FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4201 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
Poradźcie chłopakowi co ma robić ;-) !!! 
[powiadom znajomego]    
Autor "Poradźcie chłopakowi co ma robić ;-) !!!"   

W0DNY
 Wysłana - 31 marzec 2007 12:58      [zgłoszenie naruszenia]

Niech sprubuje ;) A jeszcze sie zakocha :D

<>> When Is No More Room In Hell The Dead Will Walk The Earth <<>

JESTEM JAK STARY POLONEZ - BEZ SSANIA NIE RUSZE :D

Lunek
 Wysłana - 31 marzec 2007 16:30      [zgłoszenie naruszenia]

bierz się za nią, co ci szkodzi. Jak daje rade, wyrobisz się, poćwiczysz, a jak nie jest straszydło to warto. Będziesz miał gdzie mieszkac, bez obaw ruchasz, nieboisz się ze ktoś wejdzie.

Ja bym tam śmiało zalewał formę i cieszył się z życia :)

tylko poczytaj troche o antykoncepcji żeby niebyło jak z Grubym :D

LeParkour
 Wysłana - 31 marzec 2007 17:06      [zgłoszenie naruszenia]

zaraz, zaraz ! nieche robić z niej jakiejś prywatnej prostytutki, nie nie. Czasami można skoczyć pod kordełkę ale nie na zawołanie bo skapnie się o co mi chodzi. A zresztą na bank im też takie myśli chodzą po głowie , tyle że nie 24/dobe 7 dni w tygodniu 365 dni w roku! heheheh

To pewnie przez tą wiosnę nabrałem jeszcze większej ochoty

Lunek
 Wysłana - 31 marzec 2007 17:32      [zgłoszenie naruszenia]

no to będzie miał ci kto piwo podać i będzie z kim się kochać, bedzie ktoś z kim możesz się poprzytulać i z kim możesz się pokochać, będzie ktoś z kim możesz szczerze pogadac i z kim możesz się pokochać.

wiadom że nie tylko do seksu ci potrzebna ale nieoszukujemy sie...głównie do tego :D

LeParkour
 Wysłana - 31 marzec 2007 17:53      [zgłoszenie naruszenia]

jak mam wydać 150 na jakąś *****ke w burdlelu i nie mam pewności czy umyła się po poprzednim - i kim był ten poprzedni to wole kupić jej coś świecącego na ręke, na szyje i będzie moja przez tydzień heheheh

prostytutki? Jestem zbym młody i piękny żeby za to płacić heheheheh

Fincek
 Wysłana - 31 marzec 2007 18:45       [zgłoszenie naruszenia]

Tylko nie przesadzaj z tymi prezentami, bo będziesz miał u niej kredyt, który będziesz musiał potem spłacać.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   poprzednia

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Poradźcie chłopakowi co ma robić ;-) !!!

Strony: 1 2 3 4

Warto przeczytać: Co Sądzicie o uprawianiu seksu w wieku 15 lat ?? | kiedy przestaje się chcieć | Polucje | Przedwczesny wydrysk!!!! | zwiazek bez zobowiazan | Płyn ejakulacyjny | Jak najlepiej się zwracać się do kobiety podczas kochania się z nią??? | Problem z erekcją | kilka pytań odnośnie penisa | Obawy | Jak zadowolić mężczyznę?... | Czlonek ^^ | Problem z suchością pochwy | Co dokładnie oznacza Fuckin Friends??? | BAdanie ciazowe labolatoryjne | Samochód a laska - jak to jest?? | salvador | polska pruszkowska | strony podobne roksy | anonse erotyczne | Midi | oskary | nls | doping mózgu | mózgu | w co ona gra | oscar | ekstrema | regulamin ogólny sił zbrojnych | nike | sabinamaj | agnieszka frykowska | filmiki dla A", Ac .punA ,A"1,w | jakie ciuchy nosisz i gdzie kupujesz | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.