FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 112562 razy ¬

ROZRYWKA | Uzależnienia i Używki
Poradnik dobrego picia wódki. 
[powiadom znajomego]    
Autor "Poradnik dobrego picia wódki."   

maciejq
 Wysłana - 30 sierpień 2008 03:12      [zgłoszenie naruszenia]

chyba to jaranie ci daty poprzestawialo

i got 99 donuts but a bitch ate one

al-aksa
 Wysłana - 30 sierpień 2008 08:54      [zgłoszenie naruszenia]

a ja wlasnie lubie srednie ilosci wodki np flaszka na dwoch-trzech i troche przyjarac wtedy najlepsza jest faza.

Zmieniony przez - al-aksa w dniu 2007-11-16 10:64:40

marcin-ek
 Wysłana - 30 sierpień 2008 18:35      [zgłoszenie naruszenia]

przeczytałem jego rady i zdziwiłem się ze taki zahwyt wśród was był , ale po chwili spojrzałem na date i jasne wszystko :)

Huubii
 Wysłana - 31 sierpień 2008 04:50      [zgłoszenie naruszenia]

Nie wiem może jakiś dziwny jestem, ale jak mam juz stan krytyczny(chawt)to wstaje i zaczynam chodzic w kółko byle nie siedzieć w miejscu... i przehcodzi

Zmieniony przez - Huubii w dniu 2008-08-31 04:51:35

[http://www.lastfm.pl/user/AbbaOjcze]

Jeeepa
 Wysłana - 31 sierpień 2008 06:25      [zgłoszenie naruszenia]

ja rzygam pije dalej rzygam pije dalej potem już tylko pije dalej bo przechodzi rzyganie ;)) choć w sumie obojętnie jakiego porannka czy na kacu czy bez (takich jest może jeden w tygodniu) nie wyobrażam sobie bez 3-4 piwek bo inaczej nawet apetytu nie mam i kurvica cały czas i wciąż jak obudze się w nocy ide do lodówki i pije duszkiem prawie browara bo inaczej nie zasne na już ;)
wiem wiem troche się uzależniłem

Zmieniony przez - Jeeepa w dniu 2008-08-31 06:26:14

marcin-ek
 Wysłana - 31 sierpień 2008 12:43      [zgłoszenie naruszenia]

Nie wiem może jakiś dziwny jestem, ale jak mam juz stan krytyczny(chawt)to wstaje i zaczynam chodzic w kółko byle nie siedzieć w miejscu... i przehcodzi

kurva jak ja mam helikopter w bani to wole nie wstawać , bez kitu lepiej lezec dalej

dam jedną zajevbistą rade . Po piciu wypić minimum pół litra zimnej wody przegotowanej . ewentualnie nie gazowanej , wazne zeby nie gazowanej !

Izi-Krejzi
 Wysłana - 31 sierpień 2008 15:06      [zgłoszenie naruszenia]

Zagryzać kwaśnym,nie siedzieć cały czas w jednym miejscu,nie jeść pieczywa,paluszków itp.
Ostatnio piłem z kumplem 0.7 i on zagryzał chlebem a ja poszedłem sobie nazbierać zielonych kwaśnych jabłek.Wypiliśmy pół i on nie mógł a ja wypiłem resztę i nic mi nie było,nawet kaca.

A i nie rozumiem upijających się:jak mam flaszke wole sobie co kilka godzin walnąć szklane i mam humorek cały dzień bez kaca.

Podpis pod wypowiedziami
Wpisz maksymalnie 3 linijki do 120 znaków w każdej. Podpisy są dynamiczne - jeśli gdzieś wyje&#

Siwek_wp2
 Wysłana - 31 sierpień 2008 15:21      [zgłoszenie naruszenia]

ziola do picia .. nie ma kaca na drugi dzien

...widze niebo, nie mysle...

Ekspert -

marcin-ek
 Wysłana - 1 wrzesień 2008 14:28      [zgłoszenie naruszenia]

a no i po piciu dobrze umyć zęby , albo gume mocno miętową rzuć . Spać przy otwartym oknie no i pić tą wode ;]

akysz
 Wysłana - 3 wrzesień 2008 21:13      [zgłoszenie naruszenia]

uwielbiam wódkę z lodem, poprostu mój kurva przysmak
polecam przed baletami walnąć mocną kawę, za pazuche wziąć Kick'a 1L z tesco za 1,99zł (w deseń redbulla) i wtedy brać się za picie: jak dla mnie cud miód

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 10 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Poradnik dobrego picia wódki.

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10