FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4590 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nauki Humanistyczne
Pomoc przy pracy maturalnej 
[powiadom znajomego]    
Autor "Pomoc przy pracy maturalnej"   

Romek1221
 Wysłana - 5 luty 2015 15:42        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Siemka potrzebuje szybko pomocy przy bibliografi na maturę. Mój temat to "Porównaj różne wcielenia diabła w literaturze i omów ich funkcje"

B.podmiotu
Biblia (nie wiem jakie wydanie napisać, miejsce i rok)
Dante Alighieri "Boska komedia", tłumaczenie Edward Porębowicz, Warszawa 1984.
Johann W.G "Faust", tłumaczenie Feliks Konopka, Warszawa 1968.
Adam Mickiewicz [w:] "Ballady i romanse", Kraków 2008 "Pani Twardowska"
Michaił Bułhakow "Mistrz i Małgorzata", tłumaczenie Irena Lewandowska i Witold Dąbrowicz, Warszawa 2001.

B.przedmiotu
Michał Rożek "Diabeł w kulturze polskiej", Warszawa 1993
Słownik frazeologiczny j.polskiego ??? TU nie wiem co wpisać
Daniel Olszewski "Polska kultura religijna na przełomie XIX i XX wieku", Warszawa 1996.

Proszę o sprawdzenie i pomoc!!!

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Pomoc przy pracy maturalnej

Warto przeczytać: poeta kronikarzem swojej epoki???? | "miedzy chaosem a forma" czytanie ze zrozumieniem | List wysłany w zaświaty | [Hist. adm.] Władza wykonawcza w "Konst. 3 maja" | misyjna olimpiada znajomosci afryki | Polski, matura ustna | traktat wersalski a sprawa polska | Inteligencja poznawcza- praca | [hist] czy czlowiek moze zyc bez religii | {hist}referat | [pol] temat maturalny | [POL] Lament Swiętokrzyski | Postawa franciszkańska | [pol] analiza i interpretacja Jerzy Libert- Boża Noc | Prezentacja maturalna - poblem | Prezentacja Maturalna | grudka na powiece | studia wojskowe | zdjęcia od 18 lat | bmw 220 tys km | insomaniak | kamery internetowe | gabriela | produktywnosc kasjera | studenty sa happy | wyznania kobiet | Chętnie czytam czasopisma techniczne | jak długo sex | calivary | jak wyszukiwać przetargi | zagraniczne | co jemy | jezyk niemiecki | orgazm na antenie | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.