FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4940 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Posiadanie alkoholu. 
[powiadom znajomego]    
Autor "Posiadanie alkoholu."   

harryoczko
 Wysłana - 3 grudzień 2005 10:35        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Jakis miesiac temu zostalem zatrzymany przez policje. Szlem sobie razem z kumplami spokojnie chodnikiem i nagle zupelnie niespodziewanie zatrzymalo nas dwoch panow policeoficerow, podjechali do nas zwyklym cywilnym samochodem wiec niemoglem nawet uciekac. Przeszukali nas i akurat pech tak chcial, ze mialem przy sobie troche alkoholu. Spisali nas ale na jakas zwyklo kartke z zeszytu, niepisali nawet zadnego protokulu i kazali sie zglosic wraz z rodzicami na komendzie poniewz jestesmy nieletni. Naszczescie nic nam za to niezrobili, jednak na poczatku nas straszyli nawet osrodkem szkolnowychowawczym. I mam wlasnie taki pytanie: co mogli nam zrobic za posiadanie alkoholu????

jakryc
ZASŁUŻONY
 Wysłana - 3 grudzień 2005 10:37      [zgłoszenie naruszenia]

nic Wam nie zrobią.

podstawowy problem: kto Wam (jako nieletnim) sprzedał ten alkohol?

Znawca -

harryoczko
 Wysłana - 3 grudzień 2005 10:48      [zgłoszenie naruszenia]

Kumpel jest dosc wysoki i wyglada na troche starszego. Najbardziej sie balem, zeby niewyslali zadnego pisma do szkoly, bo jest to liceum o dosc wyskokim poziomie i niepatyczkuja sie tam z zadnymi wybrykami, wiec prawdopodobnie od razu bym wylecial. Niemogli by wyslac nawet pisma do sadu rodzinnego??

Zmieniony przez - harryoczko w dniu 2005-12-03 10:49:04

jakryc
ZASŁUŻONY
 Wysłana - 3 grudzień 2005 10:53      [zgłoszenie naruszenia]

nie sądzę, aby Policja powiadamiała szkołę.

zgłoś się z rodzicami i zobaczysz co dalej.
jak juz pisałem, wg mnie największym problemem jest pochodzenie alkoholu.

nie słyszałem jeszcze o zakazie posiadania alkoholu

ewentualnie (ale w to wątpię) moze powstać pytanie, dlaczego Twoi rodzice nie sprawowali należytej opieki nad Tobą.

Znawca -

harryoczko
 Wysłana - 3 grudzień 2005 10:59      [zgłoszenie naruszenia]

Źle sie zrozumielismy. Ja juz sie zglosilem na komende i juz jest po sprawie. Po prostu chcialem sie dowiedziec, co nam teoretycznie za to grozilo.

Korfanty
 Wysłana - 6 grudzień 2005 17:08      [zgłoszenie naruszenia]

no właśnie, jak to jest, jeżeli złapie Cie policja a Ty

nie masz 18 lat i:

a)posiadasz alkohol
b)jesteś pod wpływem alkoholu

co Ci grozi?

"w życiu piękne są tylko chwile"

scooooooby
 Wysłana - 6 grudzień 2005 22:13      [zgłoszenie naruszenia]

Jezeli chodzi o to czy wysla pismo do szkoly to raczej tego nie zrobia. Zreszta jak sam napisales chodzisz do liceum, wiec minimum masz 16 lat, i afery z tego robic na pewno nie beda. Ja bym byl spokojny na Twoim miejscu

Jezeli zas chodzi co nieletniemu moze grozic gdy znajda przy nim alkohol, badz gdy bedzie pod jego wplywem to jest tak:

- jezeli znajdzie alkohol, to moze odprowadzic cie do rodzicow, spisac i to na tyle

- moze rowniez zarekwirowac alkohol, przeciez policjant tez czlowiek i pic musi(to jest oczywiscie niezgodne z prawem)

- jesli natomiast jestes pod wplywem alkoholu to odwiezie Cie do domu, i rowniez moze sprawa pojsc krok dalej, czyli sad rodzinny, powiadomienie szkoly itp.

Pozdro

Hej Hej Falubaz :)

Weekend123
 Wysłana - 10 grudzień 2005 00:41      [zgłoszenie naruszenia]

nic Ci nie zrobią, gorzej jakby Cię złapali na piciu tego alkoholu w miejscu publicznym
ja za to miałem sprawę w sądzie rodzinnym o demoralizację, bo byłem wtedy jeszcze nieletni

"Nie trać czasu z kimś kto niema go, aby go spędzać z tobą" G.G. MARQUEZ
"Absurdalność daje się wyrazić tylko za pomocą humoru" A. HITCHCOCK

elchuka
 Wysłana - 10 grudzień 2005 14:06      [zgłoszenie naruszenia]

tez mi sie wydaje ze nic ci nie moga zrobic a to ze masz alkohol to nie znaczy nic... co innego jakbys go pił w miejscu publicznym tak jak ktos wyzej napisał wtedy maja prawo wyciagnac z tego odpowiednie konsekwencje kto ci sprzedał itp

a to ze masz to zawsze mozna powiedziec ze znalazłes, w koncu posiadanie alkoholu jest dozwolone... takie jest moje zdanie na ten temat

bf_stan
 Wysłana - 10 grudzień 2005 22:47       [zgłoszenie naruszenia]

to ze spisuja to normalka, chyba oni musza ilestam osob spisac zeby nie bylo ze sie opierdalaja... ja kiedys siedzialem z kumplami na lawce i wiekszosc z nich pila, natomiast ja nie. oczywiscie wszystkich spisali bo mozna nawet za obecnosc nieletniego w towarzystwie pijacych alkohol czy jakos tak... wiec samo spisanie to nic takiego (chociaz stresujace to). I lepiej nosic ze soba legitymacje czy cos, zeby skonczylo sie tylko spisaniem danych a nie komenda... A jesli pod wplywem alkoholu to najlepiej uciekac
wystaczy ze jestes po 2 piwach i przejdziesz na czerwonym swietle - odrazu do radiowozu i mozliwosc IZDEBKI... wiec w miejsu publicznym nie polecam...

⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔
 ⇔⇔Z⇔⇔Ł⇔⇔O⇔⇔
⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Posiadanie alkoholu.

Warto przeczytać: Co to jest Polityka%-) | Prawa konsumenta-GWARANCJA | "Jest pan świnią" -Włodzimierz Cimoszewicz do reportera RMF.fm | praca w hipermarkecie | sprawa - historia | Nieznajomosc prawa szkodzi | stypendium socjalne -zapytanie | Allegro... | Melanże, chlanie, palenie VS Policja - RADY ? | Henryka Bochniarz | Zachodnie zasiłki na polskie dzieci | wymiana dowodu osobistego | Anna Jarucka - prowokacja PO? | BOLDY | Prosba o Pomoc , pobicie bez pobicia | Kierunki dobre dla przedsiębiorcy | prysznic | asiulka91 | showup | kaczynski | showup asiulka91 | lol | photoojpg | Tradepro | Karolina borkowska | natalia siwiec | siwiec | klaudia haciejko | Klaudia Halejcio | booe | lynyrd skynyrd | Adamu5 | mike foyle | dennett | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.