FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1763 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Pomozcie Chodzi o odszkodowanie 
[powiadom znajomego]    
Autor "Pomozcie Chodzi o odszkodowanie"   

Sylu
 Wysłana - 21 czerwiec 2010 16:33        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

napisze krotko nie wymieniajac szczególow czemu po co i dlaczego ... kumpel wjechal do rowu maluchem z trójka pasażerów w tym ja poniewaz byl on po dymie(trawce) i po dwóch piwach myslac ze nic nikomu sie nie stalo powaznego tak jak mi po za rozcieta warga i kilkoma siniakami kazalem mu uciekac z miejsca wypadku z innym kumplem i wziolem to na siebie.. zostalem ja i poszkodowany pasażer(tez kumpel)
przyjechala karetka policja.. karetka zabrala poszkodowanego ja odmowilem wycieczki na pogotowie.. auto mialo oc wazne jeszcze 1 miesiac,poszkodowany lezał powyzej 7 dni w szpitalu... chodzi mi o to ze to jest na mnie i nie chcial bym zeby odszkodwanie bylo zalatwiane sadowo... a oni czyli sprawca wypadku i poszkodowany dogaduja sie miedzy soba o odszkodowanie poszkodowany chce ok.6tys zl napewno dostal inne odszkodowanie z urzedu niewiem jak to okreslic w kazdym razie kase dostal i chce jeszcze od kumpla czy ma prawo ubiegac sie o ta kase i czy po uplywie prawie roku od zdarzenia mogl by zalozyc sprawe?? wiem ze strasznei tu zamotalem i nie sprecyzowalem dokladnie o co mi chodzi... pytajcie a odpowiem jezeli bedziecie chcieli wiedziec cos wiecej

mlkv
 Wysłana - 21 czerwiec 2010 16:50      [zgłoszenie naruszenia]

Napisz to jeszcze raz, jak człowiek, stosując odpowiednie znaki interpunkcyjne.

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

Ekspert -

Sylu
 Wysłana - 21 czerwiec 2010 17:15      [zgłoszenie naruszenia]

łooo... pisac od nowa nie bede napewno.. chodzi o to ze nie ja spowodowalem wypadek tylko kumpel który byl pod wplywem tego i tego,a policji powiedzialem ze ja prowadzilem. poszkodowany z sprawca dogaduja sie miedzy soba co do odszkodowania.
a chcialem dowiedziec sie czy on moze rzadac tej kasy od kumpla i jezeli by on mu jej nie dal czy poszkodowany moze zalozyc sprawe chca uzyskac odszkodowanie sadowo ?? jasniej nie potrafie

Zmieniony przez - Sylu w dniu 2010-06-21 17:27:11

TuWaldek2
 Wysłana - 21 czerwiec 2010 17:45      [zgłoszenie naruszenia]

po 1 to poszkodowany bedzie rzadac hajsu od ciebie
bo to ty przeciez spowodowales wypadek

caluj sygnet

yennie
 Wysłana - 21 czerwiec 2010 17:45      [zgłoszenie naruszenia]

kto jest wlascicielem auta?

Znawca -

mlkv
 Wysłana - 21 czerwiec 2010 18:07      [zgłoszenie naruszenia]

"łooo... pisac od nowa nie bede napewno..
jasniej nie potrafie" - to nie licz że będę tracił czas rozszyfrowując każde zdanie by dojść do tego co autor chciał powiedzieć.

Myślę, że spora część userów którzy mogliby pomóc ma podobne podejście do własnego czasu.

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

Ekspert -

Szue
 Wysłana - 21 czerwiec 2010 18:07      [zgłoszenie naruszenia]

łooo... pisac od nowa nie bede napewno..

Skoro tobie nie chce się tego nawet po ludzku napisać, to czemu komuś miałoby się chcieć rozszyfrowywać twoje wypociny i ci pomóc?

Sylu
 Wysłana - 21 czerwiec 2010 18:19      [zgłoszenie naruszenia]

tego po ludzku nie da sie napisac... i nie ja prowadzilem tylko wziolem na siebie bo kumpel prawdopodobnie poszedl by siedziec... oni dogaduja sie miedzy soba ja placic za nic nie bede .. ale zastanawia mnie to czy po roku czasu koles moze zalozyc sprawe o odszkodowanie od kierowcy czyli "mnie" bo tak jest na papierku.
auto bylo na mnie ale oc na starego wlasciciela

Sylu
 Wysłana - 21 czerwiec 2010 18:29      [zgłoszenie naruszenia]

dodam jeszcze ze dostalem za to 300 godzin do odrobienia w czynie spolecznym i zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych na 2 lata i dozor kuratora poszkodowany napwno dostal odszkodowanie czy ma on prawo domagac sie dodatkowo odszkodowania odemnie?

INSOMNIA
 Wysłana - 21 czerwiec 2010 18:33      [zgłoszenie naruszenia]

jak mozna napisac, ze po ludzku sie nie da? ale czego sie spodziewac po kims kto bierze na siebie odpowiedzialnosc za cudze czyny.

przeciez jesli cale zdarzenie jest z twojej winy-a jest to jesli kogos ma pozwac to wlasnie ciebie.
co do roku od zdarzenia- nadal moze wytoczyc powodztwo.

a na reszte nie odpowiem, bo nie mam czasu, ani checi ustalac stanu faktycznego z tego belkotu.

INSOMNIA
 Wysłana - 21 czerwiec 2010 18:34      [zgłoszenie naruszenia]

konkretnie kto mu wyplacil odszkodowanie i z jakiego tytulu?

bo rownie dobrze moglo to byc NNW z uczelni, np.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Pomozcie Chodzi o odszkodowanie

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: Dziedziczenie gruntów rolnych | Nabycie praw do spadku; step by step request | kanar placic czy nie | Jak napisać ??????? | oszuści czy dobroczyńcy MLM | Świadectwo? | Podanie o prace i zyciorys | ile mozna dostac za psoiadanie nielegalnego oprogramowania ?? :) | Co potrzeba by otworzyć własny klub!! | Praca - mity i fakty | KURS $ | Ciekawy Biznes;) | Oszukany na allegro | Czegoś tu nie rozumiem... | co mi grozi ?? pomocy | NIP - chce otrzymać | kod ograniczeń nokia 6303ci | 18559735 | ots tibia | nightflight | kocham dziewczyne kolegi | monikaa11- | monikaa11 | psychologia | chillout | puchar dona | glutex | szybkie czytanie | Wso cz 1 | ops | japonia | abriged | pezet | wypożyczalnia | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.