FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4057 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Pomocy, Sytuacja bez wyjścia:( 
[powiadom znajomego]    
Autor "Pomocy, Sytuacja bez wyjścia:("   

dudolf
 Wysłana - 5 luty 2010 23:33        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam. Poradźcie mi co ma dalej zrobić, a mianowicie jestem ze swoja dziewczyną/narzeczona od ponad 2 lat, oświadczyłem się jej, gdyż byłem przekonany, że to ta jedyna i ustaliliśmy datę ślubu.
Jedna z każdym upływającym miesiącem uświadamiałem sobie, że nie chcę się jeszcze żenić. W końcu wezbrałem się w sobie i poprosiłem ją o przełożenie ślubu i to była najgorsza rzecz. Od tamtego czasu wpadła w depresję, codziennie się kłócimy. Nie chcę już z nią być, jednak mówi mi, że zabije się jeśli ją zostawię.

Pomóżcie mi co mam robić?

YoungBuck
 Wysłana - 5 luty 2010 23:35      [zgłoszenie naruszenia]

zabic sie nie zabije
spokojnie mozesz odejsc
troche pomarudzi
i jej przejdzie

- co tam u ciebie ryju ?
- aaa znowu mnie jakis frajer zagonił
- a to kórwa pjerdolona !!

Kate_KT
 Wysłana - 5 luty 2010 23:37      [zgłoszenie naruszenia]

jesteś pewien, że nie chcesz z nią być? może tylko spanikowałeś?
nie kochasz jej?
są trudniejsze momenty w życiu. nie zostawiaj jej teraz jak ma depresje. osoby z depresją są skłonne do samobójstwa.
no chyba, że depresją nazywasz zwykły dołek.

dudolf
 Wysłana - 5 luty 2010 23:53      [zgłoszenie naruszenia]

Dodam, że ogólnie ma bardzo złą sytuacje rodzinna, rodzice alkoholicy,w domu tylko wódka i bicie. Zawsze mi powtarzała, że chciała by być taka ze mną szczęśliwa i wydostać się z tamtego bagna, a teraz?? Mówi, ze się zabije, a ona ma taka słabą psychikę.
A ja nie jestem niestety pewien czy chcę z nią być. Rozum podpowiada, że tak a serce niestety inaczej:(:(

moschino
 Wysłana - 6 luty 2010 00:07      [zgłoszenie naruszenia]

Ile macie lat?
Jakies (ile) zwiazki za soba?
Co nagle sie stalo, ze stwierdziles, ze to jednak nie to?
Co sklonilo Cie do oswiadczyn?
Nie chesz byc z nia, czy nie chcesz na razie sie z nia zenic?

Zmieniony przez - moschino w dniu 2010-02-06 00:08:30

"Tis better to be silent and be thought a fool, than to speak and remove all doubt"

Znawca -

Kate_KT
 Wysłana - 6 luty 2010 00:11      [zgłoszenie naruszenia]

masz kogoś innego na oku?
jeżeli nie, to nie zostawiaj jej na razie samej.
często przed ślubem nadchodzą takie wątpliwości. poczekaj trochę. może świadomość, że nie jesteś zagrożony ślubem uspokoi u Ciebie emocje.
i postaraj się, żeby przerwać kłótnie.

sytuacja jest wbrew pozorom bardzo ciężka. ona ma jakieś dobre przyjaciółki? kogoś z kim możesz pogadać co i jak i zapewnić jej wsparcie i kogoś kto będzie ją pilnował?

dudolf
 Wysłana - 6 luty 2010 00:15      [zgłoszenie naruszenia]

mamy po 23lata, i po jednym juz poważnym związku w życiu, ale nie był on aż tak ważny jak teraz, teraz byliśmy narzeczonymi. Po prostu im bliżej ślubu tym bardziej chciałbym coś zrobić żeby ten czas zatrzymać. Jeśli zostanę z nią to minie kolejny czas i miesiące a ślub za pół roku. Jeśli od niej odejdę bo boje się że coś sobie zrobi. Niestety nie ma kogoś kto mógłby ja przypilnować:(((((

dudolf
 Wysłana - 6 luty 2010 00:18      [zgłoszenie naruszenia]

oświadczyłem jej się w tamtym roku bardzo nalegała na te zaręczyny, a ja nie wiem, może chciałem, żeby sobie już odpuściła? Ale czas zaczął taks szybko biec;(:(:(

moschino
 Wysłana - 6 luty 2010 00:23      [zgłoszenie naruszenia]

Po prostu powiedz jej na razie, ze nie jestes gotowy na slub. Nie mow jej od razu, ze nie wiesz, co z Wami bedzie, po prostu powiedz, ze za szybko to wszystko sie dzieje. Dojdzie do siebie, moze gdzies razem wyjedzcie, odetchnijcie od codziennych problemow i przemyslcie swoja przyszlosc na spokojnie.

Z tego, co piszesz wynika, iz jestes z nia, bo Ci jest jej przykro Na tym nie buduje sie zwiazku. Nie mozesz byc z nia cale zycie i cieszyc sie, ze jej pomagasz, bo zwariujesz.

Zmieniony przez - moschino w dniu 2010-02-06 00:24:04

"Tis better to be silent and be thought a fool, than to speak and remove all doubt"

Znawca -

dudolf
 Wysłana - 6 luty 2010 00:31      [zgłoszenie naruszenia]

rozmawiałem z nią wczoraj i mówiłem jej, że nie chcę na ranie się żenić, ale wcale nie przestałem jej kochać, ale ona tak zaczęła płakać i histeryzować, że nie mogłem na nią patrzyć, gdy jest w takim stanie.. mam ja zapewniać, że wszytko będzie dobrze, że się z nią ozenie? dziś mi napisała, że zrywa ze mną i że się zabije:(:(:(

Kate_KT
 Wysłana - 6 luty 2010 00:33      [zgłoszenie naruszenia]

odwołajcie ślub ale zostań z nią. powiedz, że nie jesteś gotowy.
to, że boisz się ślubu nie znaczy, że jej już nie chcesz. sam piszesz, że chciałbyś zatrzymać czas. czyli chyba nie jest tak źle jak jest teraz?
jeżeli uda się to zrobić to może jakoś wyjdziecie na prostą. nie przekreślaj od razu związku. nie jeden raz każdy znajdował się w takiej sytuacji, że nie wiedział czego chce. ale później okazywało się, że to faktycznie jest druga połówka. i że bez siebie jest jeszcze gorzej. dajcie sobie czas po wyprostowaniu sytuacji. sam mówisz, że teraz się kłócicie i sytuacja jest napięta. może jak się to unormuje to uczucia wrócą. jeżeli nie to będziesz musiał kombinować.

Ona jest z patologicznej rodziny. boi się, że Cię straci. znalazła kogoś przy kim w końcu jest szczęśliwa i nie ma co Cie oszukiwać, że "jakoś" sobie poradzi po rozstaniu. będzie jej cholernie ciężko.

jeżeli wiesz, że nic już nie czujesz to przynajmniej nie zostawiaj jej z dnia na dzień...

panikuje i dlatego tak pisze. czuje, że masz wątpliwości i że wszystko jej się wali.
bądź teraz z nią. nawet jeżeli tego nie będzie chciała.

chociaż jeżeli by tego nie chciała to by nie pisała o samobójstwie. jej świat się zawalił ale chce żeby ktoś to uratował.

Zmieniony przez - Kate_KT w dniu 2010-02-06 00:38:20

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 6 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Pomocy, Sytuacja bez wyjścia:(

Strony: 1 2 3 4 5 6

Warto przeczytać: Jak poderwać koleżankę na którą wpływ mają koleżanki | sponsoring .... | Sen... | Moja dziewczyna "dusi się" w związku... | hop siup wymiana dup, regóły tematu str. 17 | Pierwszypocałunek | ogloszenie | Sens | Pmozcie - dluzej nie pociagne. | zagubienie | Gdzie poznac normalne panny (przemyslenia) | Zdrada.. No i co? | ekhm, przyjaciel. tak tak :) | pomoc | co o tym myslicie? | Jak to interpretować ? | gosling | co po śmierci | reklama coca coli | xanax | kosmonautka | kobiety to | tencza | maxmodels | Shisha tytoń do bibułki | sex w wojsku | beatbox | beat box | monika sewiolo | zespół jelita drażliwego | szkoła po gimnazjum | woźniak | jaką golarkę kupić | left 4 dead | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.