FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 261932 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Postinor Duo 
[powiadom znajomego]    
Autor "Postinor Duo"   

skobry88
 Wysłana - 12 listopad 2007 10:34      [zgłoszenie naruszenia]

Witam mam proble i musze sie poradzic wczoraj kochalem sie z moja dziewczyna i pekla nam prezerwatywa ,byly to jej dni nie plodne tak wynikalo z kalendarzyka i oczywiscie jak tylko zobaczylismy ze nam pekla przestalismy sie kochac do orgazmu u mnie jeszcze nie doszlo , uzywalismy prezerwatyw z sirodkiem plemniko bujczym a nie mamy tej tabletki i chcielismy sie poradzic czy ma ja wziasc Pozdrawiam !!

Crazywoman
 Wysłana - 12 listopad 2007 16:42      [zgłoszenie naruszenia]

ja bym na wszelki wypadek wzięła..:)

BKCYC
 Wysłana - 16 listopad 2007 17:54      [zgłoszenie naruszenia]

Witam

Kochałem się z dziewczyną i niestety skończyłem w niej i tabletkę zażyła po 3h po stosunku.Jaka jest możliwość że będzie w ciąży??

GoldenEyes
 Wysłana - 16 listopad 2007 18:15      [zgłoszenie naruszenia]

jeżeli zazyła postinor 3 h po stosunku to nie ma szans na ciążę

"Nawet największe prawdy mogą okazać się jeszcze tylko fałszywymi hipotezami."

[http://www.insomnia.pl/Czarna_Dziura-f163.html]

Specjalista -

BKCYC
 Wysłana - 16 listopad 2007 22:30      [zgłoszenie naruszenia]

Dzięki za odpisanie i pocieszyłaś mnie tym że nie ma szans na to aby zaszła w ciążę.

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 16 listopad 2007 22:32      [zgłoszenie naruszenia]

Szansa istanieje bo postinor nie ma 100% skuteczności, ale jest minimalna.

stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -

GoldenEyes
 Wysłana - 16 listopad 2007 22:35      [zgłoszenie naruszenia]

ale to jedna na milion,ze tak powiem-tak szybko tą tabletke zażyła,że nie mają się co stresować
w końcu im szybciej tym lepiej

"Nawet największe prawdy mogą okazać się jeszcze tylko fałszywymi hipotezami."

[http://www.insomnia.pl/Czarna_Dziura-f163.html]

Specjalista -

KASANDRA88
 Wysłana - 24 listopad 2007 23:31      [zgłoszenie naruszenia]

Witam:)
Wzięłam postinor duo po 66 godzinach. z drugą tabletką spóźniłam sie 3 godziny... Jednak czuje się dziwnie spokojna i nie jest to skutkiem ubocznym zażycia tego leku ;]
Po prostu nie czuje żebym była w ciąży... Przeczytałam wiele wypowiedzi na rożnych forach na temat tego leku. Oraz wzbogaciłam swoją wiedzę na temat tabletek wczesnoporonnych. Uważam ze postinor jest najlepszym rozwiązaniem w porównaniu z tym czego się dowiedziałam. jest jednak jeszcze jedna metoda dużo tańsza choć ma krótszy okres działania. Sposób ten polega na zażyciu 4 tabletek antykoncepcyjnych w przeciągu 24 godzin od stosunku. efekt taki sam. jest to dużo tańsze zwłaszcza ze można dostać tabletki już za kilka zł (ja kupiłam mycrogynon 3 opakowania za 22 zł) ponieważ są refundowane. Życzę powodzenia wszystkim paniom które żyją w strachu przed niechcianą ciążą.
zachęcam także do przejrzenia stron takich jak

[http://www.womenonwaves.org/set-1020.191-pl.html]

nie zachęcam was drogie panie do aborcji tylko ostrzegam przed niepożądanymi skutkami oraz chcę żebyście wiedziały jak b ardzo jest to niebezpieczne,...

pozdrawiam Kasandra

kanarek
 Wysłana - 25 listopad 2007 01:46      [zgłoszenie naruszenia]

Jednak czuje się dziwnie spokojna i nie jest to skutkiem ubocznym zażycia tego leku ;]

nie nie koleżanko
po prostu to to piwo tak działa ...

Chroń swoje nerwy.

Specjalista -

KASANDRA88
 Wysłana - 25 listopad 2007 01:51      [zgłoszenie naruszenia]

Alko nie pijam bo nie lubie innych uzywek tez nie uzywam ;] czuje sie spokojna dlatego ze KAZDA kobieta czuje kiedy jest w ciazy a ja po prostu wiem ze nie jestem :)
po za tym nawet jesli... (w co watpie) to mam kochajacego faceta oraz wiem ze dam sobie rade :)
a tego typu uwagi jak Twoja powinny byc przemilczane bo to forum powstalo po to zeby POMAGAC (!) a nie dogryzac tym co potrzebują pomocy...

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 34 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Postinor Duo

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34