FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2165 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Militaria
Posiadanie broni. 
[powiadom znajomego]    
Autor "Posiadanie broni."   

Niero
 Wysłana - 18 styczeń 2009 18:27        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Yo!

Otóż to, mieszkam, ze tak powiem na "Trójkącie Bermudzkim" i dość często dostaje w ryj od jakiś chuliganów. Kilka lat temu dostałem od ojca pistolet Start 3 (Kal. 6mm). Postanowiłem, że będę z nim chodził, by nastraszyć tych kolesi. Pistolet hukowy to jest, ale nie wiem, co by się stało, gdyby mnie z nim policja złapała, więc chciałem zasięgnąć po wsze rady. Ogólnie posiadam 13 lat.

Nie ważne dokąd pójdę, ważne, że wiem, iż jestem tutaj.

AltCtrlDel
 Wysłana - 18 styczeń 2009 18:41      [zgłoszenie naruszenia]

Jakbym zobaczył dzieciaka, który wyjmuję 'pistolet' to bym się chyba zaczął śmiać. Oddaj tacie ten pistolecik bo nie wierze, że Ci go dał "parę lat temu" jak mówisz że masz 13 lat.

Zapisz się na jakąś SW zacznij coś robić ze sobą i niech Ci więcej takie głupie pomysły do głowy nie przychodzą.

%-)
Prius quam exaudias, ne iudices
..w marchewkowym polu jak warzywo tkwie...

MadMan047
 Wysłana - 18 styczeń 2009 19:22      [zgłoszenie naruszenia]

Wiesz co ci zrobią "koledzy" jeśli ich zaczniesz gnatem straszyć, zaczną się śmiać później ci go zabiorą ale wcześniej mocno gębę obiją

"kiedy przyjdą nocą spalić twój dom,
weź pistolet do ręki i rozpierdol im łby zanim wyciągną zapałki"

Skarbowy
 Wysłana - 18 styczeń 2009 20:12      [zgłoszenie naruszenia]

Może tak:

Po pierwsze: to, ze na broń alarmową nie trzeba zezwolenia to nie znaczy, że każdy może jej używać, a już małoletni w ogóle. Ty i twoi rodzice możecie mieć z tego tytułu problemy z odpowiedzialnością karną włącznie jak Policja to u ciebie znajdzie.

Po drugie: wpisy powyżej są jak najbardziej zgodne z realiami życia

Po trzecie: zastanowiłeś się jeżeli ktoś zobaczy, ze wyciągasz, no nazwijmy to "klamka" i sięgnie po swoją: palna bojową 9mm i rozwali ci łeb bez gadania

po czwarte: wyrzuć to gówno, kup sobie dobry gaz typu S&W, Walther Pro Secur na CSsie, żeby działał na pijanych i przyćpanych

Po piąte i ostatnie: dobre buty do biegania i zacznij ćwiczyć sprinty w połączeniu z biegami na dłuższe dystanse. Sporty walki też mogą się przydać. Raz dwa strzały i ucieczka. Bo nigdy nie wiesz na kogo trafisz.

Ciężko być zaje*istym, ale staram się to znosić z podniesionym czołem.

Specjalista -

Niero
 Wysłana - 18 styczeń 2009 20:28      [zgłoszenie naruszenia]

Sprint mam dobry... Nie no, trudno, żebym ze straszaka kogoś trafił

Nie ważne dokąd pójdę, ważne, że wiem, iż jestem tutaj.

Skarbowy
 Wysłana - 18 styczeń 2009 20:44      [zgłoszenie naruszenia]

Pisałem raz dwa strzał tzn low kicki lub bomby na ryj

Ciężko być zaje*istym, ale staram się to znosić z podniesionym czołem.

Specjalista -

AltCtrlDel
 Wysłana - 18 styczeń 2009 22:12      [zgłoszenie naruszenia]

Skarbowy:
Wątpie żeby się odważył 13 latek przyłożyć gościowi ~180cm w pysk a potem zwiać

Najlepiej w ogóle do niech nie podchodź, a jak ich zauważysz to uciekaj, zanim to oni cię zauważą
Nigdy nie wdawaj się w bójkę jak jest przewaga dwóch osób, bo wtedy to nawet czarny pas ci nie pomoże i nigdy nie przewidzisz czy któryś z nich nie ma czegoś ostrego w kieszeni.

%-)
Prius quam exaudias, ne iudices
..w marchewkowym polu jak warzywo tkwie...

beldzior
ERKAEMISTA
 Wysłana - 18 styczeń 2009 22:22      [zgłoszenie naruszenia]

Pozwól że sprawdzę cię trochę na ziemię.
Ogólnie to witaj na pokładzie rzeczywistości.
Wyjęcie straszaka nie wiele Ci da, nie wzbudzi on w nikim strachu tylko śmiech i politowanie nad twoją naiwnością.

Zacznij trenować kontaktowe sporty walki (nie jakieś tam karate), masz 13 lat- to dobry wiek, im wcześniej zaczniesz tym więcej osiągniesz.
I nie myśl że jeśli trenujesz to jesteś niepokonany.
Mimo że będziesz trenował SW to w tym wieku i tak będziesz miał ogromne problemy ze starszymi, ze względu na ogromną różnicę masy siły i wzrostu.
Trenowanie SW nie sprawi że będziesz w stanie pokonać kilku przeciwników, a i może się stać że po kilku latach sparingów
dostaniesz łomot od kogoś kto nic nie trenuje- bo takie jest życie. A to chodnik będzie oblodzony, a to będziesz zmęczony, albo dostaniesz z partyzanta.
Ale kontaktowe sporty walki zwiększą twoją pewność siebie, sprawność fizyczną, i dodadzą dodatkowych procentów szans na wyjscie cało z trudnych sytuacji.
Nie baw się w sprzęty... nie warto

Ja chcę karabin taki, którego lśniąca stal ogniste śle zygzaki, gdy padnie rozkaz: Pal!
Ja chcę karabin taki, co ciska śmierci grom, by wraże tłuc żołdaki , za Polskę,......

Specjalista -

minner
SZPIEG
 Wysłana - 19 styczeń 2009 00:14      [zgłoszenie naruszenia]

To że jesteś młody nie znaczy że nie możesz się obronić...

Zacznij chodzić na jakąś sztukę samoobrony.

I jeśli jesteś blisko atakującej Cię osoby, to dam Ci kilka porad:
- atakuj oczy , uciśnięcie gałek powali na ziemie nawet 100 kilowego cwaniaczka, jeśli jest to zagrożenie Twojego życia możesz mu nawet wepchać paluchy w gały na maksa.

- atakuj krtań, to także bardzo słaby punkt człowieka, uderzenie w krtań może spowodować dławienie się , krztuszenie, duży dyskomfort u przeciwnika, trzeba to robić z wyczuciem gdyż uderzeniem w krtań można doprowadzić do uduszenia się przeciwnika !!

- atakuj krocze, tu kazdy mezczyzna ma slaby punkt , kopniak w krocze powala praktycznie kazdego.

Jeśli uda Ci się zaatakować przeciwnika i go wywrócić po prostu UCIEKAJ. Nie próbuj do butować czy coś tylko ratuj się i zwiewaj.

"Only the deads will see the end of war"
MODERATOR MILITARIÓW od 2007 :-)
INSOMNIA 2013

Ekspert -

wasiut15
 Wysłana - 19 styczeń 2009 17:50      [zgłoszenie naruszenia]

Albo kup sobie może PSa jakieś groznej rasy albo zacznij się "Wozić" z starszymi kolegami

Baybus
 Wysłana - 19 styczeń 2009 20:00      [zgłoszenie naruszenia]

a najlepiej kup sobie plej stejszyn :)

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Posiadanie broni.

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: Broń atomowa w posiadaniu poszczególnych państw | SWIECE DYMNE | Blackwater | AT WROCŁAW - TNV DZISIAJ!! | Fabryki zbrojeniowe w Polsce | Poszukuje jakis filmow dokumentalnych | Zdjęcia z wycieczki | Administracja Specjalna-bezpieczeństwo | szkola podoficerska sluzb medycznych w Łodzi | Sayeret Matkal | Jaki producent wiatrówek ?/ | Jaki mundur wybrac i gdzie go kupic?? | Francuskie maskownice | Co trzeba zrobic aby dostac odroczenie...??? | Maszynka lontowa | SAS (Special Air Service) | olulu | femdom | domina | yaris | nibiru | prosaki | kara śmierci | kurdes | penilarge | tor | matlab | mat lab | monika mrozowska | regulator | morandi | wojsko | agnieszka szulim | breaking bad | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.