FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4782 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nasze Szkoły
Pomoc przy podaniu o obniżenie płątnosci za studia 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Pomoc przy podaniu o obniżenie płątnosci za studia"   

urling
 Wysłana - 5 październik 2011 11:06        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam

Prośba o pomoc jak w temacie

Konkretnie chodzi o podanie w sprawie obniżenia opłat za studia (na mojej uczelni jest przyjęte, że w trakcie toku studiów student 2 razy może się ubiegac więc chce spróbować)
Wszystko było by prosciej z motywacją prośby bo mógłbym napisać, ze trudna sytuacja finansowa tyle że nie do końca tak jest, ale skoro mam prawo do ubiegania się to czemu nie spróbować, tylko problem w tym jak rozsadnie umotywować swoją prośbe, bo zaświadczenie o dochodzie na 1 członka rodziny średnia ocen za ostatni semestr są załączone do dokumentu.
Nie wiem czy można jakoś bazować na argumencie, że wychowuje mnie tylko mama...
pomóżcie

Pan Śmierć
BARON
 Wysłana - 5 październik 2011 11:24      [zgłoszenie naruszenia]

Właściwie argumenty nie mogą być inne, skoro dajesz takie załączniki-piszesz o tym dochodzie na jedną osobę, ponieważ mama wychowuje Cię samotnie, o tym, że masz wysoką średnią, nie miałeś żadnych poprawek, warunków itd. i po prostu sytuacja rodzinno-materialna zmusza Cię do ubiegania się o zniżkę.

W takich wnioskach wszyscy piszą zawsze to samo, ze względu na kryteria jakie trzeba spełniać, żeby się o tą obniżkę ubiegać.

AD ANCALES, PLEBES!!!! EGO SUM BARON!!!
Veni, Vidi, Banni!%-)
Mafia znających łacinę%-)Baron wszystkich działów%-)
Rada Jedenastu i Inso 2009

Ekspert -

urling
 Wysłana - 5 październik 2011 11:36      [zgłoszenie naruszenia]

tylko, że wg tych przeliczników czy tego"jak powinno być" to nie jest trudna sytuacja bo o ile sie nie myle dochód na 1 osobe nie powinien przekraczac 500 ileś tam złotych wiec nawet jak by mama zarabiałą najnizszą krajową przy podzieleniu na 2 wyjdzie więcej a tak naprawde zarabia ok 2 tys no i nie mam rodzeństwa wiec mam prawo do złożenia podania ale nie chce zeby z tego co napisze w podaniu po zestawieniu włąsnie z dochodami na 1 osobe nie wyszły sprzecznosci

Pan Śmierć
BARON
 Wysłana - 5 październik 2011 11:39      [zgłoszenie naruszenia]

No ale Ty się mieścisz w tych kryteriach finansowych wyznaczonych przez uczelnię czy nie?

Veni, Vidi, Banni!%-)

Ekspert -

urling
 Wysłana - 5 październik 2011 11:52      [zgłoszenie naruszenia]

tz. to nie są kryteria wyznaczone przez uczelnie, ale jak siegam pamiecią zawsze miałem za duży dochód zeby się ubiegać o jakies stypendia socjalne czy inne. Uczelnia zezwala na ubieganie się o obniżenie czesnego 2 razy w ciągu toku studiów wczystkich studentów(ja jestem juz na 5 roku a nie składałem ani razu). Pamiętam nawet jak miałem wykłady z dziekanem sam zachęcał, żeby składać takie podania bo to czy je przyznają czy nie zalezy od ilości podań.
Ale mój problem polega na rozsadnym uomotywowaniu danego podania, bo dziwnym mi się wydaje motywować trudną sytuacją finansowa gdzie na 2 osoby wychodzi po 1tys. Wiem kokosy to to nie są ale...

P4tr1ck
 Wysłana - 5 październik 2011 12:00      [zgłoszenie naruszenia]

Zawsze dobrze umieścić osiągnięcia naukowe, publikacje, aktywność studencką oraz inną, w zasadzie wszystko co może pomóc. Dobra średnia też powinna być brana pod uwagę

Nie umiesz szczęścia zauważyć?
Może za wysoko patrzysz.

Ekspert -

urling
 Wysłana - 5 październik 2011 12:12      [zgłoszenie naruszenia]

To wszystko o czym mówisz P4tr1ck jest dodawane w oddzielnym załączniku. Mi chodzi o samo podanie: Zwracam sie z prośbą.........
i ta druga część motywuje swą prośbe i własnie o to sie rozchodzi ze nie wiem czym mam zmotywować jak mase rzeczy jest juz wymienionych w załaczniku, a trudna sytuacja finansowa przy dochodzie 1 tys na osobe wg mnie brzmi mało przekonujaco.
Ewentualnie mógłbym wspomniec o trudnej syt rodzinnej (wychowuje mnie tylko mama) ale czy to było by dobre?

Pan Śmierć
BARON
 Wysłana - 5 październik 2011 12:17      [zgłoszenie naruszenia]

Załącznik po to się daje, żeby potwierdzić to, co się pisze w argumentacji w podaniu, m.in.

Veni, Vidi, Banni!%-)

Ekspert -

urling
 Wysłana - 5 październik 2011 12:19      [zgłoszenie naruszenia]

hehe}

ok teraz myśle, że sobie poradze:D
Mentalny SOG dla Was Panowie

pozdr

Don quixet
DON TO CHUJ
 Wysłana - 5 październik 2011 17:06      [zgłoszenie naruszenia]

Jednak płatne studia są dla niedojd życiowych - JAKIM CUDEM DO KÓRWY NĘDZY BĘDĄC NA 5 ROKU MOŻNA MIEĆ PROBLEMY Z PODANIEM DO DZIEKANA, PYTAM SIĘ!

RECEDITE,PLEBES! GERO REM IMPERIALEM!
Mafia znających łacinę%)
Si vis pacem, para pecunia et nulla dies sine linea%-)
I shall be nicer, if you will be smarter.

Specjalista -

urling
 Wysłana - 5 październik 2011 18:20      [zgłoszenie naruszenia]

uffff dobrze, że nie do ****Y.....

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Pomoc przy podaniu o obniżenie płątnosci za studia

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Kilka pytań odnośnie studiów informatycznych | bezpieczeństwo narodowe | szkolne zachowania | Szkoła | PROFIL LOGISTYCZNY! | Konkurs "Tydzień dla Oszczędzania" Bierze ktoś udział ? | zdrowie publiczne | Błagam o pomoc!Grozi wyrzucenie ze szkoły!!! | Nieobecności usprawiedliwione | Matematyka finansowa | Praca | Rozmowa kwalifikacyjna na studia II stopnia, jak wyglada? | lektoraty - trzeba chodzić ? | Gdzie najlepiej studiować angielski w Katowicach? | poprawa matury | Zmiana szkoły | bezsennosc | polskie gwiazdy fotki | czy kobiety to | sztanga i cash | opowiadanie erotyczne mam i syn | drzwi sie | królik | Kevin Carter | nokia lumia | lamanie simlocka simens c62 | ofe | ixi | seź dziecko przygoda | sex przygody w dzieciństwie | aprobata | królika | motyw śmierci | szwecja | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.