FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 62675 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
Porozmawiajmy o ciasności pochwy... 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Porozmawiajmy o ciasności pochwy..."   

Roksi90
 Wysłana - 22 grudzień 2008 18:06        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

No właśnie. Bo z tego co zauważyłem a w zasadzie wyczułem to są kobiety które mają ciasne pochwy i seks z nimi to przyjemnosc a są też takie w których mój penis jest luźny i obija się jak żyd w pustym autobusie czyli nie są zbyt ciasne przez co nie odczuwam tak wielkiej przyjemnosci z seksu jak z kobietami z ciasnymi pochwami.

Jak myślicie czym jest to spowodowane ze jedne kobiety maja ciasne a inne luźne pochwy?

Czy ma na to wpływ to jak czesto uprawiają one seks? ze im czesciej uprawiaja seks tym mają większy luz...

a moze to indywidualna sprawa kobiet?

czy mozna sądzić że niska i drobna kobieta bedzie miała ciaśniejszą pochwe niż taka wysoka przy kosci

Adiva85
 Wysłana - 22 grudzień 2008 18:17      [zgłoszenie naruszenia]

a powiedz od czego zalezy to ze jeden facet ma duzego penisa a drugi malego?

wszystko to o co pytasz to indywidualna sprawa budowy ciala kobiety. Luz pochwy nie jest spowodowany ilościa stosunków bo pochwa jest elastyczna i nie ma czegos takiego że rozciągnie sie na stałe. No ewentualnie po porodzie moze byc nieco luzniejsza.

a to czy kobieta jest drobna czy otyla nie ma wplywu na ciasnośc. Moja jest dośc okragła i jej pochwa jest ciasna a miewalem partnerki wrecz anorektyczne i nic nie czulem..... to różnie bywa

Sejdżej
T1000
 Wysłana - 22 grudzień 2008 18:22      [zgłoszenie naruszenia]

dużo zalezy od pozycji jak ma złączone nogi to zawsze jest lepiej

Czasem coś sprzedaje na alegroszu:
[allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=9936423]

lamaesc
 Wysłana - 23 grudzień 2008 12:55      [zgłoszenie naruszenia]

Ciasna pochwa jest fajna, ale przy porodzie skutkuje cesarskim cięciem i brzydką blizną na brzuszku :) Chcesz mieć żonę z brzydką blizną;>?

A tak na prawdę podczas stosunku kształt pochwy nie ma większego znaczenia.
Uczucie "ciasności" odczuwane podczas stosunku przez facetów jest głównie zasługą przewężenia u wejścia do pochwy. Jest to miejsce gdzie znajduje się błona dziewicza i mięśnie krocza oraz dna miednicy.
Mięśnie te każda kobieta może wytrenować tak żeby dać facetowi podczas stosunku uczucie maksimum satysfakcjonującej ciasności. Może ale przeważnie jej się nie chce :)
Większość Polek ma niewytrenowane te okolice co skutkuje
brakiem satysfakcji seksualnej u ich facetów. Zwłaszcza po urodzeniu dziecka problem się nasila będąc prawdziwą przyczyną rozpadu początkowo szczęśliwych i udanych związków.
Kobiety o niewytrenowanych mięśniach Kegla częściej łapią infekcje grzybicze i bakteryjne a w późniejszym wieku maja kłopoty z puszczaniem moczu.

[http://www.edziecko.pl/wideo_edziecko/10,79343,5181739,Jak_cwiczyc_Miesnie_Kegla.html]

to nie żarty

prezes85
 Wysłana - 23 grudzień 2008 13:34      [zgłoszenie naruszenia]

Roksi A te ciasne czasem nie byly "chlodniejsze" ze tak powiem? Ja zauwazam ze jak kobieta ma mniejsza ochote na seks to jest ciaśniejsza. Chyba ze rozmawiamy o pełnym podnieceniu.

I just don't know what to do with myself.
Money for nothing and chicks for free.

Weź nie pierdol bejbe.

Specjalista -

Yosiemaelo
YO
 Wysłana - 23 grudzień 2008 13:45      [zgłoszenie naruszenia]

Ciasna pochwa jest fajna, ale przy porodzie skutkuje cesarskim cięciem i brzydką blizną na brzuszku :) Chcesz mieć żonę z brzydką blizną;>?

Luźna pochwa jest fajna bo przy porodzie łatwiej wyjść bobo ale przy seksie nie cerpiesz z niego przyjemności :) Chcesz mieć żonę która nadaje się tylko do fistingu;>?

a tak na SERIO:
Gdzie wsadzasz wacka? W bliznę czy pochwę?

No właśnie

Nie chcę się narzucać ale jestem oceanem.

Specjalista -

Sejdżej
T1000
 Wysłana - 23 grudzień 2008 14:12      [zgłoszenie naruszenia]

a w ogole nazwa topicu jest zabojcza

Czasem coś sprzedaje na alegroszu:
[allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=9936423]

Roksi90
 Wysłana - 23 grudzień 2008 17:10      [zgłoszenie naruszenia]

Właśnie zauważyłem że te ciaśniejsze przejmowały mniejsza inincjatywe podczas seksu, były mniej ruchliwe a zwłaszcza w pozycji od tyłu.

a po porodzie to jest rozklapciucha

sejdzej - chciałem dać nazwe "Porozmawiajmy o ciasności cipek" ale obawiałem sie ze ktoś moze skasowac ten temat

Zmieniony przez - Roksi90 w dniu 2008-12-23 17:12:03

komandarm
 Wysłana - 23 grudzień 2008 18:00      [zgłoszenie naruszenia]

eee tam, jak trafisz na sympatycznego chirurga to walnie dwa szwy więcej i będzie jak dziewica przy pierwszym rżniątku :D

LukRecJa
 Wysłana - 23 grudzień 2008 18:41      [zgłoszenie naruszenia]

ta zależność pomiędzy chłodem kobity a ciasnością ...
no przecież jeśli baba nie rozgrzana i nie jara ją to co w niej wyrabiasz to i poślizg mniejszy więc uczucie ciasności większe. jak jest więcej soków to mniej oprów itd...

Mięśnie te każda kobieta może wytrenować tak żeby dać facetowi podczas stosunku uczucie maksimum
dokładnie, o! nawet teraz se trenuje.
ogólnie to dzięki temu nawet pozostając bez ruchu można fajnie pomanipulować odczuciami partnera.

i powracając do tematu - kwestia budowy a nie ilości przebytych stosunków.

[http://www.youtube.com/watch?v=ksiXn6h-gwo]

Ekspert -

witold69
 Wysłana - 23 grudzień 2008 19:10      [zgłoszenie naruszenia]

to wygląda na prowokację -ale co do luźności pochwy -wpisz w google słowa [head in pussy], a sam się przekonasz, iż trening czyni mistrza

.

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Porozmawiajmy o ciasności pochwy...

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: Długodystansowość | uzaleznienie pomocy... | ile dni po okresie bezpłodnośc?? | Seks analny a higiena | CZy receptę na postinor musi wypisać ginekolog?? | Co to jest miłość ??..... | godzina na pigulke? | Powiększenie? | Znaczenie obrzezania | Pytanie tylko do dorosłych kobiet | Dziewictwo-pierwszy raz... | Bol Jader | Yo puta ! | Razem razniej? | Pytanko | Pytanie raczej do pań | malutki penis | dziennik praktyk fizjoterapia | gdy miałem 9 lat | julia kamińska ckm | nr vin | okres założenia sprawy cywilnej | katarzyna obara | kurestwo wśród waszych znajomych | napój który oszukuje alkomat | Borderlands 2 pc na jednym ekranie | moje foty spod żagli | jak postawić system | świątek | uwm geodezja | rozmowy na komorke przez internet do niemiec | nie umie | nie umie tańczyć | two guys one horse | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.