto to byl ali ktory odszedl od nich w pore

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 10 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Polska grupa przestępcza

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10