FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 6984 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Porzucenie pracy - konsekwencje. 
[powiadom znajomego]    
Autor "Porzucenie pracy - konsekwencje."   

INSOMNIA
 Wysłana - 29 październik 2003 15:12        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam wszystkich.

Obecnie pracuje 3,5 roku w pewnej firmie. Znalazlem bardzo ciekawą prace i chciałbym zmienic pracodawce. Problem polega na tym iż mój przyszły pracodawca nalega abym za 2 tygodnie stawił sie do pracy, mnie natomiast obowiązuje 3 miesięczny okres wypowiedzenia. Nie wiem czy obecny pracodawca zgodzi sie na porozumienie stron. Jeśli nie zgodzi sie rozważam porzucenie pracy (bardzo mi na nowej pracy zależy). Jakie są konsekwencje w praktyce porzucenia pracy ?
Ponadto w obecnej firmie dostaje premie roczną płatna po zakończeniu każdego roku, w wypadku gdy porzuce prace - pewnie jej nie dostane.

Prosze o pomoc.

Pozdrawiam
Ibi

Mów co masz do powiedzenia, a nie to co powinieneś.

Tommygun
 Wysłana - 31 październik 2003 14:48      [zgłoszenie naruszenia]

spróbuj ponegocjować abyś mógł odejść za porozumieniem stron jak najszybciej,

jeżeli pracę po prostu porzucisz, nie licz na pochwały w świadectwie pracy, możesz dostać z tego co wiem naganę z wpisem do akt za rażące naruszenie obowiązków itp. w perspektywie możesz więcej stracić niż zyskać, negocjuj, negocju, negocjuj z obecnym pracodawcą

acha - pracodawca przez twoje zachowanie może ponieść wymierne straty - możesz wówczas zostać pociągnięty do odpowiedzialności, z tego co pamiętam do dwukrotności twoich zarobków!

skontaktuj się z Amazone - z tego co się orientuję, to ona jest tu najmocniejsza z prawa pracy

a tak w ogóle to potrzebny jest tu specjalista a nie jakiś tam inżynier

Specjalista -

Amazone
 Wysłana - 3 listopad 2003 00:59      [zgłoszenie naruszenia]

Na początek proponuję przejrzeć ten post [http://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=111093]

Jak w dalszym ciągu będziesz zainteresowany, napiszę więcej, nie chcę tylko tracić czasu jeśli ma Ci się to nie przydać :)

Jeden z textów roku: "Acha, mam pytanie, kumpel mówił że podciąganie jest ważne przy ćwiczeniach. Ja jednak uważam że jest to troche do dupy. Ja tam nigdy nie widziałem żeby laski patrzyły kto ile razy się podciągnie (ja się podciągam maxymalnie 3 razy). To tyle, jeszcze raz laski pozdrawiam was !!! :)."
---------------------------------------------------------------------------------------
kawoszka === modka działu fitness === sympatyk-mafia.suple.hardcor.pl
=================== zamiast dawać mi soga kliknij: [http://www.pajacyk.pl]

Znawca -

INSOMNIA
 Wysłana - 3 listopad 2003 11:36      [zgłoszenie naruszenia]

Dzieki za porady, spróbuje mimo wszystko sie dogadać.

Pozdrawiam serdecznie.

Mów co masz do powiedzenia, a nie to co powinieneś.

Amazone
 Wysłana - 3 listopad 2003 14:28       [zgłoszenie naruszenia]

Zdecydowanie słuszna decyzja
A w razie czego pisz
Pozdrawiam!

Jeden z textów roku: "Acha, mam pytanie, kumpel mówił że podciąganie jest ważne przy ćwiczeniach. Ja jednak uważam że jest to troche do dupy. Ja tam nigdy nie widziałem żeby laski patrzyły kto ile razy się podciągnie (ja się podciągam maxymalnie 3 razy). To tyle, jeszcze raz laski pozdrawiam was !!! :)."
---------------------------------------------------------------------------------------
kawoszka === modka działu fitness === sympatyk-mafia.suple.hardcor.pl
=================== zamiast dawać mi soga kliknij: [http://www.pajacyk.pl]

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Porzucenie pracy - konsekwencje.

Warto przeczytać: IV konferencja Uniosceptyczna | Naukowcy | Paranoja - Środa znów atakuje | Stormpay | Ratujmy życie ! | Regulamin Pogotowia Wodociągowego | Traktat konstytucyjny UE | Wykład z Macierewiczem | Szkoła a wojsko | Akadema Obrony Narodowej - Ważne,pomóżcie!! | Maria Szyszkowska - kolejny skandal | Legalna praca za granicą a służba wojskowa | Chciałbym się pochwalić... | Sklep z suplami on-line | jakie pozowlnia do prowadzenia dzialnosci w alsnym domku? | Certyfikat CE | słuchawki | m jak miłość | gothic | Hatha Joga | wisz | lol; SELECT SLEEP(5) | lol; SELECT SLEEP 5 | slk | pcp | 497 | waszamatka | chamski vol 14 | urodziny | magda modry | magda modra | krakow | pobili | zdjęcie dona | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.