FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2017 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Posiadanie alkoholu. Nieletni 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Posiadanie alkoholu. Nieletni"   

Saledra
 Wysłana - 30 sierpień 2009 16:11        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Mam takie pytanie odnośnie posiadania alkoholu przez nieletniego(17 lat). Powszechnie wiadomo, że jest zakaz spożywania, ale co w przypadku kiedy ja mam np. piwo zamknięte w ręce? Czy mogą być z tego jakieś konsekwencje?

Game_Boy
 Wysłana - 30 sierpień 2009 16:52      [zgłoszenie naruszenia]

Hmm mogę się mylić, ale wtedy raczej konsekwencje mógłby ponieść tylko ten, który sprzedał alkohol osobie niepełnoletniej.

[http://www.insomnia.pl/Inso_gra_roku_2013-t679546.html]
Rozdaję sogi!

grobix
 Wysłana - 30 sierpień 2009 17:13      [zgłoszenie naruszenia]

Pokazujesz ładnie, że jest zamknięte, mówisz ładnie: "panie władzo ja te piwo tylko trzymam" i o ile nie wychodzisz z nim właśnie ze sklepu to nic Ci nie mogą zrobić

..::: TheBill :::..

mlkv
 Wysłana - 30 sierpień 2009 17:13      [zgłoszenie naruszenia]

Nie znam przepisu ( przyznaję - dawno się tym nie interesowałem ) który zakazywałby nieletniemu posiadania alkoholu pod jakąkolwiek sankcją.

Osobne przepisy ustanawiające taki rygor mogą odnosić się do imprez masowych ( i mogą wtedy obejmować również osoby pełnoletnie ), dyskotek, klubów, itp.

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

Ekspert -

Saledra
 Wysłana - 30 sierpień 2009 18:52      [zgłoszenie naruszenia]

Aha :D postaram się jeszcze poszukać, czy na pewno nie ma takiego przepisu, żeby później nie mieć nieprzyjemności...
I jeszcze jedno pytanie. Czy mogą mnie prawnie zmusić do wydania sprzedawcy? (nie biorę pod uwagi głupiego straszenia, że jak nie wydam to będę miał sprawę/kuratora itp.)

bziku00
 Wysłana - 30 sierpień 2009 19:02      [zgłoszenie naruszenia]

mowisz ze poprosiles jakiegos przechodnia zeby Ci kupil i juz

[i32.tinypic.com/mh7muw.jpg]

misio13
 Wysłana - 30 sierpień 2009 23:52      [zgłoszenie naruszenia]

Tobie nic nie mogą zrobić ale musisz( nie wiem jak bardzo mogą Cię zmuszać i czym straszyć do wyjawienia tego)gdzie je kupiłeś....najlepiej mówić że znalazłeś pod drzewem,w krzakach czy coś :)

Pozory mylą

cooltras
 Wysłana - 31 sierpień 2009 14:58       [zgłoszenie naruszenia]

Sprawa wygląda tak,że jeśli złapali cię na piciu tego alkoholu (nie ważne co to było)będziesz miała sprawę o demoralizację.W innym przypadku prawdopodobnie będziesz tylko zeznawał w charakterze świadka i będą ciągnąć sprawę pod kątem rozpijania małoletnich (czy tam udostępniania alkoholu).Ty w tym przypadku nie powinieneś mieć żadnych powodów do niepokoju

Każdego dnia, rośnie nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę!!:)

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Posiadanie alkoholu. Nieletni

Warto przeczytać: mandat foto radar | Telefon na gwarancji | alimenty | Używanie dóbr intelektualnych wbrew woli autora | Wydalenie z mieszkania | Jakie konto bankowe polecacie? | wadliwy towar - jakie prawa | zwrot nadpłaty | cywilno-prawny aspekt transseksualizmu | Windykacja a kara?? | Jazda na rowerze z psem | Kredyt studencki- zaswiadczenie o dochodzie | wkuuuuuuu | Allegro - podróbki | Skreslenie z listy studentow | wypowiedzenie umowa zastępstwo | receptury | metalowa róża | ciólami | dropsy grzybki | karbonara | koleś z giwerą | co na 18 urodziny | konefka showup | sekret | jak zmienic avatar | czy moja blona pekla | jak siA T robi loda | co ostatnio sluchales | pamiec | zapomniałem loginu | U źródeł życiowej klęski Zenona Ziembiewicza | olsztyna | iskow | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.