FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 673 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nauki Humanistyczne
Pomoc z prezentacją maturalną. 
[powiadom znajomego]    
Autor "Pomoc z prezentacją maturalną."   

pajaczeq
 Wysłana - 29 marzec 2008 19:36        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam jestem pewny że na forum jest wielu wybitnych polonistów, więc chciałbym poprosić o parę wskazówek co do prezentacji maturalnej a mianowicie: sprawa wygląda tak, mam czas na oddanie pracy do poniedziałku i na weekendzie muszę ją napisać. Czy ktoś z was mógłby mi udzielić paru wskazówek co do mojej pracy, jak ogólnie powinien wyglądać zarys takiej pracy i jakich mniej więcej wierszy powinienem użyć i powiedzieć coś ogólnie tak żebym dał z tym rade. Mój temat to: "Poezja najdoskonalszym sposobem mówienia o miłości. Omów zagadnienie odwołując się do wybranych wierszy pochodzących z różnych epok." Z góry dzięki przyda mi się każda forma pomocy która usprawni mi pisanie ;] Wiem że może ten temat ma mało wspólnego z siłownią, ale nie bezpośrednio też jest z nią powiązany XD.

pozdro

Pan Śmierć
BARON
 Wysłana - 29 marzec 2008 19:45      [zgłoszenie naruszenia]

Wiem że może ten temat ma mało wspólnego z siłownią, ale nie bezpośrednio też jest z nią powiązany XD.

To nie SFD

Podaj literaturę jaką masz to Ci damy wskazówki.

AD ANCALES, PLEBES!!!! EGO SUM BARON!!!
Veni, Vidi, Banni!%-)
Mafia znających łacinę%-)Baron wszystkich działów%-)
Rada Jedenastu i Inso 2009

Ekspert -

pajaczeq
 Wysłana - 29 marzec 2008 19:54      [zgłoszenie naruszenia]

Sorki za to, pomyłka ;] a co do literatury to właśnie nie wiem jakie wiersze wybrać. Dlatego też proszę o pomoc. Miałem z polonistką ugadać jakie wiersze wybrać, później były święta i tak wyszło że zostałem bez niczego. Jak możesz poradź mi coś a jak nie to będę dzisiaj tego szukał w nocy aż znajdę ;]

Pan Śmierć
BARON
 Wysłana - 29 marzec 2008 19:59      [zgłoszenie naruszenia]

"Do trupa" Morsztyna, jakieś wiersze Poświatowskiej albo Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej, Goethego, Staffa, Dantego, Petrarki.

AD ANCALES, PLEBES!!!! EGO SUM BARON!!!
Veni, Vidi, Banni!%-)
Mafia znających łacinę%-)Baron wszystkich działów%-)
Rada Jedenastu i Inso 2009

Ekspert -

pajaczeq
 Wysłana - 29 marzec 2008 20:02       [zgłoszenie naruszenia]

Ok dzięki zaraz zaczynam szukać tych wierszy i zapoznam się z nimi, a kiedy już je znajdę to co wtedy, możesz mi jakoś ogólnie powiedzieć jak to napisać żeby było dobrze. Bo właśnie się za to wziąłem i przeglądam sobie inne prace. Możesz mi jakiś ogólny zarys przedstawić jak Ty byś to zrobił ?

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Pomoc z prezentacją maturalną.

Warto przeczytać: absolutyzm we Francji | Śladami Mickiewicza | PROSZE O POMOC - BARDZO PILNE | POTRZEBUJE POMOCY !! OD ZARAZ !! | ***JESIEŃ LUDÓW*** | Szlachta Polska - proszę o pomoc | Książki | prehistoria | ciekwe cytaty historyczne - wodzów, o wodzach, o działaniach | Działy Histori | hawaje | TEBY | Bitwa pod Zielencami 18.06.1792 | Czarownice i wiedźmy | Gry historyczne | Bogowie Słowiańscy | ilew | rejestracja samochodu przez osoby trzecie | opowiadania erotyczne nastolatki | stypendium | switch | przesyłka za stanów | torrentów | tomek turbox | f30 | co ostatnio czytasz | mefistofeles | sex tape | sex zdjecia | autodata | łęczna | umk warunek | OPIS KONTROLEK BMW 320 | celebrites pussy | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.