FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 112505 razy ¬

ROZRYWKA | Uzależnienia i Używki
Poradnik dobrego picia wódki. 
[powiadom znajomego]    
Autor "Poradnik dobrego picia wódki."   

Kukuła
 Wysłana - 25 luty 2006 15:02        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam, to mój pierwszy post na tym forum, w którym na podstawie wszystkich moich alkoholickich melanży postaram się zawrzeć kilka prawd wynikających z mego mego skromnego doświadczenia. Poradnik zwłaszcza dla pojedynkujących się :D i tych którzy chcą "dotrzymać kroku" kolegom.
Nie omawiam tu zależności alkoholowo-narkotykowych, choć wiadomo, że te dwa czynniki kumulują się.

Nie należy:

1. Nigdy przenigdy nie mieszać w dużych ilościach szampana z wódką. - 100% rzygawica.
2. Nie wpieprzać chipsów, paluszków ani żadnych cukierków
3. Najlepiej powstrzymać się od palenia (zwłaszcza mocnych papierosów) przy dużym chlaniu (wzmaga nudności
4. Zamykać oczu a szczególnie zamykać oczu i odchylać głowy do tyłu, kłasć się (kiedyś wprawdzie trzeba, ale potem już marna szansa, że się podniesiemy)
5. Za bardzo szaleć, przy dużym piciu. Skakanie itp. w pewnym momencie spowoduje rzyganie.
6. Zawieszać się - rozmowa powinna utrzymać nas przytomnych, a co za tym idzie zdatnych do imprezowania.
7. Przepijać innymi alkoholami (zwłaszcza w poźniejszej fazie melanżu)
8. Pić wódki szklankami, duszkiem lub próbować innych supermeńskich wyczynów.

Należy:

1. Oczywiście dobrze i tłusto zjeść (liczy się tylko domowe jedzonko, żadne Mc Donaldy czy zapiekanki). Nie bój się że porzygasz się jeśli zjesz za dużo, dużo łatwiej porzygać się z powodu zjedzenia za mało
2. Zagryzać ogórkiem. Kiszonym, nie konserwowym. Z mego dośwaidczenia bardzo pożyteczne warzywko :D
3. Pić kolejkę kiedy chcemy, nie ponaglać się.
4. Dobrze wyspać się przed imprezą. Zmęczenie wysiłkiem fizycznym nie powinno "osłabiać głowy", ale spowoduje, że szybko po prostu pójdziemy spać.
5. Robić przerwy, kiedy wymiękamy. Nawet pół godzinki spokoju może nas odświeżyć (najlepiej na świeżym powietrzu)
6. Przy naprawdę hardkorowym piciu można spróbować numeru z piciem oliwy i nie ruszaniem się z fotela, chociaż swoją głową nie ręczę.
7. Nie wiem czy to jest rada, ale fakt faktem że najlepiej pije się na kacu - jesteśmy praktycznie niezniszczalni (oczywiście na takim średnim, a nie takim, że jeszcze rzygamy i nie możemy chodzić)

Jestem otwarty na polemikę i mam nadzieję, że ten krótki poradnik przyda się jakimś nowicjuszom.

i like my women how i like my whiskey - 12 years old and mixed up with coke

Xaero85
 Wysłana - 25 luty 2006 17:27      [zgłoszenie naruszenia]

Ciekawe. SOG'a rzecz jasna dam.
A dlaczego nie należy jeść chipsów, paluszków itp. przy piciu?

DiseQ
 Wysłana - 25 luty 2006 18:02      [zgłoszenie naruszenia]

Postaram się dla dobra sprawy dziś wypróbować a jutro dać znać

Wydałem dużo pieniędzy na wódę, babki i szybkie samochody
- resztę po prostu roztrwoniłem.
G.Best

Kukuła
 Wysłana - 25 luty 2006 18:10      [zgłoszenie naruszenia]

Naukowego wyjaśnienia dlaczego lepiej nie ci nie podam, ale wczoraj gdy impreza że tak powiem osiągnęła swój zenit zacząłem jeść chipsy serowo-cebulowe i praktycznie od razu zacząłem rzygać jak kot.
Generalnie lepiej nie opychać się jakimś gównianym jedzeniem. Odradzam też kebab z jakichś tanich bud. Ziomek zjadł i jak trochę wypił to wylądował w szpitalu na zatrucie pokarmowe, ale mógł mieć po prostu niefarta. :D

DiseQ
 Wysłana - 25 luty 2006 18:12      [zgłoszenie naruszenia]

Z Kebabem jest troche prawdy

Wydałem dużo pieniędzy na wódę, babki i szybkie samochody
- resztę po prostu roztrwoniłem.
G.Best

Giet
 Wysłana - 25 luty 2006 18:25      [zgłoszenie naruszenia]

kukuła to ze zaczales rzygac po zjedzeniu nie oznacza, ze rzygales przez to. Moze poprostu przyszedl moment rzygania i cheftałbys tak czy siak. Ja generalnie lubie jesc cipsy do picia - zmienia to smak w ustach i działa mi dobrze na psyche czuje cos dobrego w gębie to znaczy ze dorze sie czuje

Co do szalenia (ruszania sie) podczas picia to moim zdaniem wlasnie powinno sie duzo ruszac - tanczyc, biegac itd.

Jezeli chodzi o kebaba to trzymałem sie cały czas dobre (na samych piwach byłem), zjadłem kebaba i poszedł bełt - nie jem juz tego wiecej. Ogolnie nie jem nic PODCZAS picia procz paluszkow i cipsow. Nie warto zapełniach żołądka podczas picia.

Zmieniony przez - Giet w dniu 2006-02-25 18:27:09

Faza !

Kukuła
 Wysłana - 25 luty 2006 18:29      [zgłoszenie naruszenia]

No, to znaczy, że to jest już kwestia upodobań. A ja na przykład jak wracam strasznie nabombiony do domu i nie moge spać bo mi sie za bardzo we łbie kręci to sie zamulam chwilę nad kompem (najlepiej nad jakąś strzelanką albo platformówką) i mi przechodzi.

Giet
 Wysłana - 25 luty 2006 18:32      [zgłoszenie naruszenia]

A co preferujecie do przepijania ? Ja tylko sprite (gaz powoduje natychmiastowe wyżarcie smaku wódy z ust). Pozatym jak sie wypije za duzo soku to i po samym soku moze sie niedobrze zrobic.

Faza !

areck
 Wysłana - 25 luty 2006 18:36      [zgłoszenie naruszenia]

Ja jak się dużo ruszam to nic mi się nie dzieje

Ciekawy poradnik daje soga

Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie dostarcza dowodu tego w słowach

Kukuła
 Wysłana - 25 luty 2006 18:57      [zgłoszenie naruszenia]

Zdecydowanie się zgadzam sprite lub cola najlepsze na przepitę, słyszałem że od przepijania gazowanym głowa potem nie boli i w sumie w moim przypadku się zgadza bo zawsze przepijam gazowanym i nigdy mnie głowa nie boli. Wie któs czy to faktycznie tak jest?
A co do ruszania się to na imprezie gdzie się tańczy i coś w ogóle świruje to oczywiście, ale na takim ordynarnym tankowaniu to lepiej się nie ruszać, bo jak mamy otłuszczony żołądek to wóda się prawie nie wchłania a jak za bardzo potrzęsiemy to rozkmina traci sens.

Aha poza tym mam taki wstydliwy problem, gdyż jak mówiłem jestem nowy na forum i nie mam pojęcia co to jest ten SOG. Ktoś mógłby mnie odesłać do jakiegoś tematu albo krócutko wytłumaczyć?

Xaero85
 Wysłana - 25 luty 2006 18:59      [zgłoszenie naruszenia]

Ja czipsów już nie jem przez kolesi z działu "Odżywianie". Oni potrafią zniechęcić człowieka do wszystkich smakołyków.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 10 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Poradnik dobrego picia wódki.

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10