FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1628 razy ¬

ROZRYWKA | Miłość
Pomóżcie, prosze, co mam robic?????????????????? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Pomóżcie, prosze, co mam robic??????????????????"   

ptorsja
 Wysłana - 28 luty 2011 21:18        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam wszystkich!
Ostatnio wybrałam sie do znajomych na impreze, pozanalam tam pewnego chlopaka, zaczelismy rozmawaiac i po godzinie opowiedzial mi historie swojego zycia, wyznal ze czuje ze moze mi zaufac. Ogolnie na calej zabawie dobrze sie razem bawilismy. Gdy polozylismy do w jednym z pokoju zapytal czy moze polozyc sie ze mna, zgodzilam sie, chwile polezelismy i zaczal sie do mnie przutulac, łgaskał mnie, trzymalismy sie za rece, nic wiecej. Doradzcie mi prosze co ja mam teraz zrobic, co to znaczylo, on sie teraz nie odzywa, nawet sie nie pocalowalismy na dowidzenia ani nie wzial nr. Wątpie ze chodzilo mu o seks bo jego przyjaciel mowi ze taki on taki nie jest. Dodam ze ostatnio rozstal sie z dziewczyna ktora bardzo kochal. Prosze powiedzcie do nam o tym myslec, mam sie odezwac sama? Zalezy mi na nim.
Dziękuje z góry:)

Andromedaa
 Wysłana - 28 luty 2011 21:20      [zgłoszenie naruszenia]

No to poszukaj z nim kontaktu, kobiecie korona z głowy nie spadnie jak sama wyjdzie z inicjatywą

Ekspert -

deuzy
 Wysłana - 28 luty 2011 21:23      [zgłoszenie naruszenia]

ile dokladnie mineło od tego wydarzenia ? może sie wstrzymal z odzywaniem do ciebie zeby nie wyjsc na napalenca ktoremu niesamowicie na tobie zalezy i specjalnie troche zwleka z kontaktem ....

Zmieniony przez - deuzy w dniu 2011-02-28 21:24:11

stooley get stooleier

Znawca -

Lunar
 Wysłana - 28 luty 2011 21:24      [zgłoszenie naruszenia]

Dziewczyno..
czy ty potrzebujesz jaśniejszych znaków?

- Leci na ciebie
- Wie, że powiedział o wiele za dużo ze swej intymności niż powinien, dlatego myślał że już skopał
- Okazywał ci czułość, której jemu samemu brakuje

Niestety wciąż się nie wyleczył z byłej, więc to od ciebie zależy czy zechcesz spróbować go 'odczarować'.

Ale jeśli masz wątpliwości, czy na ciebie leci to - leci na ciebie.

"Pieprzyć to ja się chcę z tysiącem kobiet, ale kochać tylko z tobą."
[www.alterkino.org] - kino ludzi myślących

Ekspert -

ptorsja
 Wysłana - 28 luty 2011 21:26      [zgłoszenie naruszenia]

3 dni, wiem ze to mało ale ja nie moge sie doczekac, jedyne co robie to patrze w telefon. Nie chce aby wyszło że to ja jestem napalona, jak wiekszość kobiet, bo ma ogromne powodzenie i dziewczyny ze tak powiem same pchaja mu sie do lozka, ja nie chcialam aby mnie tak postrzegal sie staralam sie byc w jak najwiekszym stopniu niedostepna, i bo je sie ze az za bardzo...:(

deuzy
 Wysłana - 28 luty 2011 21:32      [zgłoszenie naruszenia]

za bardzo panikujesz, jak mu bedzie zależało to sie odezwie, trudno zeby na drugi dzień już do cb wydzwaniał z oświadczynami, nie bądz pissda, zwiększ masę

stooley get stooleier

Znawca -

Evana
 Wysłana - 28 luty 2011 21:40      [zgłoszenie naruszenia]

Ptorsja, raz w życiu spieprzylam sprawę, własnie takim mysleniem, jak Twoje. Na faceta leciało zbyt wiele dziewczyn i nie chcialam byc "kolejna."

Z perspektywy czasu, wiem, że pokazałabym mu, co do niego czuję o wiele jaśniej i zaryzykowała. Ale czasu nie cofnę. Teraz nawet nie chcę . Ale, co się wtedy stało, to się nie odstanie.

Zmieniony przez - Evana w dniu 2011-02-28 21:41:42

Ekspert -

Triper777
 Wysłana - 28 luty 2011 21:55      [zgłoszenie naruszenia]

ptorsja skąd jesteś i gdzie pojechałaś do znajomych ?

cwiczymy_
 Wysłana - 28 luty 2011 22:01      [zgłoszenie naruszenia]

jak gosc ci opowiada historie swojego zycia po godzinie to jakis desperat.A tak w ogole to mysle ze jest niesmialy. Mowisz ze istny playboy , moze juz sie nauczyl ze dziewczyny same sie do niego odzywaja?

Modl sie kutasie , gdy nas spotkasz na trasie.

agentdubel
 Wysłana - 28 luty 2011 22:49      [zgłoszenie naruszenia]

Kurczę to tylko ja mam wrażenie, że gość szuka przytulanki po rozstaniu opowiadając swoją historię by wyjść na godnego zaufania?

q2w lubi ssać (:

Specjalista -

MaximusRex
 Wysłana - 1 marzec 2011 07:30      [zgłoszenie naruszenia]

Moim zdaniem opcje sa dwie:

1. Niesmialy i wstydzil sie do Ciebie zagadac, ze sie za bardzo otworzyl, i sie wyglupil, i nie mial ochoty na sex a jedynie chcial sie do Ciebie poprzytulac i podzielic odczuciami.

2. tak jak napisal Cwiczymy_, istny playboy i wie jak zadzialac na kobiete zeby o nim myslala. Czyli... realizuje swoj plan zeby Cie przeleciec.

[http://www.insomnia.pl/%5BArt%5D_Facet_z_syndromem_CI*PCI-t654233.html]
*non est beatus, esse se qui non putat*
*nie jest szczęśliwy, kto się za szczęśliwego nie uważa.*
*Seneka za Publiliuszem Syrusem*

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Pomóżcie, prosze, co mam robic??????????????????

Strony: 1 2 3