FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1961 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Pomozcie co mam robic:( 
[powiadom znajomego]    
Autor "Pomozcie co mam robic:("   

gucio666
 Wysłana - 16 sierpień 2009 12:00        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Mam 20 lat i nie mam dziewczyny wiekszoc osob ma juz takie na stale a ja nie:( mialem tylko 1 w swoim zyciu i to b krotko reszta to epizody ale to dawno temu.Nie szukalem bo myslalem ze pewnie znajde jak kazdy a tu nic:( Nie che byc sam tez chce jak inni miec ta osobe do ktorej mozna sie przytulic ktora bedzie myslec o mnie itp
Szukam teraz przez fotke moze to nie najlepszy sposob ale zawsze lepsze to niz nic.Zapytacie a znajomi hmm w tej chwili nie mam zbyt duzo wiekszosc sie porozchodzila powyjezdzala z klasy juz kontakt nie ten sam.Nie wiem co robic myslalem o klubach ale samemu isc do klubu to tez nie za fajnie.Teraz ide na studia nie poto zeby sie uczyc tylko poto by znajsc jakas dziewcyzne ktora bedzie mi odpowiadac,zapisac sie mam zamair na kurs tanca itp.
Pomozcie co mam robic tyko temat jest powazny dla mnie niejst mi do smiechu raczej smutno mi ze tak sie potoczyly moje losy.Poradzcie mi co robic gdzie sic moze gdzie sie zapisac i czy sens jest szukac przez serwisy randkowe czy fotke.

Pozdrawiam gucio666

Uszatybf
 Wysłana - 16 sierpień 2009 12:04      [zgłoszenie naruszenia]

Jak będziesz na siłę szukał to chvj z tego wszystkiego wyjdzie. Zacznij w jakiś sposób poznawać nowych ludzi, ale poznawać a nie iść z założeniem że każda nowopoznana laska ma być już materiałem na przyszłą dziewczynę, bo to Cię zgubi. Zacznij spotykać się z jedną, drugą, trzecią ... i może wkońcu coś się wyklaruje, jakąś zainteresujesz, ona Ciebie też i będzie się kręcić.

IMHO zapisanie się na studia, tylko po to, żeby wyrywać laski to jest kretynizm, ja rozumiem desperacje no ale kvrwa bez przesadyzmu.

gucio666
 Wysłana - 16 sierpień 2009 12:13      [zgłoszenie naruszenia]

Nie tylko dlatego wyksztalcenie tez jest wazne ale po to tez bo jestem zdesperowany:(
Oddal bym wszystko za to zeby poznac ta jedyna w ktorej sie zakocham i ona tez.
Powiedzialem se ze jak nie znajde do 22 lat zadnej to chyba sie zabije co mi z takiego zycia ktore wogole mnie nie cieszy:( Nawet kasa mnie nie bawi bo co mi z niej jak przeciez nie kupie sobie laski.Ale chce wykorzystac jeszcze te 2 lata zebym nie mowil ze nie probowalem

Uszatybf
 Wysłana - 16 sierpień 2009 12:15      [zgłoszenie naruszenia]

Dziewczynę można kupić... To tak na marginesie.

Zamiast siedzieć w domu, rusz się z niego na miasto. Może akurat jakaś laska będzie siedziała sama przy stoliku, to się dosiądziesz i zaczniesz gadkę i tyle. W październiku zaczyna się uczelnia, więc też będziesz miał pole do popisu ;)

Serio nie masz żadnych znajomych?

gucio666
 Wysłana - 16 sierpień 2009 12:18      [zgłoszenie naruszenia]

mam ale wiekszosc to koledzy,a kolezanki albo zajete albo nie w moim typie:(
i w tym jest problem zaluje ze spieprzylem sprawe i w sredniej nie wychaczylem zadnej bo mozna bylo teraz to tylko palnac w leb moge sobie

Pitrekkk
Laska
 Wysłana - 16 sierpień 2009 12:18      [zgłoszenie naruszenia]

wez ***nij sie w leb!

nie uzależniaj swojego szczęścia od kobiety, bo sie przejdziesz na tym zdrowo.
Ja mam 25, w swoim zyciu jedna mialem i to bardzo krotko.. i wieszac sie z tego powodu nie mam zamiaru.
jakby sie odpowiednia znalazla, czemu nie, ale nic na sile!
ma byc za***ista, albo wcale ..

.

Ekspert -

Uszatybf
 Wysłana - 16 sierpień 2009 12:19      [zgłoszenie naruszenia]

A koledzy nie mają żadnych koleżanek innych niż Ty masz?

gucio666
 Wysłana - 16 sierpień 2009 12:23      [zgłoszenie naruszenia]

wiesz ale ja nie chce byc sam jak kazdy che sie zakochac tak na prawde zalozyc rodzine itp

maja ale jakos nie spotykamy sie razem wszyscy:( A co myslicie czy przez fotke mozna szukac czy szkoda czasu:(

Pitrekkk
Laska
 Wysłana - 16 sierpień 2009 12:24      [zgłoszenie naruszenia]

za duzo czasu wolnego masz jak na moje
wez sie za robote, to moze przestaniesz narzekac..

na wszystko przyjedzie czas!

.

Ekspert -

gucio666
 Wysłana - 16 sierpień 2009 12:30      [zgłoszenie naruszenia]

roznie bywa z czasem ale w pracy tez o tym mysle caly czas nie wiem ale mysl ta mnie dreczy caly czas wogole zycie wydaje mi sie niekolorowe szare.Moze mam jakas depresje nie wiem.ale musze zaczac szukac masz racje priotrek ze nie ma co sie brac za brzydka ktora nie pociaga o z tego nic nie bedzie to jest swieta prawda

Pitrekkk
Laska
 Wysłana - 16 sierpień 2009 12:34      [zgłoszenie naruszenia]

przede wszystkim, poznawaj, spotykaj sie.. w koncu sie odpowiednia kandydatka trafi.
tylko z gory nic nie zakladaj, nic sobie nie wkrecaj, bo czlowiek sie spina, staje sie nienaturalnie sztuczny i dupa zbita!

wiem z autopsji

wiecej luzu i nie mysl tyle ..

.

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Pomozcie co mam robic:(

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: szansa | No to teraz ja mam problem | pewność siebie | Cos sobie naskrobe... | Sylwester | Próbować? | SIlna wola ... | jak mam poderwać dziewczynę, której nie znam??? | Pomogliśmy komuś? | "Rodzinna miłość" | Mam mały problem... | Zbyt pewny siebie ? | Co to jest ślub? | Problem.. | Pojawil sie kolega - c.d. mojego zycia ;) | Kłótnie w związkach | jak uratować | dietetyka studia | tre | dlaczego nie widzę | nie widze zdjec | Upgrade flash | Simlock | samozatrudnienie | gta IV | namiot n6 | namiot wojskowy N6 | Mateusz Mijał Zabijasz mnie | przypał | Małgorzata Maier | kurtka m65 | monety | raz | pobić | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.