FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 5015 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nauki Humanistyczne
Pomoc przy pracy maturalnej 
[powiadom znajomego]    
Autor "Pomoc przy pracy maturalnej"   

Romek1221
 Wysłana - 5 luty 2015 15:42        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Siemka potrzebuje szybko pomocy przy bibliografi na maturę. Mój temat to "Porównaj różne wcielenia diabła w literaturze i omów ich funkcje"

B.podmiotu
Biblia (nie wiem jakie wydanie napisać, miejsce i rok)
Dante Alighieri "Boska komedia", tłumaczenie Edward Porębowicz, Warszawa 1984.
Johann W.G "Faust", tłumaczenie Feliks Konopka, Warszawa 1968.
Adam Mickiewicz [w:] "Ballady i romanse", Kraków 2008 "Pani Twardowska"
Michaił Bułhakow "Mistrz i Małgorzata", tłumaczenie Irena Lewandowska i Witold Dąbrowicz, Warszawa 2001.

B.przedmiotu
Michał Rożek "Diabeł w kulturze polskiej", Warszawa 1993
Słownik frazeologiczny j.polskiego ??? TU nie wiem co wpisać
Daniel Olszewski "Polska kultura religijna na przełomie XIX i XX wieku", Warszawa 1996.

Proszę o sprawdzenie i pomoc!!!

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Pomoc przy pracy maturalnej

Warto przeczytać: OBRAZ ŚMIERCI Z ROMANTYZMU?!?!?! | przedstaw rozne ujecia moty milosci w literaturze i sztuce - konespekt | Obraz analiza i interpretacja | Prosze o pomoc - wstep do pracy ustnej z polskiego | prawdopodobne tematy matury pisemnej z Polskiego 2009 czego się można spodziewać? | Matura Ustna 2009 /prosze o pomoc | Interpretacja obrazów "W altanie" Gierymskiego oraz "Dworek jesienią " Kamockieg | "Omów środki językowe służące funkcji perswazyjnej" - proszę o pytania do tematu... | Sprawdzenie | Czy mogę mieć na maturze kartkę z tekstami piosenek ?? | Jak napisać ramowy plan wypowiedzi pracy maturalnej z ustnego polskiego??? | Przeprowadz dialog z Doktorem Piotrem - Stefana Zeromskiego POMOCY!!!! | Pytanie | Fragment filmu w prezentacji maturalnej. | pytanie mam - Polska ale jaka ?? wejdz i prosze pomóż :) | pomocy! | ford focus otwarcie przedniej maski | ewelina kopic | edyta lewandowska | kowalczyk | xedos | nokia c3 biały ekran | ćwiczenia na żołądź | tata syn sex | sex z ojcem | don quixet mod | lloret de mar | nihilizm | ojciec jezdzi na ryby | tyson | native speaker | showup carmen | inferno | porady dla kobiet ważne | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.