FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 178488 razy ¬

ROZRYWKA | Sport
Polska reprezentacja w Piłce Nożnej 
Temat zamknięty [powiadom znajomego]    
Autor "Polska reprezentacja w Piłce Nożnej"   

-Baca-
KANONIER
 Wysłana - 12 listopad 2005 11:56        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Dudek wybacz

Frankowski: nie chcę kłótni i skandali
Gazeta Wyborcza 08:54

Jeśli rada drużyny postanowiła, że mam dostać mniej, to niech tak będzie. Nie chcę skandali i kłótni - mówi Gazecie Wyborczej napastnik reprezentacji Polski, Tomasz Frankowski.

Grzegorz Rasiak nie gra w Tottenhamie, wygląda więc na to, że Tomasz Frankowski wróci do pierwszego składu.
Tomasz Frankowski: Nic o tym nie wiem, z dotychczasowych treningów nic nie można wywnioskować. Choć prawda, że jest nas tu trzech napastników: Rasiak, Smolarek i ja, więc szanse na grę mam duże.

Czy rywalizacja o miejsce w składzie wpływa na Pana stosunki z Rasiakiem?

- Nie, nie ma zawiści, niechęci, bardzo dobrze się rozumiemy. Nie mnie oceniać kłopoty Grześka w Tottenhamie, ale powiem, że gdybym grał w Derby i dostał propozycję z Tottenhamu, to też bym skorzystał jak Grzesiek.

Kiedyś powiedział Pan, że trener Janas z Panem nie rozmawia. Coś się zmieniło?

- Trener ma już chyba dość czytania na ten temat, każdy dziennikarz mnie o to pyta. Ja też już nie chcę o tym mówić. Nie potrzebne mi konflikty z selekcjonerem. Od niego zależy, czy jestem w kadrze. To samo dotyczy sprawy premii za awans. Jeśli rada drużyny postanowiła, że mam dostać mniej, to niech tak będzie. Nie chcę skandali i kłótni.

<<<!!!ARSENAL LONDYN!!!>>>

!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

Specjalista -

-Baca-
KANONIER
 Wysłana - 12 listopad 2005 11:56      [zgłoszenie naruszenia]

Szymkowiak: kadra się rozkleiła
Życie Warszawy 09:20

Takiego rywala jeszcze nie mieliśmy. W niedzielę o godz. 17.45 polscy piłkarze zagrają po raz pierwszy w historii z Ekwadorem. Niestety, wieści z kadry są niepokojące. Mila ma anginę, Bąk jeszcze nie doleciał, a w Barcelonie leje. - pisze "Życie Warszawy"

Mamy za sobą ciężki sezon, ale nie zabraknie nam sił. Przecież walczymy o przepustki do kadry na mundial - mówi były kapitan reprezentacji Tomasz Kłos, który w ostatnich meczach eliminacji stracił miejsce w kadrze na rzecz Mariusza Jopa. Sił w stolicy Katalonii może nie zabraknie, ale zabraknie kilku piłkarzy. Kontuzje wyeliminowały Mirosława Szymkowiaka, Macieja Żurawskiego i Andrzeja Niedzielana.

Niewiadomą jest forma Jerzego Dudka, który najpierw stracił miejsce w Liverpoolu, a potem zmagał się z kontuzją ręki. Inny z liderów naszej kadry, Jacek Krzynówek (Bayer Leverkusen), rozegrał tylko jeden cały mecz w tym sezonie Bundesligi. - Dobrze, że nasza kadra "rozkleiła się" teraz, a nie za kilka miesięcy temu - mówi Mirosław Szymkowiak.

Specjalista -

-Baca-
KANONIER
 Wysłana - 12 listopad 2005 11:57      [zgłoszenie naruszenia]

Atak Smolarek - Frankowski na Ekwador
Gazeta Wyborcza 08:56

W meczu z Ekwadorem trener Paweł Janas wypróbuje po raz pierwszy atak Euzebiusz Smolarek - Tomasz Frankowski - czytamy w Gazecie Wyborczej.

- Z Rasiakiem grałem już w ataku, z Frankowskim jeszcze nie - mówi "Gazecie" Smolarek. - Teraz jest czas na eksperymenty, więc warto spróbować. Ryzyka wielkiego nie ma, to tylko sparing. Wiem, że na stałe o miejsce w ataku będzie bardzo trudno, bo gdy wyleczy się Żurawski, konkurencja będzie duża.

Specjalista -

hetsa
 Wysłana - 12 listopad 2005 12:23      [zgłoszenie naruszenia]

Smolarek - Franek - obaj mają podobny styl gry na ataku, stoją nic nie robią i tylko dobijają albo wykańczają stowrzone sytuacje

roberto 55
Outsider
 Wysłana - 12 listopad 2005 12:30      [zgłoszenie naruszenia]

Baca: od środy zbieram się by założyć ten temat

Żuraw - Franek
to najlepszy atak, Maciek się wraca, a Tomek czatuje w polu karnym na piłke.

"A teraz pytanie z dziedziny savoir vivre'u - kiedy Cię mijam,
mam się odwrócić dupą czy jajami?"

Ekspert -

Regggie
PUMBUS
 Wysłana - 12 listopad 2005 12:39      [zgłoszenie naruszenia]

nie wiem co im od***alo,ze smolarka ostatnio w ataku chca lansowac
to nie jest napastnik,a ofensywny pomocnik albo skrzydlowa pomoc

"Wiedzie mnie po wlasciwych sciezkach, przez wzglad na Swoje imie.
Chociazbym chodzil ciemna dolina, zla sie nie ulekne, bo Ty jestes ze mna"

"Pozwol mi zwyciezyc, a jesli nie zdolam, pozwol mi byc dzielnym w mej walce."

hetsa
 Wysłana - 12 listopad 2005 12:39      [zgłoszenie naruszenia]

Teraz Smolarek też grając na ataku w Borussi nie wraca się zbytnio tez czatuje na piłke

-Baca-
KANONIER
 Wysłana - 12 listopad 2005 12:48      [zgłoszenie naruszenia]

no ale w Borussi strzela duzo bramek, wiec mozna Go przestestowac jako napastnika

Specjalista -

hetsa
 Wysłana - 12 listopad 2005 12:53      [zgłoszenie naruszenia]

pozaty teraz mamy więcej napastników w wysokiej formie:
Niedzielan, Sagan, Piechna..

roberto 55
Outsider
 Wysłana - 12 listopad 2005 13:13      [zgłoszenie naruszenia]

Dudek znów tańczy

Chyba dostanę od trenera Janasa szansę i na samą myśl o tym występie wszystko we mnie gra i śpiewa. - pisze "Super Express"

Dudkowi po przylocie do Barcelony najbardziej spodobała się pogoda. - W Anglii leje od trzech tygodni - wyjaśnia. - A tu powitało mnie piękne słońce.

Radość nie trwała jednak długo. W piątkowy wieczór nad Katalonią przeszła ulewa.

- Grałem już kiedyś w Barcelonie. I dobrze wspominam występ na Nou Camp w Lidze Mistrzów z Liverpoolem - mówi polski bramkarz.

- Szkoda, że w niedzielę zagramy tylko na małym stadionie, ale wierzę, że wygramy. Chyba dostanę od trenera Janasa szansę i na samą myśl o tym występie wszystko we mnie gra i śpiewa.

"A teraz pytanie z dziedziny savoir vivre'u - kiedy Cię mijam,
mam się odwrócić dupą czy jajami?"

Ekspert -

Weekend123
 Wysłana - 13 listopad 2005 19:38      [zgłoszenie naruszenia]

Wygrana Polski w strugach deszczu
13.11.2005

Reprezentacja Polski wygrała z Ekwdorem 3:0 (1:0) w meczu towarzyskim rozgrywanym na stadionie Mini Estadi w Barcelonie.

Spotkanie toczyło się w strugach ulewnego deszczu. Na płycie boiska tworzyły się ogromne kałuże wody, co przeszkadzało obu zespołom w operowaniu piłką. Niewiele brakowało, a druga połowa spotkania w ogóle nie doszłaby do skutku. Sędzia główny Xavier Moreno Delgado z Hiszpanii po konsultacji z kapitanami obu zespołów zdecydował wznowić grę.

W tak trudnych warunkach gry zdecydowanie lepiej radzili sobie podopieczni Pawła Janasa. Biało-czerwoni wygrali pewnie, choć zwycięstwo mogło być jeszcze bardziej okazałe, ale w 67. minucie Jacek Krzynówek nie wykorzystał rzutu karnego.

Mecz rozpoczął się znakomicie dla polskiego zespołu. Już pierwszy stały fragment gry przyniósł biało-czerwonym gola. W 3. minucie z rzutu rożnego dośrodkował Krzynówek, a Tomasz Kłos strzałem głową pokonał bramkarza Ekwadoru.

Po zmianie stron przewaga Polaków była jeszcze bardziej wyraźna. Efektem tego był wspaniały gol Euzebiusza Smolarka. W 58. minucie świetnym długim do Kamila Kosowskiego podaniem popisał się Krzynówek. Popularny "Kosa" strzelił z ostrego kata, ale bramkarz Ekwadoru zdołał odbić piłkę. Futbolówka trafiła do "Ebiego", który kapitalnym strzałem piętą trafił do siatki.

Wynik meczu ustalił w doliczonym czasie gry Sebastian Mila.

Polska - Ekwador 3:0 (1:0)

Bramki: Tomasz Kłos (3), Euzebiusz Smolarek (58), Sebastian Mila (90).

Polska: Artur Boruc (66, Jerzy Dudek) - Marcin Baszczyński, Tomasz Kłos (46, Jacek Bąk), Mariusz Jop, Michał Żewłakow (46, Tomasz Rząsa) - Kamil Kosowski (61, Grzegorz Rasiak), Radosław Sobolewski, Arkadiusz Radomski, Jacek Krzynówek (81, Sebastian Mila) - Euzebiusz Smolarek, Tomasz Frankowski.

Ekwador: Damian Lanza - Ulises De la Cruz, Segundo Castillo, Jose Cortez, Paul Ambrossi - Marlon Ayovi, Edwin Tenorio, Antonio Valencia, Edison Mendez - Agustin Delgado, Felix Borja.

"Nie trać czasu z kimś kto niema go, aby go spędzać z tobą" G.G. MARQUEZ
"Absurdalność daje się wyrazić tylko za pomocą humoru" A. HITCHCOCK

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 300 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia Temat zamknięty

Polska reprezentacja w Piłce Nożnej

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100