FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 361 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Porada . 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Porada ."   

asfad
 Wysłana - 31 lipiec 2018 20:08        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam :D Jestem daleki od rozpisywania sie na pol strony bo to nie ma sensu napisze krotko .
Bylem z kobieta rok i bylo mega zaangazowanie z mojej strony. z jej tez ale trzeba przyznac troszke mniejsze . Rozstala sie ze mna w bardzo kulturalnej i milej atmosferze w sensie podziekowalismy sobie szczerze za wszystko bez zadnej urazy . A tutaj nagle szok - odezwala sie po kilku dniach .pogadalem bez uczuc bez napinki bo wiedzialem ze nic nie zrobie . a tu nagle spotkac sie chciala - mimo ze s*******ilem jak ostatni frajer i zgodzilem sie i przyjalem z otwartymi ramionami to udalo sie . malo tego bylismy ze soba kolejny rok - i jej zaangazowanie wystrzelilo w gore az sam bylem w szoku .Przyszedl moment sztucznych jak dla mnie afer (jakies tam powody ale bez przesady) i wyszlo ze jestem najgorszy itd (ale nic nie zrobilem zlego :P ) i ogolnie panna zabrala szybko swoje zabawki :P Pozegnalismy sie znow kulturalnie i z klasa . nic do niej nie odzywalem sie :P trwa to prawie tydzien . ja 29 ona 28 . Nie chcialem odkopywac starych tematow :D tez nie jestem lajza ktora blaga - bo wlasnie nic nie blagalem , nie bede prosil sie o uczucia . Gdzies tam mi niestety swita ze chcialbym ja . Chodzi o to ze znam schemat z "kopniecia w dupe" ale ostatnim powrotem mnie mega zaskoczyla . niestandardowo jak dla mnie . i teraz chodza glupie mysli i nadzieje ze znowu przyjdzie ten dzien ze "zateskni" . Czy chodzi o innego ? Nigdy nie wiadomo . Ale chociaz teoretycznie zalozmy ze nie . Zastanawiam sie poprostu czy to ze milkne ma jakis sens bo wkrecam sie w jakies taktyki a moze nie warto ....

Protec
 Wysłana - 2 sierpień 2018 19:14      [zgłoszenie naruszenia]

Można również założyć, że chciała poprzednim razem związać się z kimś innym, ale on ją kopnął w dupę i szybciutko wróciła do Ciebie.

Odpuść sobie, szukaj kolejnej ;)

De Oppresso Liber

max-scifi
 Wysłana - 7 sierpień 2018 18:06      [zgłoszenie naruszenia]

żebyś się nie dowiedział że jest w ciąży tylko...

Tex31
 Wysłana - 10 sierpień 2018 13:03       [zgłoszenie naruszenia]

Daj se gościu spokój, bawiłem się w takie rzeczy przez 8 lat i Chvja z tego jest. Na szczęście zmądrzałem, szkoda że trochę późno.

Jeszcze mi tu niegrzeczny żółwik potrzebny

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Porada .

Warto przeczytać: Co jest ważniejsze? Miłość, czy seks... | Problemy z kobietą vol.4500 | Problem ! | Wóz albo przewóz | Have a nice problem | APEL do WSZYSTKICH - obejrzyjcie a ZMIENICIE SIE | Dylemat z kobietą;/ | sesyjny spampost singli z dedykacja dla donka vol 52 by kleosia | Jak uciec od problemów? | Z serii - co mam zrobić? | czego ona chce? | pierwsza randka, co zamiast kwiata? | jakie macie sposoby na lepszy humor? | zaprosil mnie - nie wiem o co mu chodzi;) pomozcie | Proszę o radę, zbłądziłem... | dziewczyna | termoaktywna | sample | kujonki | chodakowska | Srogie rycie | tyłek | tyłeczki | Thomy | depardieu | jedynak | arcyhultaja | Nicci | zostawiła mnie | lajla93 | ariel771 | nissan gtr | frog79 | szczoteczka | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2018 SFD S.A.