FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4740 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nasze Szkoły
Pomoc na egzaminie z zewnątrz 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Pomoc na egzaminie z zewnątrz"   

obdkn
 Wysłana - 30 marzec 2014 15:31        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Cześć, mam pytanie. Czy korzystaliście kiedyś z pomocy na egzaminie od kogoś z zewnątrz? Jak to wygląda? Za trzy dni mam egzamin z algebry (nie wiem po co mi to skoro studiuję lingwistykę...) szukam kogoś kto pomoże mi na egzaminie, przez mms, mail czy coś takeigo. Trochę się boję że mnie złapią, ale choćbym stanął na głowie to i tak się tego nie nauczę (więc na logikę i tak nic nie stracę jak mnie złapią :P). Zastanawiam się jak to zaliczyć... Do tej pory znalazłem tylko [www.zdaj.org] - wysyłasz płacisz jakąś ustaloną kwotę, przesyłasz zdjęcie egzaminu, a oni podczas jego trwania wysyłają poprawne odpowiedzi. Pierwszy raz mam z czymś takim doczynienia ale podobno staje się to coraz bardziej popularne. To ostatni termin, a jak nie zaliczę to mam murowaną poprawkę... Trochę się żalę, ale proszę też o radę, korzystał ktoś kiedyś z takiej pomocy? Jakieś rady?

uśmiechnij się:)

Vayo
 Wysłana - 30 marzec 2014 16:12      [zgłoszenie naruszenia]

Nie polecam,kolega korzystał z tej strony.Potrzebował odpowiedzi z anatomii człowieka,a wysłali mu z instalacji budowlanych.Wszystko przepisał i niestety poleciał z uczelni po tym incydencie.

obdkn
 Wysłana - 30 marzec 2014 16:16      [zgłoszenie naruszenia]

hahahaha :D , dobre :P ale teraz na poważnie, zastanawiam się nad podstawieniem znajomego jeszcze, ale nie wiem czy przejdzie, dam kazdy hajs byle by nie było warunku :/

Choć podobno za podstawienie można mieć spore problemy

uśmiechnij się:)

Vayo
 Wysłana - 30 marzec 2014 16:49      [zgłoszenie naruszenia]

Najlepiej nie mieć takich dylematów,ale w praktyce niektórzy wykładowcy mają tak wyje.bane,że nawet nie patrzą kto jest na sali,zresztą na tych mniej chodliwych przedmiotach frekwencja jest z reguły na tyle niska,że wykładowca dopiero na egzaminie widzi większość studentów po raz pierwszy.Musiałbyś pogadać ze starszymi rocznikami co i jak.

P4tr1ck
 Wysłana - 31 marzec 2014 09:36      [zgłoszenie naruszenia]

Również nie polecam. Kolega korzystał, nie dostał połowy odpowiedzi, uwalił kolokwium

Nie umiesz szczęścia zauważyć?
Może za wysoko patrzysz.

Ekspert -

warek12
 Wysłana - 23 wrzesień 2014 13:00      [zgłoszenie naruszenia]

obdkn, to może nie dla ciebie, ale poszukaj platformy typu pledu.pl
To może być skuteczna metoda przy nauce.

pzdr

ridz
 Wysłana - 30 wrzesień 2014 00:34      [zgłoszenie naruszenia]

to nie lepiej się dobrze przygotować? masz w sieci tyle stron z testami do wyboru. testy, repetytoria i pomoc w nauce, podać przykład?

Elevation
 Wysłana - 30 wrzesień 2014 11:27      [zgłoszenie naruszenia]

Kursy e-lerningowe są bardzo skuteczne. Już w ogóle sporo przedmiotów jest prowadzona w ten sposób. W domu też szukam sobie takich stronek i ćwiczę. Jak macie jakieś to podsyłajcie :)

[www.pajacyk.pl]

ridz
 Wysłana - 30 wrzesień 2014 12:45      [zgłoszenie naruszenia]

tak. ale w e-learningu bardzo ważna jest samodyscyplina a wiadomo, że u młodych jest z tym kiepskawo. fajne są strony, których zawartość zgadza się z programem nauczania w szkołach, wtedy wszystko się dobrze zgrywa.

phobeus
 Wysłana - 30 wrzesień 2014 12:58      [zgłoszenie naruszenia]

Elevation
 Wysłana - 5 październik 2014 22:00      [zgłoszenie naruszenia]

No to masz np. przedtestem.pl wybierzasz przedmiot klasę itd.

[www.pajacyk.pl]

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Pomoc na egzaminie z zewnątrz

Strony: 1 2 3 4 5

Warto przeczytać: matura | Leśniczy | szkoła/przyuczenie w Wielkiej Brytanii | czy jest ktos z akademii medycznej z wroclawia?! | POTRZEBNE, RADY WSKAZÓWKI . JAKIE STUDIA !!!??? | sprawdzian zdolności manualnych | politechnika krakowska | Studia 1 stopnia a dalsza kontynuacja | Studia - zamknęty kierunek po 1 sem - co zrobić? | Przeniesienie z LO publicznego do zaocznego. | Budownictwo politechnika gdańsk | Plan pracy magisterskiej - "turystyczne wykorzystanie x" | Przykladowe pracy licencjackie | Informatyka - Uniwersytet Pedagogiczny czy WSZiB? | No i co teraz? | WSZOP Katowice | internet | zdradaa | red0210 | środek masy ściętego stożka | focus only silver | sympatia | syria | sciagniecie simlocka siemens cf62 | junkiejew | pierwsza randka | całować się | xox9292 | wargi sromowe | karinasabat | Ashantee | prostytutki | nju dżerzi | new jersey | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.