FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 20121 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Imprezy
Pomysł na impreze 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Pomysł na impreze"   

YAMCHA
 Wysłana - 18 grudzień 2007 15:20        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Nie wiem czy był taki temat, jeśli tak to podsnucie linka.

Generalnie to chodzi mi o wypisanie kilku pomysłów na zrobienie imprezy którą obecni zapamiętają na długo i nie będzie to coś w stylu: zaproszę kilku kumpli każdy przyjdzie z połówką, ewentualnie 0.7 włączymy TV a później będziemy opowiadać jakiego to kaca mamy.

Np.: u mnie w akademiku ostatnio zorganizowano black&white pary. Wyglądało to tak, że odgrodziliśmy jeden korytarz, przed wejściem posadziliśmy na barowych krzesełkach dwóch bramkarzy w gajerkach. No i wstęp był oczywiście na biało lub czarno. Korytarz i cichacza obkleiliśmy ozdobami w stylu biało czarnym, dało się ultrafiolet, stroboskop a na suficie z rzutnika szły teledyski. Rano wszystko się sprzątnęło i powiedzmy że administracja o niczym nie wiedziała.

Innym razem u siebie w pokoju zrobiłem coś w stylu owocowego party. Kupiłem sporo owoców: winogrona, mandarynki, banany, ananasa, pomarańcze, co trzeba to się pokroiło i ładnie poukładało, była też bita śmietana. Zabrakło tylko arbuza, napełnionego wódką. Był sok i tabasco do wściekłych, sok z cytryny, i same pokrojone cytryny. Plastykowe kubki do zapity, trochę szklanych kieliszków i długie szklanki do drinów. Znajomi wpadli z wódką, ja postawiłem coś owocowego % jak i browary. Kto chciał ten drinkował, kto nie pił czystą. Ogólnie taki stół fajnie się prezentował i ciekawie to wyszło.

I nie chodzi mi tu o opisywanie, akcji jakie się działy na tych imprezach po wypiciu bo tych zawsze wiele.

Mogą też być pomysły na jakieś zabawy z alkoholem, jak gra "pijaczek" czy picie w ciemno (wódka, spirytus, woda).

.

Hattorihan
 Wysłana - 18 grudzień 2007 15:52      [zgłoszenie naruszenia]

Afgan party- kupujesz kilka wodnych fajek, jakies pufy czy poduszki z dziwnymi motywami, rozsiadacie sie wszyscy, puszczasz arabska muzyke i jazda (oczywiscie fajki odpowiednio naladowane)
Dla bardziej polskiego klimatu- Wiadro party i zamiast poduszek laweczka albo stolki
Ze standardowych imprez to: lata 70 itp, gangster party (tutaj laski maja pole do popisu, ktora bardziej niegrzeczna )

Baku Bajk Team
Essa Sound %-)

YAMCHA
 Wysłana - 18 grudzień 2007 20:42      [zgłoszenie naruszenia]

Afgan party- kupujesz kilka wodnych fajek, jakies pufy czy poduszki z dziwnymi motywami, rozsiadacie sie wszyscy, puszczasz arabska muzyke i jazda (oczywiscie fajki odpowiednio naladowane)

It's good.

Da się zrobić, i czuje że było by ciekawie.

Zmieniony przez - YAMCHA w dniu 2007-12-18 20:42:44

.

Jaroch
 Wysłana - 18 grudzień 2007 20:51      [zgłoszenie naruszenia]

np greek party - cos jak z american pie 6, wszyscy na grecko, czyli w przescieradlach

beach party - to ktos opisywal na forum ze robil, czyli jakis piasek, palmy, hawajskie strone, lezaki i reczniki, muzyka tez czesciowo hawajska

from my rotting body Shrooms shall grow and I am in them and That is the Eternity

Znawca -

PanMarcin
 Wysłana - 18 grudzień 2007 20:53      [zgłoszenie naruszenia]

grupowy seks

tylko nie zapomnij mnie zaprosic

YAMCHA
 Wysłana - 18 grudzień 2007 21:25      [zgłoszenie naruszenia]

grek - nie wiem czy by wyszło

beach już jest w planie - też na całe piętro akademika

grupowy seks - moge zaprosić koleżanki, ale ciemny pusty pokój o gołych ścianach robimy z twego; w twoim domu

.

PanMarcin
 Wysłana - 18 grudzień 2007 23:52     
 Usunięta przez Fana za naruszenie Pkt1 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

YAMCHA
 Wysłana - 19 grudzień 2007 00:35     
 Usunięta przez Fana za naruszenie Pkt1 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

Jaroch
 Wysłana - 19 grudzień 2007 03:08      [zgłoszenie naruszenia]

starczy spamu >_>

from my rotting body Shrooms shall grow and I am in them and That is the Eternity

Znawca -

Havoc2005
 Wysłana - 19 grudzień 2007 21:02      [zgłoszenie naruszenia]

Spam party. Przychodza ludzie i kazdy gada nie na temat.
International party. Kazdy przynosi alkohol z innej czesci swiata. Ruska wóde, ukrainska wóde, czeska wóde, greckie ouzo, wloska grappe, rumunski spirytus.
Irak party. Chowacie alkohol po akademiku. Nastepnie rozbrajacie znalezione 'ladunki'.

Homo homini lupus est!!

Maniac7
 Wysłana - 22 grudzień 2007 22:19      [zgłoszenie naruszenia]

Playstation2 party- dziwki koks i plejstejszyn

ale Irak party fajne

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Pomysł na impreze

Strony: 1 2

Warto przeczytać: | | Baron | Smierc | Pan Śmierć | Evan | 'Edyta Gorniak' | Kayah | Edyta Gorniak | pomysły na firmę | untergang | vincent | wielka encyklopedia chamów | verdin | praca bez wykształcenia | Porter?wka | czy moja b?ona pek?a | pierwsza mi?o?? | uk ad zamkni ty | ch opaki do wzi cia | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.