FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3372 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Porzucony 
[powiadom znajomego]    
Autor "Porzucony"   

QUEBLO
 Wysłana - 12 luty 2006 01:31        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

To znów ja.
Podobno ostanio coś tu nawet napisałem,ale niewiele pamiętam co pisałem...powiem szczerze,zalałem pałe i dopiero dziś mi koleś mówił że coś wczoraj tu skrobałem,rano jednak nie miałem sił by cokolwiek pisać.Dziewczyna mnie rzuciła i jakoś tak z tym zalaniem wyszło...nie mogłem inaczej przestac o tym myśleć,a tak zalałem sie i nie wiem nawet o czym myślałem.Jak moge o niej zapomnieć jak ja ją wciąż kocham???wiem ze nie ma na to lekarstwa ale chyba jakoś można ulzyć troche chociaż cierpieniu...alkoholikiem przecież nie jestem i zalewanie pały to dość nieciekawy pomysł

Wark
 Wysłana - 12 luty 2006 01:38      [zgłoszenie naruszenia]

h*jowa opcja..Ja w sumie bym starał sie myśleć ze ona wróci(tylko tak podswiadomie-oszukiwać siebie celowo)..ze sama zobaczy co straciła i bedzie chciała wrócic..to by mi dodało sił aby sie podnieść i "otrzepać" a potem juz wszystko sie potoczy..wazne ze Ty juz nie bedziesz rozpaczał..Nie mozna pić przez coś takiego..raczej psychiką duzo zdziałasz..ale jak to wszyscy powtarzają czas leczy rany...Zawsze na początku boli strasznie..powodzenia..pozdrawiam

Marcinusss
 Wysłana - 12 luty 2006 01:42      [zgłoszenie naruszenia]

bylo juz nieraz ... nie siedz sam i nie zalewaj sie. duzo znajomych, rozmow, zabawy itp zeby cie cos zajelo to przestaniesz o niej myslec. dziala bo sam probowalem no i zerwij z nia wszystkie kontakty. pozdro

Michał...
 Wysłana - 12 luty 2006 09:18      [zgłoszenie naruszenia]

wywal wszystko co ci o niej przypomina, jakiej jej rzeczy, fotki itd

MarvBoy
 Wysłana - 12 luty 2006 10:08      [zgłoszenie naruszenia]

wywal wszystko co ci o niej przypomina, jakiej jej rzeczy, fotki itd

ja bym sobie fotki zostawił bo nie płacze jak panienka pokażdym nieudanym związku.

Wszyscy macie takie dupne podejście. Zerwała z toba ico ona teraz robi?? Płacze odnosze wrażenie, że polska ot naród pozornych twardzieli, a tak naprawde to większosć płacze do poduszki. Zerwała z tobą fajni dziś zachlejesz jutro zachlejeszi co myślisz, że 3 dnia zapomnisz?? Ile masz lat??
Kumpel mawia, porażka siłą napędową sukcesu czy jakoś tak. Coś sie nie udało to ***ać to wyciągnąć wnioski, bo tlyko idiota popełnia dwa razy ten sam błąd i jechać do przodu. Tylko cioty stają na przystankach typu chlip, chlip przez miesiącn iem oge się otrząsnąć.

śmieszą już mnie te tematy

Ekspert -

slaweh
 Wysłana - 12 luty 2006 11:01      [zgłoszenie naruszenia]

idz na piwo wódke odradzam bo dzisiaj "słabo się po niej czuje"

robie swoje, ryzyko jest Moje.

ludzie niepijący są zupełnie inni niż ja %-)

Ekspert -

Kubaa21
 Wysłana - 12 luty 2006 11:22      [zgłoszenie naruszenia]

wez ja na przetrzymanie jak bedziesz wiedziale ze nic z tego to najlepszym lekarstwem jest druga dziewczyna :D zycze powodzenia

krytykant
 Wysłana - 12 luty 2006 11:45      [zgłoszenie naruszenia]

stary, dobra męska rada. Szybko o niej nie zapomnisz. Jeszcze zalezy jak dlugo z nią byles, czy w fazie k.u.r.e.w.s.kiego zauroczenia, czyli 0 - 5 miesiecy, czy w fazie "podaj mi piwo kobieto", czyli od 6 mies w góre. Odpowiednim zajeciem jest walenie w tube. I niech tutaj mi walcotrzepi nie opowiadają ze sie wciągniesz, uzależnisz itp. Od alkoholu sie fizycznie człowiek nie uzaleznia. Nie chcesz, nie pijesz.tyle
Zrób sobie tygodniową sesje, ze bedziesz sie z.a.p.i.e.r.d.a.l.a.ł do zgona i po tym tygodniu, łatwiejsze bedzie zapominanie, wy*** jej numer telefonu z komórki, numer gadu gadu, zebys nie daj Boże nie patrzył na jej opisy, bo to cie zgubi od razu. Zrób sobie przejsciowy okres .p.i.e.r.d.o.l.e.n.i.a wszystkiego, nie chodzi tu bynajmniej o owce i wiewiórki, ale o podejscie do sprawy, Jestes gosc i gosciem bedziesz. Nie szukaj laski, zwykle w takich okresach znajdują się same i jak juz sie owa znajdzie to albo bedzie laską na zapominanie, albo sie zakochasz, wtedy zapraszam za rok do tego tematu i znów ci troche doradze, bo niestety laski juz takie są, chociaz ja takie wałki przerabialem majac 17 lat, teraz odkąd nie szukam se dupy to same przychodzą, a ja sie na dziwkach wyzywam, bo tak ma być

Bez gwiazdy nie ma jazdy.

Znawca -

SayHelllo
 Wysłana - 12 luty 2006 11:58      [zgłoszenie naruszenia]

Witam
mialem ten sam problem tydzien temu zerwala ze mna dziewczyna na studniówce ;/ eh..troszke popy narobilem ;] Tez bylem przez kilka dni zalamany ,nie wiedzialem co robic no ale po wczorajszej nocy w klubach stwierdzilem ze moge miec lepsza dziewczyne poprostu trzeba uwierzyc w siebie ,nie łamac sie..tyle jest pięknych dziewczyn :p pozd. 3maj sie

QUEBLO
 Wysłana - 12 luty 2006 12:31      [zgłoszenie naruszenia]

Marcinusss: no i zerwij z nia wszystkie kontakty
Jak skoro ja ją wciąż kocham...???

MarvBoy: Tylko cioty stają na przystankach typu chlip, chlip przez miesiącn iem oge się otrząsnąć.
śmieszą już mnie te tematy

No to sie ciesz ze Ty sie do takich nie zaliczasz,a jak Cie śmieszą te tematy to nie komentuj ich.

Slaweh: wódke odradzam bo dzisiaj "słabo się po niej czuje"
Byłem i nawet wódka nic nie dała...

Kubaa21: to najlepszym lekarstwem jest druga dziewczyna
Rada dobra,ale ja nie bardzo chce innej,poza tym nie jestem jakimś DiCaprio,dziewczyny do mnie nie lgną

Krytykant: Szybko o niej nie zapomnisz
Niestety nieprędko o niej zapomne
chociaz ja takie wałki przerabialem majac 17 lat
Widzisz a ja mam 22 lata,czyli wychodzi na to ze jestem jakimś zacofem
teraz odkąd nie szukam se dupy to same przychodzą
Do mnie to co najwyżej listonosz czasem wpadnie zeby jakieś rachunki dać i tyle

SayHello: ale po wczorajszej nocy w klubach
Niestety nie chodze do klubów,raz ze nie przepadam a dwa ze nie stać mnie na zbyt częste wypady do klubów
tyle jest pięknych dziewczyn
Zgadzam sie,tylko zauważyłem ze one sie trzymają z dala ode mnie.

Technista
 Wysłana - 12 luty 2006 12:38      [zgłoszenie naruszenia]

ok teraz moja kolej ;]
1.MA BOleć! jeśli sie kocha to jest sie w nałogu jak sie traci przedmiot swojego nałogu to boli a w przypadku takiego nałogu...:( niestety ale musi
2.Alkohol nie pomoże a wręcz przeciwnie wrzuci Cie na refleksje i będziesz miał konkretniejszego doła
3.Niestety czekanie na tą dziewczyne to już bezsens
4.Nie właź jej w tyłek
5.Spotykaj sie z innymi dziewczynami - przecierz jesteś wolny
6.wiem żę będzie ciężko bo ja niewiem sam jak bym zareagował gdyby moja mnie rzuciła ale wierze że dasz sobie rady 3maj sie brachu będzie dobrze najważniejsze żebyś staną na nogi
POzdrawiam

Zmieniony przez - technista w dniu 2006-02-12 12:41:35

Życie to nie je(st) bajka

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Porzucony

Strony: 1 2 3 4