FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 908 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja
Poradźta który zestaw głośników wybrac 
[powiadom znajomego]    
Autor "Poradźta który zestaw głośników wybrac"   

osochozi
 Wysłana - 19 marzec 2007 15:15       

Przeniesiona przez xami z działu 'Motoryzacja ARCHIWUM'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

No wiec zdecydowałem się na zestaw odseparowany woofery Phonocara + tweetery - nie komentowac czy dobry czy zły wybór.
Teraz tylko mam dylemat ponieważ wystepuja 3 zestawy:
1)[********/vbc] - Phonocar + tweetery Phillipsa , ponoć lepsze (chyba na elektrodzie też ktos zachwalał ,że lepsze od SinusLive).Tweetery z wbudowanymi kondensatorami wiec odpada montaz zwrotnicy wiec +.Cena tez najnizsza 119zł.Ale..sek w tym ,ze chce je zamontowac w Lanosie a z racji ze dedykowane do aut z koncerny VW obawiam się ,że sa przeznaczone do montazu wewnetrznego w fabryczne miejsca tj. są bez obudowy i jak zamontuje na slupku bede wygladac --->
2)[********/vbe] -Phonocar + tweetery SinusLive neo13s +zwrotnice.Zaleta ,że tweetery widze z kablem , w obudowanych nic tylko montować.Jest zwrotnica choc fakt ze*****owa.Cena 139zł wiec drozej.Tyle ,że ponoć Phillipsy graja lepiej...niestety nie mam mozliwosci osobistego odsluchu wiec opieram sie na opiniach z neta.
3)[********/vbf] - j/w Phonocary + Sinusy (napisane ze do wyboru- nie wiem o co chodzi , ze moge wybrac miedzy najgorszymi 100 a neo 25 ) , tyle ze lepsze zwrotnice.Cena 139zł + 10zł przesylka wiec drozej
I teraz dylemat.Przy opcji z Phillipsami -> taniej , ponoc lepiej graja ale nie wiem czy dam rade estetycznie zamontowac je w Lanosie no bo gdzie?W obudowe lusterka chyba nie wejda , z kolei na wierzu takie "gole" troszke kicha.Dodatkowo odpada kwestia montazu zwrotnic.
Odnosnie opcji 2) i 3) -> gdzie sie montuje te zwrotnice bo nie wiem Mam je ew. zamontowac w wewnetrznej stronie boczka tzn. miedzy blacha a boczkiem??Gdzies w wnetrzu drzwi?Wlizie to w ogole?
Moze ktos mial kontakt z ww tweeterami i moze ssie podzielic swoimi wrazeniami

"GIVE ME BEER OR GIVE ME DEATH! OR GIVE ME BOTH!"

phantoomm
Fanta
 Wysłana - 19 marzec 2007 15:15      [zgłoszenie naruszenia]

[http://www.insomnia.pl/%3D%3D%3D_CaR_Audio_%3D%3D%3D-t164281.html]

"no tak niestety jest, ze 3 lata ciężkiego zapierdalania, ale wiesz koninktura to sie zapieprzalo po 22h
"Boże chroń mnie przed przyjaciółmi bo przed wrogami sam się uchronię"
MKD- macie dla odmiany ladna sztunie
Piolek- juz wole tych chłopaków

Znawca -

osochozi
 Wysłana - 19 marzec 2007 15:26       [zgłoszenie naruszenia]

Nie zauwazylem ,że jest podwieszony.Mozna kasowac.

"GIVE ME BEER OR GIVE ME DEATH! OR GIVE ME BOTH!"

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Poradźta który zestaw głośników wybrac

Warto przeczytać: bmw e46 - 320d awaria sprzęgła | Problem | Czy Felicie sie psują? | Astra I brać czy nie? | 126p VTR | Mazda mx3 | klimatyzacja -> vw passat -> jakie koszta | saab 93 czy passat? | FELGI - Honda - pomóżcie prosze;) | Dlaczego w silniku diesla musi być duży luz zaworowy? | Polerka | kupuje moto poocy fast | Nakladki na blotniki... Wasza decyzja | Jak Zniszczyć Paliwożerny Samochód | WILGOĆ | kategoria c+e | ekonometria | polskie produkty | amor long love | urlop | krzysztof bosak | mały wibrator | david91 kobieta | renata dancewicz nago | toyota prius | king kong | nie goli nóg | podatek z zagrnicy | podatek a praca zagranicą | praca za granicą a podatek | podatek od dochodu zagranicą | podatek a praca zagranicą | kobiety w polsce | gliwice | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.