FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 91985 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Uzależnienia i Używki
Poradnik dobrego picia wódki. 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Poradnik dobrego picia wódki."   

Kukuła
 Wysłana - 6 marzec 2006 21:46      [zgłoszenie naruszenia]

1,5 w dziesięć godzin. Ale trzeba mieć wenę, bo jakbyś mi teraz kazał pić to po 0,5 bym leżał nieprzytomny.

i like my women how i like my whiskey - 12 years old and mixed up with coke

ZeroGieta
 Wysłana - 6 marzec 2006 22:46      [zgłoszenie naruszenia]

Noo w 10 godzin to ujdzie jeszcze - myślałem, ze piłes to nie wychodząc z klubu

eczek
 Wysłana - 7 marzec 2006 16:20      [zgłoszenie naruszenia]

hmm tak mozna powiedziec zaczolem o 10rano skonczylem o 18 miedzy czasie bylem na komisiariacie itp

:)

aniolek85
 Wysłana - 17 marzec 2006 17:10      [zgłoszenie naruszenia]

Niedawno kumpel się otruł, fakt faktem że ma lichy organizm podatny na wszelakie choroby, ale lekarz powiedział ze w barach robią błąd i powstaje niezdrowy zwyczaj przegryznia orzeszkami i chipsami picia piwa.
Zwłaszcza popularne jest to w Grecji, w każdym barze, pubie mają taki zwyczaj.
Jest to nie dosyć ze bardzo niewskazane to i oczywiscie niezdrowe, podrażnia jelita, a później straszne bole brzucha, podobne do bóli wyrostka robaczkowego ...

Osobiście na szybkie trzeźwienie w fazie kiedy źle się czuje już w trakcie picia i odczuwam że będzie helikopter itp... Pije dużą ilość gorzkiej herbaty, baaaardzo dużo, nieraz na siłę z dużą ilością cytryny. Akurat lubie, bo od dawnen dawna nie słodze herbaty, więc nie mam z tym problemu żeby przełknąć, lub jak ktoś da rade samą cytryne, szybko cuci.
A tak pozatym jak pije w towrzystwie chłopakow, to pije po pól kieliszka chociaz ciagle dolewaja a poźniej tracą rachube i sami nic nie wiedzą... więc pretensji nie mają... Ale dla mnie to lepiej...
No i polecam, bo jestem fanką wódki żolądkowej ktora tak nie siorpie spirytem jak się łyka, tylko najlepiej przepijać sokiem a nie napojem gazowanym i to sokiem... grejpfrutowym najlepiej...

Co do jedzenia tłustych rzeczy przed piciem, to niestety prawda ale to chyba każdy wie... Tłuszcz osiada na sciankach żolądka przez co alkohol wolniej przenika do krwi.

Co do gwałtownego skakania, nie spotkałam się z tym nigdy...
Zawsze skacze, szaleje, biję się ... i kogoś... też czasem...
Odnośnie przepalania fajkami, ja fajek nie tolerowałam nigdy i nigdy mnie nie ciągneło, ale kiedyś przypaliłam 2 z ciekawosci i szybciej mnie zmuliło, zaraz puszczałałam pawie dalej niż widziałam.
Ale... Jak ktoś pali nałogowo wiele lat, to musi przepalać bo inaczej wypić nie może... Widzę to po mojej sąsiadce Jak wali coś mocnego to bez fajek ani rusz. I jej jakoś nie szkodzą...
Z zakaskami ( koreczki, śledziki, plasterki suszonej kiełbasy, ogórki ) wszytsko oczywiście na + ... Jak komuś zależy żeby długo wytrzymać...
A mnie rzadko zależy.. Raczej chce żeby mnie szybko zgięło
Ja mam za to inny problem... KAC, którego jeszcze nie ujażmiłam...

. .

ZeroGieta
 Wysłana - 18 marzec 2006 13:18      [zgłoszenie naruszenia]

Wyczytałem na pewnej stronce o Rosji dwie ciekawe porady co do picia wódki i chce zapytac co o tym myslicie:

1. Zagryzanie, a nie przepijanie. Cytat:
"Najważniejszą rzeczą w czasie picia wódki jest zagryzanie. Rosjanie bez przysłowiowej zagrychy raczej nie zabierają się za flaszkę. Obcy jest im zwyczaj popijania alkoholu sokami, czy wodą. Wielu spotkanych przeze mnie Rosjan opowiadało, że ojciec lub dziadek ma niepisany obowiązek nauczenia dorastającego chłopaka przyjętych zasad spożywania alkoholu. Dlatego też niemal każdy Rosjanin/Ukrainiec doskonale wie do jakich alkoholi jakie potrawy najlepiej pasują. Nawet w spartańskich warunkach chcąc się napić, Rosjanin zawsze postara się o jakąś zakąskę, nawet jeśli miałby to być wyłącznie ciemny chleb.

Dzięki zwyczajowi zagryzania Rosjanie są w stanie wypić znacznie więcej niż Polacy, którzy ograniczają się z reguły do zapijania sokiem."

2. Wiekszymi ilościami na raz, a nie po troszku. Cytat:
" Warto zwrócić także uwagę na "technikę" picia wódki w Rosji. Pije się ją tam większymi miarkami. Normą jest 100g, a picie szklankami nie należy do rzadkości. W związku z powyższym większa część spożywanej wódki wchłania się dopiero w żołądku, a nie jak w przypadku picia małymi kieliszkami w bardzo ukrwionym przełyku. Dzięki temu, ta sama ilość alkoholu pita większymi haustami ma zmniejszone działanie."

I na koniec ciekawostka (ja tego nie wiedziałem). Cytat:
"Tej prostej zależności zawdzięczamy rosyjski wynalazek dla spragnionych alkoholu. W Rosji nazywa się go "Tjurą". Polega on na piciu wódki łyżkami stołowymi z miski, w której pokruszono chleb. Chleb ma za zadanie jedynie "złagodzić" smak, zaś dzięki "jedzeniu" wódki łyżką - alkohol przedostaje się do krwi w przełyku. "Tjura" sporządzona z pół litra wódki jest w stanie pokonać 3 mężczyzn."

Co myslicie o tych dwód zasadach, ze lepsze przeryzanie i picie duzymi ilosciami ? Zgadzacie sie z tym ? Jezeli tak lub nie to dlaczego ?

Kukuła
 Wysłana - 18 marzec 2006 21:48      [zgłoszenie naruszenia]

1 Zasada - popieram w 100%, sok jest najgorszy, ewentualnie może być sprite ale zawsze pod koniec picia zagryzam (jak już nie czuje tak bardzo smaku) bo inaczej skończyłbym dwa razy wcześniej. A co do picia szklankami to hmmm... jak się nie porzygasz to czemu nie? :D(A tak swoją drogą to każdy prawdziwy melanżowicz wyduldał kiedyś jakąś porządną szklanicę)
Generalnie ufam, że co jak co ale ruscy się na tym znają.

Kukuła
 Wysłana - 18 marzec 2006 21:49      [zgłoszenie naruszenia]

ZeroGieta sogacz dla ciebie. Zaciekawiłeś mnie z tą potrawą.

Raskus
Biofil
 Wysłana - 21 marzec 2006 01:07      [zgłoszenie naruszenia]

Kukła muszę pochwalic ciekawy temat zamieściłes. Mam małe pytanie, jak pijecie czy dolewacie do wódki jakiegoś icia czy popijacie?(ja osobiscie popijam)co do picia wódki....nigdy nie wąchać przed piciem bo cofa człowieka irodzi się wstręt przez który musisz przejsć aby pociągnać łyka czy kielicha łyknąć. Ruch- oczywiściej ak najbardziej wskazany...ciało się poci wydzielając jak najwięcej szkodliwych substancji z naszego ciała, w tym alkohol. Także i oddawanie moczu nalezy do tej funkcji, oddającmo cz sikamy także alkoholem.Podczas imprezowania nalezy pić jakąś wode mineralną niegazowaną, nieważne czy to jest wódka czy piwo, piwo zwłaszcza odwadnia (a łatwiej sie odwodnic niz zatopic wodą) dlatrego na imptrach korzystać zk ibelka po bronksach i popijać mineralną a jako przepoja służy nam gazowana itp.

[http://www.insomnia.pl/AUTODESTRUKCJA%2C_czyli_poci%C4%85g_ku_%C5%9Bmierci-t209419.html]

[http://www.****************/temat7346-strona1/] SNY

booe
biały miś
 Wysłana - 21 marzec 2006 02:12      [zgłoszenie naruszenia]

dobre te porady ruskich

Ekspert -

CaNaDA
 Wysłana - 21 marzec 2006 13:38      [zgłoszenie naruszenia]

Sog za poradniki

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 10 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Poradnik dobrego picia wódki.

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Warto przeczytać: Delirium | West Ice czy Marlboro Frost ? | od dzisiaj curva nie pale | Prawdy i mity o sercu po paleniu zioła ! | Marihuanilla - Serdecznik Syberyjski | wciąganie TUSSI | Wykrycie thc we krwi. | Zioło | Względnie bezpieczne dawki alkoholu | Przyczyny uzależnień-Uzależnienie – choroba umysłu czy mózgu? | Dopalacze ,fun shopy i smart shopy we Wrocławiu | Pierwszy raz z ziolem. | Podejrzenie substrancji narkotycznej | Dopalacze ,fun shopy i smart shopy we Wrocławiu 2 | Jak wychodziliście z nałogu ? | Linki do ważnych stron | Ibiza Rzasnik Dj Dancer @ Pumping On Ibiza 150912 | sex portale | akt oskarA?enia wniesiony przez prokuratora | miss mokre | opowiadania ero | kaliber | żeń szeń | lays | lay's | lay s | masaz stop | nie dla os? ? ???? ?b | tatuaże u kobiet | kobiet | badanie nasienia | przeznaczenie | przeznaczenie karma | motyw A>mierci w literaturze | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.