FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1126 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Militaria
Pomocy.... 
[powiadom znajomego]    
Autor "Pomocy...."   

mecen
 Wysłana - 23 wrzesień 2005 16:28        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

czesc ,chciałem sie dowiedziec czy nie wiecie jaki w tym roku rocznik biorą do Wojska? bo ja jestem rocznik 87 i dostalem wezwanie na komisje i w tym roku zrobilem sobie rok przerwy od szkoly, i czy moga 87 wziasc w tym roku?

minner
SZPIEG
 Wysłana - 23 wrzesień 2005 17:11      [zgłoszenie naruszenia]

ale skoro na komisje to chyba dopiero bedziesz mial przydzielona kategorie... czy juz masz kategorie A ????

jesli komisja lekarska to jeszcze troche potrwa zanim Cie wezma....

jesli to wezwanie do WKU po przydzial, no to juz musisz sie szykowac do woja, ewentualnie szybko zalatwiac jakas szkole....

"Only the deads will see the end of war"
MODERATOR MILITARIÓW od 2007 :-)
INSOMNIA 2013

Ekspert -

mecen
 Wysłana - 23 wrzesień 2005 18:16      [zgłoszenie naruszenia]

narazie dostalem na komisje lekarska wezwanie,czyli jak tylko na komisje lekarska to nie pojde (narazie)do woja?

minner
SZPIEG
 Wysłana - 23 wrzesień 2005 18:25      [zgłoszenie naruszenia]

no najpierw musza Ci na lekarskiej kategorie przydzielic...

wiec nie martw sie , tak szybko Cie do woja nie wezma

"Only the deads will see the end of war"
MODERATOR MILITARIÓW od 2007 :-)
INSOMNIA 2013

Ekspert -

mecen
 Wysłana - 10 październik 2005 01:54       [zgłoszenie naruszenia]

ahaaa

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Pomocy....

Warto przeczytać: Co wybrać do samoobrony / może Gaz | dobre mini - rakietki | Jakie bajery potrzebne sa do świecy dymnej??? | kto jest za uniewinnieniem | przeszkolenie wojskowe ... | egzaminy do policji | Mafie i gangi pomóżcie | Przegląd Sił Powietrznych RP dla zainteresowanych | Zmiana terminu komisji lekarskiej | Atchisson Assault Shotgun | ODwołanie terenowej woskowej komisji lekarskiej | .500 SW Magnum?? | Najlepsza broń strzelecka | kbw i sztucer- znajdźcie różnice | WAZNE ZAPYTANIE !!! | Wiatrówki | skórcenie kadencji | zrobiłam loda psu | sztuczna pochw | uchodzcy | szukam faceta na sex250 | szukam faceta na sex str 250 | inso wybory | wybory | nauczycielką | Moja pani | Siadanie na twarz | Wez mnie | dominacja lizanie cipki | Mloda szuka | szuka chlopaka | chetne na seks z krakowa | zajebiste dzwonki na telefon | Grubaski | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.