FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 7797 razy ¬
 
ROZRYWKA | Seks
Ponawiam prośbę - był tu taki temat... 
[powiadom znajomego]    
Autor "Ponawiam prośbę - był tu taki temat..."   
 
iwonus_s
 Wysłana - 16 październik 2005 13:21      [zgłoszenie naruszenia]

kecup, znalazłam coś takiego:

"Do ust ostatnich
Kobieta odczuwa orgazm łechtaczkowy, do którego doprowadzasz ją swoimi językowymi sztuczkami, jako miękki, delikatny i rozkoszny. Nie ma jednak dymu bez ognia i róży bez kolców - seks oralny przypomina wielu mężczyznom robienie sztucznego oddychania nieprzytomnemu niedęwiedziowi. Nieprzypadkowo Anglicy i Amerykanie określają często tę technikę dosadnym określeniem ,,hairburger". A przecież francuskie pieszczoty, którymi ją darzysz, powinny sprawiać przyjemność i jej, i tobie. Poniżej przedstawiam ci krótki kurs parle-franse, dzięki któremu twój językowy kunszt powinien zwiększyć się co najmniej o 69 procent.

Sam na sam
Na początek - samokształcenie. Doświadczenie w sprawach, jak mawiali przed wojną, rzkomopłcenia ustowego, możesz zdobyć własnymi rękami. W tym celu składasz razem nadgarstki, tak aby utworzyły szparkę. Wystaw koniuszek języka i zataczaj nim kręgi wokół utworzonej w ten sposób dziurki. Teraz liż nadgarstki od samego dołu do samej góry, ale całym językiem. Wykonuj ćwiczenie w różnym tempie - raz szybko, raz wolno. Zwróć uwagę na różnicę w odbieraniu bodęców w zależności od tempa. Potem wciśnij język do szparki. Na pewno zauważysz, że to już nie jest takie rozkoszne, jak poprzednie ćwiczenie. Jeżeli w pewnym momencie zdobędziesz pomoc naukową w postaci żywej i chętnej kobiety, będziesz już wiedział mniej więcej, co ona może czuć, kiedy oddaje ci swoje skarby do cmokania.

Ty i pudenus
Po nadgarstkowych pieszczotach, które sam sobie zafundowałeś, pora na operację na żywym ciele twojej partnerki. Wcześniej jednak musisz zapoznać się z problemem pudenusa. Pudenus to nerw w łechtaczce odpowiedzialny za orgazmy. Uaktywnia się dopiero wtedy, gdy nogi kobiety są w odpowiedniej pozycji. Co to za pozycja? Tu zaczynają się schody, bo u każdej kobiety wygląda to inaczej. Raz pudenus działa, gdy nogi są lekko rozchylone, kiedy indziej muszą być np. w szerokim rozkroku. Kobieta może nawet nie wiedzieć, w jakiej pozycji jest jej najlepiej, dlatego metodą wspólnych prób i błędów powinniście razem tę palącą kwestię rozstrzygnąć.

Wreszcie razem
Przechodzimy teraz do ćwiczeń praktycznych. Całuj jej łechtaczkę delikatnie, pomału i rytmicznie. Szybkie uderzenia językiem raczej denerwują, niż podniecają, a zbyt intensywne ssanie prowadzi do irytacji i miejscowego znieczulenia. Ważne jest też to, żebyś nie nacierał od razu na łechtaczkę. Musisz ją najpierw rozbudzić, głaszcząc i masując najbliższe okolice, czyli wzgórek łonowy, wargi mniejsze i większe oraz zagłębienia pomiędzy nimi.

Pierwsze pocałunki
Francuskie pocałunki najlepiej wychodzą, kiedy używasz miękkiego języka. Nie napinaj go i nie usztywniaj. Uda ci się to, jeżeli odprężysz mięśnie ust i szczęk. Zrobione? To teraz otocz wargami jej perłę i miękko poruszaj językiem między fałdkami. Nie liż, tylko ,,czołgaj się" płaskim językiem. Szoruj nim, poruszając głową, jakbyś lizał loda. Âliń się obficie. Przeciągaj rozluęnionymi ustami po wargach sromowych. Im wolniej, tym więcej dasz jej przyjemności. Weę do ust łechtaczkę razem z otaczającymi ją fałdkami. Ssij bardzo delikatnie, na początku prawie niewyczuwalnie dla niej. Nie ściągaj kapturka z łechtaczki - niewiele kobiet to lubi.
Zanim wsuniesz język głębiej, zapytaj ją, czy już tego chce. To jest jedyny moment, w którym pytaniem wolno ci zakłócić doniosły akt cunnilinctio. Być może nie lubi penetracji pochwy językiem albo akceptuje ją wtedy, gdy jest bardziej podniecona. Bardzo podniecająco działają palce wsuwane do pochwy podczas stymulowania łechtaczki językiem. Spróbuj je wsuwać i wysuwać ruchem wkrętnym - panie to lubią. Dopilnuj jednak, aby palce ociekały śliną, a ruchy były powolne.

Blisko, coraz bliżej
W ten sposób rozogniłeś partnerkę. Ale do jej orgazmu jeszcze daleko, a ty już jesteś znużony. Za żadne skarby nie okazuj, że brakuje ci entuzjazmu, bo kobieta natychmiast to wyczuje. Dla niej twoje znudzenie to największy erotyczny killer. Ţądze zgasną, jakbyś przysypał ognisko piachem. Aby zapobiec znudzeniu, możesz trochę pofantazjować. O sąsiadce, o swojej sekretarce, o trójkącie. Obojętnie, o czym będziesz sobie myślał, ważne, aby twoja ukochana była przekonana, że cunnilinctio sprawia ci co najmniej tyle samo radości, co jej. Pamiętaj przy tym, że kobiety bardzo sobie cenią wydawane przez ciebie pomruki zadowolenia i zachwytu.

Gooooool!
I wreszcie - jeeest! Ona ma orgazm, a ty satysfakcję, że to potrafisz. Po pierwszym szczytowaniu jej łechtaczka i wagina są ekstremalnie wrażliwe. Trzeba je pieścić dalej bardzo ostrożnie aż do momentu, kiedy wyczujesz, że można wcisnąć pedał gazu mocniej. Naprawdę, to istne szaleństwo
============
ckm "

było to w temacie [www.insomnia.pl/temat176232/] napisał to RED78 czy o to ci chodziło??

_______________________________
 
..............

Znawca -
 
Kecup
 Wysłana - 16 październik 2005 16:01      [zgłoszenie naruszenia]

Nie o to. Chodziło mi o artykuł szalonego kucharza. Bardzo obszerny, szczegółowy.

Aczkolwiek bardzo, bardzo dziękuję za ten tekst. Na pewno się przyda.

Oczywiście nagradzam SOGiem i jeszcze raz bardzo dziękuję :* !

Pozdrawiam!
_______________________________
 
Andy Hug [*]

 
funkadelic
 Wysłana - 16 październik 2005 16:15      [zgłoszenie naruszenia]

[http://www.insomnia.pl/temat172795/]

tak od połowy strony jest to czego szukasz.Mow mi mistrzu

Zmieniony przez - funkadelic w dniu 2005-10-16 16:17:13

Znawca -
 
Kecup
 Wysłana - 16 październik 2005 16:27       [zgłoszenie naruszenia]

Brawo! Funkadelic mistrzu, kocham Cię!

Właśnie tego szukałem.

Bardzo, bardzo, bardzo Ci dziękuję. Nie wiem jak mogę Ci się odwdzięczyć ...

Pozdrawiam Cię mistrzu! Oczywiście SG leci odrazu! :*
_______________________________
 
Andy Hug [*]

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   poprzednia

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Ponawiam prośbę - był tu taki temat...

Strony: 1 2