FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4553 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Pomóżcie zdoyć dziewczyne:) 
[powiadom znajomego]    
Autor "Pomóżcie zdoyć dziewczyne:)"   

leepper
 Wysłana - 15 styczeń 2006 01:04        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam!!:)
Mam mały, nie duży problem:)

Podoba mi się dziewczyna i chciałbym ją "zdobyć":)
Nie w sęsie fizycznym:)

Jest starsza o rok, chodzimy do jednej szkoły, nie klasy.
Jesteśmy na poziomie "przyjaciele".
Kiedyś stwierdziła, że się z kimś spotyka, ale ja uważam, że to blef:)
Ma koleżanki, które są główną zagrodą do niej i wszystko blokuja:(

Jest miła, rozmowna, spokojna, ułożona.

Prosze o jakieś sensowne porady, a nie jakieś zbreźne:)

z góry thx za pomoc:D

pozdro

faramka
 Wysłana - 15 styczeń 2006 01:08      [zgłoszenie naruszenia]

w LO jesteś, a nie wiesz, jak to się robi z dziewczynami ?

[www.bike.sandomierz.org]

Specjalista -

Reaver1
 Wysłana - 15 styczeń 2006 01:10      [zgłoszenie naruszenia]

Paktofonika - Archiwum Kinematografii - A robi się to tak.mp3 :>

Skator
 Wysłana - 15 styczeń 2006 08:02      [zgłoszenie naruszenia]

skoro kolezanki sa problemem to najpierw ubij kolezanki a potem siup do laski startujesz

VooDooMan
 Wysłana - 15 styczeń 2006 10:00      [zgłoszenie naruszenia]

Tak jak Skator napisał. Z baseballa w leb te kolezanki i do rowu z dziwkami. A tak na powaznie jaka to przeszkoda kolezanki? Co one nie oddchodza od niej na krok? Pilnuja jak suki majaca cieczke? Skoro jestescie przyjaciolmi to co przyjaciel z przyjaciolka pogadac na osobnosci nie moze? Bierzesz ja na bok bo masz sprawe idziecie sie przejsc i dzialasz.

Znawca -

slaweh
 Wysłana - 15 styczeń 2006 10:04      [zgłoszenie naruszenia]

sprzątnij koleżanki a późnej atakuj

robie swoje, ryzyko jest Moje.

ludzie niepijący są zupełnie inni niż ja %-)

Ekspert -

nioonia
 Wysłana - 15 styczeń 2006 10:11      [zgłoszenie naruszenia]

wez pod uwage to ze ona w tym wieku moze wolec miec starszego chlopaka, doswiadczonego, z samochodem itd a nie jakeigos 16latka

Znawca -

MarvBoy
 Wysłana - 15 styczeń 2006 10:12      [zgłoszenie naruszenia]

bije o 10 sogów, że żaden z nich jeszcze nigdy nie zagadał do panienki po naszych radach
to praca głupiego jeszcze nie widziałem żeby pojawił sie potem post dzięki wam poderwałem ją
******lenie a wy tu non stop piszecie !! koniec ludzie ***ać ich problemy puki nie zaczną doceniać naszej pomocy!! dostał ktoś kiedyś soga za rady poza userem którego one rozbawiły?? NIE więc olać ich

Ekspert -

nioonia
 Wysłana - 15 styczeń 2006 10:33      [zgłoszenie naruszenia]

marv a co Ci tak na sogach zalezy? moge Ci kilka oddac
trzeba miec satysfakcje z tego ze sprobowalismy pomoc...

Znawca -

MarvBoy
 Wysłana - 15 styczeń 2006 11:14      [zgłoszenie naruszenia]

akurat ta pomoc to praca głupiego i w ten sposób napędzamy koło głupoty
jeśli koleś nie potrafi zagadac dziewczyny pisze post pomocy my mu pomagamy i jakoś ją podrywa potem chce sie do niej dobrać, ale jakoś tez nie potrafi i pojawia sie post jak sie do neij dobrać, jak zakładać prezerwatywe itd. itp. my znowu swoje, potem post spóżnia jej sie okres 3 godziny czy jest w ciąży jestem załamany my piszemy i za miesiąc pojawia sie post dziewczyna mnie rzuciła co mam ze soba począć

słyszeliście ten dowcip?? czemu policjanci zawsze chodzą parami?? bo jeden potrafi pisac a drugi czytać, to samo jest z userami insomni wydaje sie, że pisać potrafią, ale z czytaniem problem bo tu ****a są 3 tematy jak zagadać dziewczyne !! jakby to ****a jakieś skąplikowane było
i tak ****a większosc takich gadek to spontaniczność a bez tego to koles sobie może stać i sie ślinić na nią. No i co podejdzie zagada i go spłąwi i co świat sie na tmyn ie kończy ujma na honorze też guwniana a przynajmniej nie ma takich pytań co by było gdyby. Co by było gdyby mama mnie nie upuściła przy chrzcie, co by było gdyby tata mnie nie bił po głowie ja ******le, ale sie stało i przynajmniej wiadomo na czym stoimy. Więc puki ludzie nie skończą ******lić a zaczną robić co 2 posta by nie było !!

więc podejdz do niej powiedz cześć koleżanki zlej daj jej do zrozumienia, że ot dla niej tam jesteś. Powiedz czy by sie gdzieś nie dała wyciągnąć i ****a całą filozofia ja ******le ściąga dla ułomnych
-podchodzisz i mówisz część
- ona cześć
- ty cześć koleżanki (z uśmiechem)
- one w hihot
- mówisz marcin wojtek kamil paweł i wyciągasz ręke
-ona speszona też sie przedstawia
*jak sie nie przedstawi i wyjedzie z tekstem walnij jakiś żarcik powinien być spontaniczny nie wiem bileciki do kontroli coś łjupiego a jak sie nikt nei zaśmieje wtedy robisdz zdołowaną mine i mówisz hahaha (ja tak robie wszyscy leżą)
- i mówisz czy by sie nie dałą gdzieś w piątek wyciągnąć i tyle
a jak mówi, że ma chłopaka to sie pytasz czy on by nei dał sie gdzieś wyciągnąć i ****a pamiętaj żeby potem nei *******lać tlyko zostać ipogadać spytać sie gdzie sie uczy, jak tma stres przed maturą czy tam testem gimnazjalnym, nie wiem cokolwiek

jezusiu takie akcje ot ja już w 1 LO przerabiałem z lepszym czy gorszym skutkiem !!

Ekspert -

cooqłka
 Wysłana - 15 styczeń 2006 11:17      [zgłoszenie naruszenia]

"Nie w sęsie fizycznym:)"

To co,chcesz ją zdobyć...psychicznie? W takim razie po prostu zapytaja ją czy nie chciała by zostać dziewczyną szamana .A propos "sęsu",to poćwicz ortografię .

A tak poważnie to po prostu staraj się z nią spędzać coraz więcej czasu - im lepiej ją poznasz, tym prędzej sam wyczujesz, co powinieneś zrobić . Żadne z nas tutaj nie jest wróżką

Do czytających moje posty,których zmyli nick: JESTEM FACETEM! Więc nie podbijać do mnie panowie %-)
---------------------
Zawsze się znajdzie odpowiednia filozofia do braku odwagi - Albert Camus

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Pomóżcie zdoyć dziewczyne:)

Strony: 1 2 3 4