FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 794 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Pomoc z umowa 
[powiadom znajomego]    
Autor "Pomoc z umowa"   

jonny braw
 Wysłana - 2 luty 2007 17:08        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam potrzebuje informacji o tym w jaki sposob mam sporzadzic umowe. Jeden gosc pozyczyl ode mnie kase i miga sie z jej oddaniem, chcialbym dowiedziec sie ile moze kosztowac sporzadzenie umowy, skonstruowanie jej w taki sposob by okreslic ilosc czasu w przeciagu ktorego musi oddac pieniadze i okreslenie zastawu. Oczywiascie moznaby bylo mniej oficjalnie ale nie chce niepotrzebnych problemow robic

Skarbowy
 Wysłana - 2 luty 2007 17:09      [zgłoszenie naruszenia]

Jezeli do tej pory nie oddał ci kasy to sądzisz, że podpisze umowę

wątpię

Ciężko być zaje*istym, ale staram się to znosić z podniesionym czołem.

Specjalista -

curf
 Wysłana - 2 luty 2007 18:18       [zgłoszenie naruszenia]

chcialbym dowiedziec sie ile moze kosztowac sporzadzenie umowy,
- w zasadzie nic (nie licząc kosztu papieru i tuszu )

skonstruowanie jej w taki sposob by okreslic ilosc czasu w przeciagu ktorego musi oddac pieniadze i okreslenie zastawu
- warunki umowy określają w umowie jej strony.

Tylko dlaczego umowa nie została spisana PRZED

PROSZĘ NIE ZWRACAĆ SIĘ DO MNIE MAILEM O WYKONANIE GRAFIKI :-)

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Pomoc z umowa

Warto przeczytać: odszkodowanie pzu | Nękanie z numeru zastrzeżonego... | papiery wartosciowe | odmowa manadatu za zaklucanie ciszy?niby? | Plan Operacyjny! | Straz Miejska - zapytanie o kierujacego | Sprawa o ubliżanie- opłaca się? | napad z gazem pieprzowym | potrzebuję sprawozdania finansowe 4 firm z tej samej branży | niesłuszne bezpodstawne fałszywe rzekome pobicie i nękanie pomocy | Ile grozi za...? | Samochód na raty jaka umowa ?? | Odpowiedzialność materialna w pracy. | Konto - kilka pytań | przyznanie kuroniówki | działka rolna a jej użytkowanie... | stanisławowski | oswiecim | katarzyna janus | zaburzenia osobowości | upskirt celebrity | poprawa matury | pamela anderson | jak zostac realista | moje serce bije dla ciebie | Ridwan | głosiu | burn in snow | pełnomocnictwo | buddyzm | roksa szczecin | david91 | związku | kulki analne | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.